KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > galwanizacja (60)

Szkiełkowanie i obróbka metali - Goldplating****

Firma galwanizacyjna świadcząca usługi obróbki ściernej metali na Śląsku. W ofercie znajduję się między innymi oczyszczanie powierzchni wykonanych z różnych materiałów, a przede wszystkim metalu, za pomocą takich metod jak szkiełkowanie czy piaskowanie. Gwarancja terminowości i zadowolenia.

http://goldplating.com.pl/ - 12 Sty 2018

Techstal - blachy, galwanizernia, lakierowanie proszkowe. Tarnowskie Góry****

Techstal, Tarnowskie Góry. Oferujemy wyroby hutnicze - stal wysokostopowa i stal jakościowa. Pręty kwadratowe, blachy, odkuwki, pierścienie itp. W ofercie też galwanizernia i lakiernia - usługi galwanizacyjne i lakiernicze, lakierowanie proszkowe.

http://www.techstal.pl/ - 17 Sty 2006

Toyka Poland Spółka z o.o.****

Gdybyś chciał kupić przenośną toaletę, polecamy Ci usługi realizowane przez firmę TOYKA POLAND. Jest to renomowany fabrykant tego rodzaju produktów, znany na rynku ze swej rzetelności, sumienności w interesach oraz z cen, jakich żąda za swe wyroby. Poza tym oferuje szeroki ich asortyment. Kupisz tu toalety bez wody, autobusowe oraz turystyczne. Spełniają one swą rolę doskonale, satysfakcjonując klienta, także niepełnosprawnego. Firma zaopatrzy Cię również w akcesoria niezbędne do utrzymania czystości w tego typu wyrobach. Z jej usług skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych nabywców. Gdybyś chciał dołączyć do ich grona, serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy:

http://www.toyka.pl/ - 29 Paź 2013

Ulotki****

Właśnie wprowadziłeś na lokalny rynek jakąś nową usługę? Chcesz zwrócić uwagę potencjalnych klientów? Zdecyduj się na druk ulotek. Jeżeli nie będziesz wiedzieć, jaki projekt wybrać i na co zwracać uwagę, to zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego bloga. Znajdziesz tam wiele praktycznych porad i dowiesz się czegoś więcej o modnych trendach.

http://www.ulotki-online.pl/ - 16 Lip 2017

Zakład Powłok Galwanicznych "Galwah" - galwanizacja, miedziowanie, niklowanie, cynkowanie, mosiądzowanie, srebrzenie****

Zakład Powłok Galwanicznych "Galwah" Kulej i Wspólnicy Spółka Jawna świadczy pełną gamę usług galwanizacyjnych. Wolumen oferowanych usług galwanicznych obejmuje powłoki jednowarstwowe ( miedź, cynk, cyna, mosiądz, srebro, nikiel, żelazo-cynk, cynk-nikiel ), dwuwarstwowe (nikiel z podwarstwą miedzi, nikiel z podwarstwą mosiądzu), trójwarstwowe (achrolyte z podwarstwą niklu i miedzi, achrolyte z podwarstwą niklu i mosiądzu, mosiądz z podwarstwą niklu i miedzi, mosiądz z podwarstwą niklu i mosiądzu, chrom z podwarstwą niklu i miedzi, chrom z podwarstwą niklu i mosiądzu ), specjalne (żywica albrifin), konwersyjne na cynku z pasywacją białą, żółtą, żółtą bez chromu Cr+6, czarną i oliwkową, konwersyjne na żelazo-cynku z pasywacją czarną, konwersyjne na cynk-niklu z pasywacją czarną i transparentną, powłoki oksydowane na mosiądzu, miedzi, brązie.

http://www.galwah.pl/ - 14 Maj 2004

ZM Bumar - Łabędy SA****

Producent sprzętu pancernego i maszyn budowlanych. Na stronie znajdują się informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.bumar.gliwice.pl/ - 17 Paź 2001

Alufinish. Łódź***

Dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz znaczącymi osiągnięciami w zakresie technologii obróbki powierzchniowej oferujemy szeroką gamę preparatów chemicznych do przygotowania powierzchni metali do: - anodowego utleniania aluminium, - przygotowania aluminium przed lakierowaniem, - przygotowania żelaza i stali - przygotowania powierzchni i obróbki dodatkowej - cynkowania ogniowego, - przygotowania powierzchni taśmy i drutu, - czyszczenia przemysłowego.

http://www.alufinish.pl/ - 29 Sie 2008

Bas - Andrzej Szczepaniak***

Oferta i zakres działalności firmy Bas. Naprawa i regeneracja cylindrów, wałów, korbowodów itd. metodą galwanizacji selektywnej.

http://www.bas.poznan.pl/ - 14 Kwi 2004

Cynkopol***

Strona firmy "Cynkopol" zajmującej się galwanizacją. Na stronie pełna oferta wraz opisem poszczególnych rodzajów.

http://cynkopol.w.interia.pl/ - 27 Cze 2002

ELEKTROPOL-R***

Strona główna firmy Elektropol-R. Firma zajmuje się świadczeniem usług elektrochemicznych: elektropolerowania i galwanizacja stali kwasoodpornej i innych metali.

http://www.elektropol-r.com.pl/ - 5 Sty 2004