KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > galwanizacja (60)

Galmar*****

Witryna firmy produkującej uziomy pionowe oraz instalacje odgromowe, a także prowadzącej usługi galwanotechniczne. Na stronach podano pełną ofertę firmy.

http://www.galmar.pl/ - 30 Sie 2001

Zakład Obróbki Galwanicznej - ZM Tarnów S.A.*****

Zakład Obróbki Galwanicznej działający w strukturze Zakładów Mechanicznych ?TARNÓW? S.A. oferuje usługi w zakresie wykonania pokryć galwanicznych o zróżnicowanych grubościach oraz wykończeniu zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. Wymagania związane z ilością sztuk, terminem wykonania i kosztem obróbki danych elementów oraz wykonanie zawiesi, anod i oprzyrządowania do poszczególnych obróbek - do uzgodnienia z Szefem Zakładu.

http://www.zmt.tarnow.pl/zgal/ - 22 Paź 2001

Anodowanie - obróbka aluminium, anoda, ścianki działowe****

Zobal jako producent oferuje uchwyty, fronty aluminiowe i nóżki aluminiowe. W ofercie także: uchwyty wpuszczane, listwy do blatów, fronty z profili, system ścienny oraz system regałowy. W zakładzie jest anodownia - anoda, obróbka aluminium i anodowanie

http://zobal.com.pl/ - 29 Kwi 2009

Blask-cynk.pl****

Jesteśmy firmą, która na polskim rynku działa już od 1994 roku. Posiadamy rozbudowaną bazę techniczną oraz zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższej jakości usługi związane z cynkowaniem. Realizujemy usługi galwanizacji, cynkowania z wykorzystaniem najwyższej jakości technologii. Jednocześnie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić fachowe doradztwo oraz szybki czas realizowania usług.

http://www.blask-cynk.pl/ - 30 Maj 2015

BRANŻ-METAL akcesoria meblowe, budowlane, niklowanie, chromowanie, usługi ślusarskie****

Branż-Metal, Swarzędz: Produkcja elementów metalowych dla przemysłu meblowego, budowlanego. Usługi ślusarskie i galwaniczne: chromowanie, niklowanie.

http://www.branz-metal.ig.pl/ - 19 Wrz 2005

Budowa linii galwanicznych, oczyszczalnie wody i ścieków****

Budowa kompletnych linii galwanicznych, oczyszczalni wody i ścieków, oferta dla galwanizerni.

http://www.galvatek.pl/ - 6 Gru 2005

Cynkownia Galwaniczna Jaśkowiak Galwanizernia Cynkowanie****

Cynkujemy w bębnach obrotowych detale śrubowe oraz w wannach zanurzeniowych detale wielkogabarytowych. Standardowo nakładamy powłoki na detale do 4 metrów długości. Istenieje jednak możliwość ocynku większych przedmiotów po dokładnych ustaleniach.

http://www.galwanizernia.info/ - 8 Kwi 2009

Cynkownia Patelscy - usługi galwaniczne****

Działająca od 1990 roku rodzinna firma Cynkownia Patelscy oferuje usługi galwaniczne. W ramach zabezpieczenia metali żeliwnych na miejscu wykonywane są pokrycia o różnych grubościach.

http://cynkowniapatelscy.pl/ - 6 Maj 2017

Elbit Śliwińscy Sp. J. - cynowanie, niklowanie, galwanizacja****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w galwanizacji. Firma zajmuje się przede wszystkim złoceniem obwodów elektronicznych, a także srebrzeniem, cynowaniem, anodowaniem i niklowaniem chemicznym różnego rodzaju metalowych elementów.

http://www.grupa-elbit.pl/ - 17 Lut 2015

Galdak.neostrada.pl****

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w profesjonalnym realizowaniu usług galwanizacji. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na realizowanie pełnego zakresu usług związanych z wykonywaniem powłok galwanicznych. Wykonujemy również mechaniczne przygotowanie powierzchni. Realizujemy ochronne oraz ozdobne powłoki galwaniczne na artykułach reklamowych, elementach oświetlenia, okuciach stosowanych w budownictwie.

http://www.galdak.neostrada.pl/ - 30 Maj 2015

Informacje dodatkowe