KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > galanteria skórzana (294)

E-upominek - Sklep Internetowy z torebkami - Zakupy w sieci****

Sklep internetowy posiadający szeroki wybór torebek.

http://www.e-upominek.com/ - 26 Paź 2005

Ferma szynszyli Chincilla-Farm - nowoczesna ferma szynszyli****

Ferma szynszyli rozpoczęła działalność w 2005 roku w miejscowości Kornatka, gmina Dobczyce, województwo małopolskie. Prowadzona profesjonalnie przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii chowu. Ferma specjalizuje się w szynszylach odmiany standard i czarne aksamitne. Dla fermy liczy się przede wszystkim wysoka jakość zwierząt zarodowych, stosowana jest ostra selekcja i odpowiedni dobór par rodzicielskich.

http://szynszyle.eu/ - 19 Mar 2007

Filo Fashion Style - sukienki i torebki w sklepie online****

Sklep internetowy Filo Fashion Style oferuje odzież damską i galanterię skórzaną. Dostępne są sukienki, bielizna oraz eleganckie torebki.

http://www.filo.sklep.pl/ - 3 Sie 2016

Firma Handlowa VIP s.c.****

Sklep oferuje wyroby ze skór naturalnych i tworzyw sztucznych, torebki damskie, teczki, aktówki, portfele i portmonetki, paski, rękawiczki, etui na klucze, okulary itp. Zamówienia można składać przez Internet.

http://www.vip-firma.com.pl/ - 30 Sty 2001

Firma Skórimpex****

Strona zawiera prezentację firmy działającej w branży skórzanej. Na stronie znajduje się oferta obejmująca obuwie, futra, galanterię skórzaną oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.skorimpex.com.pl/ - 10 Gru 2001

Firma Souvenir Nakrycia Głowy Lublin****

Szeroki asortyment nakryć głowy i dodatków na wszystkie pory roku. Kapelusze, czapki, berety, chusty, chustki, chusteczki, apaszki, gawroszki, pareo, szale, szaliki, szelki i inne. Na stronie pełna oferta, zdjęcia, informacje na temat lokalizacji.

http://www.souvenir.pl/ - 23 Paź 2003

Futra naturalne****

Futra - Rosomak, Kraków. Specjalizujemy się w szyciu futer ze skór naturalnych: futra z szynszyli, futra z norek, karakuły, oceloty, norki, wyroby futrzarskie, galanteria skórzana, produkcja futer. Zapoznaj się z naszą ofertą.

http://www.rosomak.pl/ - 20 Lut 2006

Futrzarstwo - naturalne skóry owcze****

Nasza Firma wyrosła na tradycjach ośrodka futrzarskiego - Kurowa. Specjalizuje się w szyciu kożuchów damskich i męskich oraz kurtek, płaszczy, czapek ze skór owczych. Kolekcję możesz oglądnąć bezpośrednio w internecie.

http://www.futrzarstwo.pl/ - 25 Wrz 2003

Galando - galanteria skórzana****

Oferta przygotowana przez sklep Galando to wysokiej jakości galanteria damska i męska. Polecamy portfele, paski, a także etui na klucze i dokumenty.

http://galando.pl/ - 28 Wrz 2016

Galanteria skórzana Paters - artykuły i upominki reklamowe****

Grupa Pater oferuje: wyroby skórzane, gadżety reklamowe, portfele, portmonetki, kalendarze, portfele, wyroby skórzane. Agencja reklamowa zaprasza po parasole reklamowe, upominki reklamowe, kalendarze.

http://www.paters-office.com/ - 31 Mar 2004