KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > handel (4 807)

Hutmen. Wrocław*****

Na stronie znajdziecie obszerne informacje o firmie, ofertę, sieci dystrybucji i giełdzie.

http://www.hutmen.com.pl/ - 16 Sty 2006

Import Win Mołdawskich*****

Oficjalna strona Firmy R&R Sp. z o. o. , będącej bezpośrednim importerem win mołdawskich. W osiemnastu krajach świata wina te są uważane za jedne z najlepszych produktów Mołdawii. Wina mołdawskie cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i są przeznaczone dla każdego konsumenta i na każdą kieszeń, zarówno tego wymagającego, jak i spożywającego wino sporadycznie.

http://www.rir.pl/ - 1 Kwi 2005

Import z Chin - Verico Experts*****

Oferujemy pomoc przy imporcie z Chin, eksporcie do Chin i rozwijaniu produkcji w Chinach. U nas dowiesz się, którzy dostawcy z Chin są wiarygodni, a także jak realizować zakupy w Chinach przez Internet. Import z Chin z firmą Verico to gwarancja wiarygodnych i bezpiecznych transakcji. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich oferty spedycyjne, a towar jest dostarczany bezpośrednio do ich magazynów. Na naszej witrynie znajdziesz rozwiązanie wielu problemów jak: kontrola towarów w Chinach, wyjazd do Chin, poszukiwanie dostawców oraz inwestycje w Chinach, tłumaczenie j.chińskiego. Nasi klienci nie muszą znać języków obcych aby zostać importerami.

http://www.chiny.verico.pl/ - 21 Paź 2010

Internetowy PASAŻ handlowy nowej generacji*****

Witamy w internetowym centrum handlowym - PASAŻ. Zapraszamy do odwiedzania naszych sklepów.

http://www.pasaz.com.pl/ - 10 Mar 2004

Jarocki - Producent Lamp. Blachownia k. Częstochowy*****

Witryna producenta lamp i oświetlenia, znajdziesz tu bogatą oferte handlową.

http://www.jarocki.com.pl/ - 12 Sty 2006

JTT Computer S.A. - dystrybutor komputerów, komponentów, peryferiów, oprogramowania*****

Serwis prowadzony przez wrocławską firmę JTT działającą w branży informatycznej. W swojej JTT posiada sprzęt komputerowy w dowolnych konfiguracjach oraz oprogramowanie. Oprócz informacji o ofercie na stronie można znaleźć aktualności dotyczące firmy, pomoc techniczną itp.

http://www.jtt.pl/ - 17 Paź 2001

Jubiletka.com - Biżuteria srebrna i złota*****

Internetowy sklep biżuterią srebrną i złotą. W ofercie między innymi: pierścionki, kolczyki, bransolety, zawieszki, komplety biżuterii i wiele innych. Na stronie również informacje ze świata biżuterii, opisy kamieni szlachetnych, forum, księga gości, katalog stron www, biorytmy.

http://www.jubiletka.pl/ - 21 Lis 2005

K-2 BIURO HANDLOWE K.KLUZEK maszyny i dodatki cukiernicze. Warszawa*****

W ofercie można znaleźć szeroki asortyment dekoracji cukierniczych i okolicznościowych, opakowań i surowców do produkcji lodów oraz maszyny cukiernicze, wyposażenie sklepów cukierniczych i lodziarni. Na stronie: dokładna oferta wraz z ilustracjami.

http://www.kluzek.pl/ - 8 Lut 2006

Karcher sklep internetowy*****

Oferujemy pełną gamę urządzeń czyszczących firmy Karcher. Prowadzimy także sprzedaż materiałów eksploatacyjnych, oraz dodatkowego wyposażenia. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

http://www.asc-karcher.pl/ - 9 Mar 2006

Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne Sp. z o.o.*****

Krakowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne Sp. z o.o. działa od 1991 roku jako przedsiębiorstwo prywatne. Strukturę firmy tworzy grupa specjalistycznych samodzielnie działających jednostek inżynieryjnych, zatrudniających łącznie około 250 osób, głównie inżynierów. Na stronie można znaleźć ofertę handlowo-usługową firmy.

http://www.kpg.com.pl/ - 20 Sie 2002