KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > galanteria skórzana (289)

Bomax - producent odzieży skórzanej****

Producent damskiej i męskiej odzieży skórzanej, kożuchy ekologiczne oraz naturalne, kurtki damskie i męskie.

http://www.bomax.net.pl/ - 15 Paź 2007

BORS Kaletnictwo****

Firma Bors zajmuje się produkcją toreb, toreb turystycznych, plecaków szkolnych, plecaków na stależu, saszetek. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.kaletnictwo.gos.pl/ - 20 Gru 2001

Bremi - galanteria skórzana, dodatki do odzieży****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją damskich oraz męskich pasków do spodni. W jej ofercie można znaleźć solidne modele skórzane oraz parciane, wykończone eleganckimi okuciami i klamrami.

http://www.bremi.pl/ - 7 Paź 2014

BUTY.pl****

Serwis poświęcony przemysłowi skórzanemu w Polsce. Znajdziesz tutaj szereg informacji dotyczących aktualnych trendów, liczne nowinki oraz ofertę rynkową. Dowiesz się również co mają do powiedzenia ludzie z branży obuwniczej i nie tylko.

http://www.buty.pl/ - 23 Sie 2001

Cambelli - portfele Krenig, torebki Bellucci****

Najlepsze portfele Krenig, czy torebki Bellucci znajdują się właśnie w naszym asortymencie! Nazywamy się Cambelli - naprawdę warto zapamiętać tę nazwę... Proponujemy wyjątkowe dodatki do każdego stroju, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Nasze produkty to również świetne pomysły na prezent! Zapraszamy.

http://www.cambelli.pl/ - 17 Paź 2013

Conmar - producent kożuchów****

Strona prezentująca ofertę prywatnej firmy odzieżowej. Znajdziesz tu informacje o firmie, galerię produktów, aktualności oraz dane umożliwiające kontakt.

http://www.conmar.pl/ - 26 Lut 2002

Czapki futrzane****

Firma Rosomak jest polskim producentem wysokiej jakości galanterii futrzanej. W ofercie firmy znajdują się między innymi futrzane czapki zimowe, które posiadają niezwykłe właściwości cieplne. Czapki wykonywane są między innymi z futer lisa, czy też królika. Na stronie internetowej producenta możliwy jest zakup online wszystkich produktów. Tam również znajdują się szczegółowe informacje o działalności firmy, a także dane kontaktowe.

http://galanteriafutrzana.pl/ - 29 Sty 2013

DORAN****

Strona hurtowni dodatków do produkcji kaletniczej oraz krawieckiej. Firma współpracuje z wieloma producentami galanterii, zaopatrując ich w niezbędne do tej produkcji akcesoria.

http://www.doran.pl/ - 13 Gru 2000

Dragon - galanteria i portfele skórzane, etui na karty, klucze i dokumenty****

Wspaniałe elementy galanterii skórzanej znajdziesz w sklepie DRAGON! Eleganckie portfele, praktyczne etui na karty, klucze i dokumenty, a także wizytowniki i teczki - wszystkie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach! Zachęcamy do bliższego zapoznania się oraz skorzystania z proponowanych usług.

http://www.sklep.manufakturadragon.pl/ - 7 Mar 2014

Dudo - torba skórzana męska****

DUDO to Pracownia Toreb Skórzanych, w której znajdziesz oryginalne stylizacji i elementy wykonane z materiałów najwyższej jakości. Znajduje się tutaj skórzana torba męska, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.dudobags.com/ - 18 Paź 2013