KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > handel (4 985)

Art Garden - projektowanie ogrodów, - Lubieszyn, Szczecin*****

Art Garden - projektowanie i zakładanie ogrodów, centrum ogrodniczne - Lubieszyn w pobliżu Szczecina. Drzewa, krzewy i rośliny ozdobne oraz meble ogrodowe, donice i elementy dekoracyjne.

http://www.ogrody-artgarden.pl/ - 19 Lis 2007

Autoryzowany Przedstawiciel Plus GSM*****

T1 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej prężnych Autoryzowanych Przedstawicieli sieci Plus GSM (Polkomtel S.A.). Firma z siedzibą w Gdyni działa w branży telefonii komórkowej wspólnie z operatorem sieci Plus GSM od początku jego istnienia w kraju. T1 jest siecią sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim, posiadającą rozwiniętą sieć sprzedaży poprzez salony firmowe, sieć subagentów i przedstawicieli handlowych. Infrastruktura spółki przygotowana jest do realizacji każdego poważnego przedsięwzięcia.

http://www.t1.pl/ - 29 Cze 2000

Bielizna Konrad*****

Sklep internetowy z ekskluzywną bielizną firmy Konrad. Pełna i często aktualizowana oferta. Biustonosze, koszulki, figi i stringi.

http://www.bieliznakonrad.pl/ - 18 Lut 2009

Bielizna nocna, bielizna damska*****

Sklep internetowy z bielizną, elegancka i modna bielizna dla kobiet. Dobra, właściwie dobrana bielizna pozytywnie wpływa na nasz nastrój i wzmacnia poczucie własnej wartości. Sprawia, że w każdej sytuacji czujemy się atrakcyjne i wyjątkowe.

http://www.lady24.pl/ - 25 Lis 2009

Blue City - Warszawa*****

Centrum Handlowe Blue City - plan, informacje, spis sklepów, zdjęcia.

http://bluecity.citmap.com/ - 11 Maj 2004

Blue Solution - scr, roztwór mocznika*****

Dystrybutor AdBlue polskiego producenta; Zakładów Azotowych Puławy. Jakość produktu adblue zgodna z DIN 700 70, dostawy w terminie 48h, zbiornik na adblue - instalacja zbiorników u klienta. Serdecznie zapraszamy - technologia scr ogranicza emisję spalin.

http://www.bluesolution.pl/ - 25 Wrz 2007

Buster*****

Firma Buster jest autoryzowanym dystrybutorem materiałów Nida Gips, a także udziałowcem i współzałożycielem Grupy PSB (Polskie Składy Budowlane). Na stronach znajdują się informacje o ofercie i działalności firmy.

http://www.buster.com.pl/ - 7 Mar 2000

Carbon II - piece na ekogroszek z palnikiem retortowym*****

Specjalizujemy się w sprzedaży kotłów na ekogroszek. Oferujemy piece węglowe producentów: HEF, OGNIWO, BRASTAL, PONAR. Piece tych producentów wyposażone są w palnik retortowy BRUCER II. Dla naszych klientów oferujemy tez węgiel ekogroszek.

http://www.carbon2.pl/ - 19 Paź 2010

CENTRA HANDLOWE*****

Strona zawiera prezentacje galerii handlowych mieszczących się w pięciu największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Katowice

http://www.centra-handlowe.pl/ - 8 Kwi 2003

Centrum Handlowe 3 Stawy Katowice - sklepy, restauracje, hipermarket Geant*****

"3 Stawy" Katowice - centrum handlowe w Katowicach zaprasza na zakupy; w centrum znajdują się sklepy (m.in. sklepy odzieżowe, sklepy obuwnicze), restauracje, butiki oraz hipermarket Geant Katowice. Inwestor zarządzający Apsys Polska.

http://www.3stawy.pl/ - 18 Lut 2004

Informacje dodatkowe