KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > fotografia (1 414)

Avedon Fotografia Ślubna Trójmiasto*****

Fotografia jest dla mnie zarówno pasją jak i sposobem na życie. Jestem absolwentką wydziału fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od kilku lat do wykonywanej przeze mnie fotografii artystycznej dołączyła fotografia ślubna. Staram się, aby zdjęcia ślubne, które wykonuje, były niepowtarzalne, oddawały nastrój wyjątkowej chwili jaką jest ślub. Jednak sam ślub, to tylko początek wspólnej drogi mojej i nowo powstałej rodziny, ponieważ wśród moich fotografii znajdziecie zdjęcia kobiet w cięży oraz fotografie dzieci.

http://www.avedon.pl/ - 12 Lis 2010

Cyfrowy aparat fotograficzny Exilim firmy Casio*****

EXILIM to jeden z najmniejszych cyfrowych aparatów fotograficznych na świecie. Elegancki, nowoczesny, szybki i niezwykle prosty w obsłudze. Model EX-M1 posiada również odtwarzacz plików MP3.

http://www.exilim.pl/ - 25 Kwi 2005

Dariusz Kula - Studio*****

Agencja Fotograficzna Dariusz Kula - Studio z Gdańska zajmuje się głównie wykonywaniem fotografii oraz cyfrową obróbką zdjęć. Wykonuje zdjęcia komercyjne, katalogowe i techniczne. Na stronie znajdziecie portfolio, ciekawe linki fotograficzne, fotografie Gdańska i rozmaitości.

http://www.fotokula.com.pl/ - 21 Sty 2000

East News*****

East News jest agencją fotograficzną regularnie zaopatrującą prasę polską w zdjęcia i reportaże dotyczące aktualnych wydarzeń na świecie. Współpracuje z większością agencji reklamowych w Polsce. Jej zbiory liczą ponad milion zdjęć. Ich część możecie zobaczyć w galerii

http://www.eastnews.com.pl/ - 29 Sty 2000

Empik*****

Witryna e-commerce podzielona na działy: muzyka, film, książki, multimedia, foto, technologie. Poza tym nowości i mnóstwo ciekawostek i aktualności.

http://www.empik.pl/ - 9 Kwi 2001

Eurocolor*****

Na stronach internetowych firmy Euro-Color Sp. znajdują się informacje dotyczące aparatów i akcesoriów fotograficznych, lornetek i urządzeń służących do rejestracji dźwięku.

http://www.eurocolor.com.pl/ - 8 Lis 2000

Forokids - galeria twarzy dzieci*****

Serwis zawiera galerię twarzy. Firma zajmuje się promocją dzieci i młodzieży o charakterystycznym i wyjątkowym wyglądzie.

http://www.fotokids.ws/ - 27 Gru 2004

Foto Galeria*****

Serwis fotograficzny o Pozaniu, galerie zdjęć, kontakty, opinie o nadesłanych pracach.

http://foto.poznan4u.com.pl/ - 9 Lip 2001

Foto kalendarze,maskotki,puzzle,koszulki,albumy-FOTO LUX*****

Zakład Fotograficzny FOTO LUX poleca foto maskotki, foto puzzle, foto kubki, a także foto albumy, foto koszulki, foto obrazy. W sklepie internetowym są również dostępne foto podkładki, foto ramki, foto kalendarze, foto poduszki oraz foto gadżety. Usługi fotograficzne.

http://www.fotolux.pl/ - 4 Sty 2012

Foto Melcer - laboratorium fotografii profesjonalnej*****

FOTO MELCER - kompleksowy zakres usług dla profesjonalistów i amatorów. Studio fotograficzne, studio DTP, laboratorium KODAK Express, laboratorium FUJI, pracownia wielkoformatowa, produkcja ram... Szczegóły oferty znaleźć można na stronie.

http://www.fotomelcer.com.pl/ - 16 Lip 2001