KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > galanteria skórzana (291)

Inter Groclin Auto SA****

Lider branży poszyć foteli samochodowych na rynkach europejskich. Jest również producentem wyposażenia i akcesoriów samachodowych. Przedmiotem działalności firmy jest także produkcja mebli tapicerowanych i poszyć meblowych ze skóry naturalnej i tkanin. Na stronie oferta, info o firmie.

http://www.groclin.com.pl/ - 5 Lis 2001

Istra****

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją galanterii skórzanej, przeznaczonej głównie na cele reklamowe. W ofercie portfele, etui, organizery oraz inne materiały reklamowe. Informacje o firmie oraz prezentacja oferty.

http://www.istra.gr.pl/ - 24 Sty 2002

Istra****

Witryna znanego producenta galanterii skórzanej prezentuje opisy i fotografie wyrobów. Znajdziesz tu charakterystykę firmy oraz ważniejsze fakty z historii jej rozwoju.

http://www.istra.pl/ - 19 Gru 2001

JMR - modne torebki damskie****

Firma JMR zajmuje się dystrybucją modnych torebek damskich. Dostępna w ofercie sklepu internetowego galanteria skórzana jest tania, solidna i elegancka - wszystko to sprawia, że warto w nią zainwestować. Zachęcamy do zakupu listonoszki lub kopertówki.

http://www.alejatorebek.pl/ - 14 Paź 2014

Kaja s.c.****

Oferta firmy z Łodzi: damskie i młodzieżowe torebki skórzane oraz teczki męskie.

http://www.kaja.inter.pl/ - 30 Sty 2002

Karibu - producent oferujący naturalne futra damskie, kołnierze z lisa i kamizelki z królika****

Oferta producenta galanterii damskiej wykonanej z naturalnych surowców. Dostępne są futra damskie z szynszyli lub norek, a także modne kamizelki futrzane z królika. W sprzedaży znajdują się też takie pozycje, jak obszycie do kaptura z jenota, kołnierz z lisa, a także czapki wełniane z pomponem.

http://www.futrakaribu.pl/ - 2 Gru 2015

Kobiece dodatki - torebki damskie, kolczyki, korale, itp.****

Dodatkowo.pl - internetowy sklep stworzony z myślą o kobietach. Oferuje szeroką gamę dodatków: torebki, apaszki, broszki, kolczyki itp.

http://www.dodatkowo.pl/ - 12 Lip 2010

Korczak i Syn S.C - kożuchy i futra damskie, kurtki skórzane****

Przedsiębiorstwo handlowe Korczak i Syn S.C oferuje wysokiej jakości, damskie wyroby skórzane - kurtki, kożuchy, a także futrzane kamizelki.

http://www.korczakisyn.com/ - 26 Lis 2015

Krateczka - skórzane portfele męskie, torebki damskie, sklep internetowy****

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie skórzane portfele męskie oraz torebki damskie. Przygotowane przez nas zostały elementy z galanterii, sprawdzające się do codziennego ich noszenia, jak również do odświętnych stylizacji.

http://krateczka.com.pl/ - 29 Maj 2014

Krawaty, paski, koszule Ballmani Galanteria Męska-sklep internetowy****

Sklep internetowy Salon Mody Ballmani-krawaty, spinki, koszule oraz galanteria męska. Firma oferuje krawaty jedwabne, spinki, paski, a także muchy. Producent krawatów-polecamy krawaty jedwabne oraz paski męskie, a także krawaty marki Ballmani.

http://www.ballmani.pl/ - 18 Lis 2005