KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > fotografia (1 414)

Agencja fotograficzna****

Agencja fotograficzna oferuje zdjęcia ze wszystkich stron świata. Fantastyczne krajobrazy, cuda przyrody, zabytki, perły architektury, flora i fauna jak żywa, również spod mikroskopu. Robi również zdjęcia na zamówienie.

http://www.fotosystem.pl/ - 11 Lut 2004

Agencja fotograficzna****

Bogata oferta usług fotograficznych, min. fotografia ślubna i plenerowa, okolicznościowa, rodzinna, dziecięca, reklamowa, art, itp.

http://www.fotofotografia.pl/ - 14 Lip 2015

Agencja Fotograficzna FOCUS****

Serwis agencji fotograficznej, której baza zdjęć obejmuje ponad 20 tys. pozycji. Na stronie ciekawe galerie z kilku kontynentów, oferta oraz dane adresowe.

http://www.focus.torun.pl/ - 7 Wrz 2001

Agencja Fotograficzna i Filmowa Shoka.eu****

Oferta Shoka.eu to fotografia eventowa, PR, fotorepotaże, film dokumentalny, reklama, teledysk, prezentacje multimedialne. Świadczymy usługi w całej Polsce dla korporacji, artystów, agencji PR, reklamowych, organizatorów występów artystycznych oraz firm szkoleniowych i eventowych. Działamy w całym kraju.

http://www.shoka.eu/ - 31 Lip 2006

Agencja Fotograficzna MPAimages****

Zdjęcia prasowe i kreatywne z Polski i ze Świata. Oferujemy zdjęcia o różnej tematyce, w szczególności sport, moda i wydarzenia, z których codziennie korzystają dziesiątki polskich gazet i czasopism.

http://mpaimages.com/ - 14 Paź 2013

Agencja fotograficzna PHOTONATION - fotografia reklamowa, katalogowa, ślubna****

Agencja fotograficzna PHOTONATION specjalizuje się w zakresie sprzedaży fotografii: fotografia typu royalty free, fotografia na zamówienie - reklamowa, katalogowa, packshot, ilustracyjna, kreacyjna, architektura, wnętrza, fotoreportaże, fotografia ślubna.

http://www.photonation.pl/ - 6 Lis 2006

Agencja Fotograficzna Pressphoto. Artmedia Marek Lapis****

Fotografia: reportażowa, reklamowa, katalogowe, eventy, porfolia, zdjęcia na strony www, wszelkie nietypowe zlecenia fotograficzne. Bank zdjęć, obsługa fotograficzna wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych dla prasy, wydawnictw i innych firm. Wiele lat doświadczeń na rynku fotograficznym, praca dla ogólnopolskich mediów w Polsce i za granicą

http://www.pressphoto.pl/ - 27 Mar 2007

Agencja fotograficzna Renaty i Marka Kosińskich****

Autorska agencja fotograficzna specjalizująca się w fotografii krajoznawczej, przyrodniczej i edukacyjnej. 40 000 diapozytywów w archiwum. Katalog on-line (4500 wglądówek) z wyszukiwarką zdjęć i możliwością kompletowania i wysyłania zamówień. Na stronie ponadto: portfolio autorów, informacja o autorach, lista tematów, warunki współpracy.

http://www.kosinscy.pl/ - 25 Lis 2002

Agencja fotograficzna Studio 69****

Na stronie można znaleźć m.in. informacje o agencji oraz przykładowe zdjęcia i okładki magazynów.

http://www.studio69.com.pl/ - 9 Paź 2001

Agencja Fotograficzno Reklamowa - Grzegorz Matoryn****

Głównym celem agencji jest działalność fotograficzna i wydawnicza nastawiona na stworzenie kreatywnej reklamy. Dysponuje możliwościami technicznymi, które pozwalają fotografować złożone aranżacje kompozycyjne zarówno w studio jak i w plenerze.

http://republika.pl/matstudio/ - 14 Sty 2002