KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > galwanizacja (60)

Metalizacja Próżniowa Częstochowa : Powłoki dekoracyjne. Metalizowanie***

Metalizacja Próżniowa Częstochowa Józefa Stawiarska istnieje od 1979 roku. Nakładamy powłoki dekoracyjne: metalizowanie, metoda natryskowa

http://www.metalizacja.net/ - 3 Kwi 2008

METALLCHEMIE POLSKA Ekspert w inżynierii powierzchni.***

Firma oferuje środki do chemicznej obróbki powierzchni wszelkiego typu metali i ich stopów, tworzyw sztucznych itp. oraz do konstytuowania powłok galwanicznych i konwersyjnych. Na stronie: informacje o firmie, ofercie (indeks produktów), usługach oraz aktualności i dane teleadresowe.

http://www.metallchemie.pl/ - 29 Wrz 2003

Metaloplast - Kraków***

Metaloplast - galanteria metalowa oraz dodatki krawieckie. Oferujemy dodatki i ozdoby obuwnicze, takie jak: haki, uchwyty, guziki zatrzaskowe. A także dodatki metalowe: oczka obuwnicze, sprzączki, nity i inne gadżety reklamowe.

http://www.metaloplast.com.pl/ / - 4 Sie 2004

PPHU "DANEX"***

Firma świadczy usługi: galwaniczne (chromowanie, niklowanie, miedziowanie, mosiądzowanie, anodowanie, cynkowanie, czernienie - oksydowanie), piaskowania, lakierowania proszkowego, na wtryskarkach KuASY.

http://www.danex.xo.pl/ - 12 Mar 2004

Restaurowanie metali kolorowych***

Restaurowanie i polerowanie metali kolorowych - usługi.

http://www.renowacjametali.prv.pl/ - 27 Paź 2008

STAL-CHROM GLIWICE***

Oferujemy usługi w zakresie pokryć galwanicznych, szlifowania, polerowania, regeneracji tłoczysk hydraulicznych, wałów. Na stronie zamieszczono ofertę oraz galerię.

http://stal-chrom.w.interia.pl/ - 4 Kwi 2005

Takema - klamki, anodowanie aluminium, cynkowanie, malowanie proszkowe***

Przedsiębiorstwo Takema produkuje klamki okienne i klamki drzwiowe z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu najnowszych technologii. Ponadto firma oferuje takie usługi jak anodowanie aluminium, cynkowanie, malowanie proszkowe i usługi galwaniczne.

http://www.takema.pl/ - 7 Gru 2007

Technologie Galwaniczne***

Firma zajmuję się świadczeniem usług dla galwanizerni. Doradza też jak najlepiej wykorzystać posiadany przez usługobiorców sprzęt, jak dostosowywać się do najnowszych rozwiązań (chemia, automatyzacja).

http://www.tegal.pl/ - 27 Cze 2002

Usługi galwanizacyjne - galwanizernia LOT Auto Services. Warszawa***

Firma wykonuje anodowanie twarde, anodowanie w kwasie siarkowym, chromowanie techniczne, fosforanowanie, kadmowanie cyjankaliczne, miedziowanie, niklowanie, metalizacja (powłoki galwaniczne techniczne i dekoracyjne). Nakładanie i zdejmowanie powłok galwanicznych.

http://www.lotauto.pl/galwanizernia/ - 19 Sty 2006

Wyoblanie-drykowanie-tłoczenie***

Wyoblanie elementów do lamp i żyrandoli z blach czarnych i kolorowych, kul miedzianych i mosiężnych na wieże kościelne. Historia, oferta, kontakt.

http://wyoblanie.w.interia.pl/ - 22 Mar 2005

Informacje dodatkowe