KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > galwanizacja (60)

Galess****

Galess - cynkowanie ogniowe, cynkownia, usługi galwaniczne, niklowanie, wyrób zniczy i świec.

http://www.galess.com.pl/ - 9 Wrz 2004

GALWANEX pasywacja****

Z radością przedstawiamy Państwu propozycję firmy Galwanex, która ma swą siedzibę w Lublinie. Zajmujemy się cynkowaniem elementów metalowych i żeliwnych oraz pasywacją stali nierdzewnej. mamy zaawansowane technologicznie linie galwaniczne, które pozwalają nam na cynkowanie detali o rozmaitych kształtach i gabarytach. Oferujemy też cynkowanie metodą elektrolityczną. Dzięki nowoczesnej technologii, oddajemy w ręce Klienta elementy pokryte powłoką cynkową o rozmaitej grubości, w zależności od potrzeb. Wykonujemy dodatkowo powłoki dekoracyjne- z połyskiem, grubowarstwowe bądź metodą cynkowania elektrolitycznego z chromianowaniem. Możemy pochwalić się rzeszą zadowolonych Klientów, która ciągle się rozrasta. W ciągu przeszło dwudziestu siedmiu lat działalności udało nam się spełnić wymagania wielu Zleceniodawców. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.galwanizacjalubelskie.pl/ - 2 Paź 2013

Galwanizer. Dzierżoniów****

Usługi galwanizacyjne. Metalizacja, cynkowanie, srebrzenie, cynowanie, niklowanie. Certyfikaty, lokalizacja, kontakt.

http://www.galwanizer.pl/ - 18 Sty 2006

Galwano-technika****

Nakładanie powłok galwnicznych.

http://www.galwano-perfekt.pl/ - 25 Kwi 2005

Lemański B. ZPHU cynkowanie galwaniczne****

1W Wągrowcu znajduje się Zakład galwanizacyjny Lemański, który od 2000 roku oferuje swoje usługi. Proponujemy cynkowanie z pasywacją żółtą trójwartościową oraz sześciowartościową oraz błękitną trójwartościową. Pasywacja żółta jest odporna na obróbkę termiczną. Wykonujemy cynkowanie z pasywacją żółtą zawierającą chrom sześciowartościowy, będącą bardzo odporną na otoczenia korozyjne. Angażujemy tylko odpowiedzialnych pracowników, zatem z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Naszą propozycję kierujemy do firm motoryzacyjnych, zakładów przemysłowych, firm elektronicznych i wielu innych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.galwanizacjawagrowiec.pl/ - 22 Paź 2013

Malowanie Proszkowe****

Oferujemy malowanie proszkowe elementów stalowych i nie tylko z wykorzystaniem procesów technologicznych, które pozwolą zabezpieczyć element na długie lata. Lakierowanie Proszkowe, Malowanie Proszkowe, Lakiernictwo Proszkowe - PLASMA NOWA.

http://proszkowe.katowice.pl/ - 4 Maj 2011

Malowanie proszkowe, lakiernia proszkowa - Polkolor****

Nasza lakiernia proszkowa oferuje usługi galwaniczne oraz malowanie proszkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy na terenie śląska już od wielu lat.

http://www.polkolor2.pl/ - 12 Kwi 2011

Protech - Galwanizacja, cynkowanie, cynkownia, chromowanie, niklowanie****

Protech to jedna z największych galwanizerni oraz cynkowni w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Świadczy profesjonalne usługi w zakresie galwanizacji, cynkowania, chromowania, niklowania. Posiadamy nowoczesny sprzęt. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów.

http://www.protech.biz.pl/ - 9 Wrz 2013

ROSIK - GALWANIZACJA, MALOWANIE PROSZKOWE. Poniec****

Strona z ofertą i informacjami o firmie produkującej lampy i artykuły wykończeniowe do powozów konnych.

http://www.rosik.pl/ - 18 Sty 2006

Serwis z katalogem firm szukaj np. chromowanie waszawa****

Portal galwanotechniczny - Galwanizernie. Na stronie katalog firm i produktów, giełda oraz informacje i aktualności na temat: galwanizacja, chromowanie, niklowanie, cynkowanie oraz anodowanie. Największy serwis, informacje o powłokach, nowości z rynku galwanotechnicznego

http://www.galwanizernie.pl/ - 29 Lut 2012