KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > handel (4 808)

Marcosta - Centrum Handlu i Remontu Obrabiarek*****

Strona firmy Marcosta z Tarnowa zawiera wiele fachowych informacji na temat obrabiarek cyfrowych.

http://www.marcosta.tarnow.pl/ - 5 Lip 2000

Markomp*****

Witryna firmy komputerowej świadczącej szeroki zakres usług informatycznych: sprzedaż sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego (zwiazanego z sieciami LAN i WAN), sprzedaż i instalacja oprogramowania (programy biurowe, aplikacje do obsługi firm, inne), doradztwo -sieci komputerowe : NOVELL, MS Windows NT, Lantastic, Windows 95 i 98 , internet (zakładamy konta email, strony WWW, serwery wirtualne). Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz cennik.

http://www.markomp.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Markowe ubrania damskie i modne dodatki końcówki kolekcji outlet - Glamstyle.pl*****

Sklep internetowy - Glamstyle.pl ma w swojej ofercie markowe ubrania damskie typu outlet a także najnowsze kolekcje duńskich marek oraz końcówki kolekcji. W naszym butiku znajdziesz odzież renomowanych firm: VILA, Fransa, Stradivarius, Zara, ICHI, b.young, Sister Point. Glamstyle.pl został stworzony z myślą o kobietach, które lubią się wyróżniać, mają niebanalny styl, ciągle poszukują inspiracji w trendach mody, ceniąc przy tym jakość i wygodę noszonych ubrań. Mamy nadzieję, że ubrania i dodatki dostępne w naszym sklepie staną się dla Ciebie inspiracją w kreowaniu własnego niepowtarzalnego stylu i wybierzesz z naszej oferty to, co Ci najbardziej odpowiada. Bądź wyjątkowa, bądź niebanalna, bądź GLAM!

http://www.glamstyle.pl/ - 12 Lis 2010

MASTERS s.c.*****

Witryna firmy świadczącej usługi z zakreu informatyki: doradztwo, projektowanie i instalacje sieci komputerowych i systemów wielodostępnych, konserwacja siecji komputerowych i systemów wielodostępnych, sprzedaż sprzętu, oprogramowania i akcesoriów komputerowych oraz serwis i usługi internetowe. Na stronie znajdują się newsy z branży oraz informacje o firmie i oferta.

http://www.masters.com.pl/ - 11 Kwi 2000

MATRANS S.A.*****

Witrynas firmy działającej w branży motoryzacyjnej. Oferta obejmuje sprzedaż samochodów ciężarowych, pakiety ubezpieczeniowe, badania iagnostyczne, serwisowanie samochodów oraz pełną obsługę spedycyjno-transportową. Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz oferta.

http://www.matrans.com.pl/ - 17 Kwi 2000

"MAT-ROLEKS" S.C. M.G.MATECCY*****

Witryna firmy zajmującej się spprzedażą: opału, materiałów budowlanych, okien i drzwi z PCV oraz artykułów spożywczych. Na stronach znajdują się informacje o firmie, galeria zdjęć a także oferta handlowa i cennik.

http://www.mat-roleks.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Meranco Sp. z o.o. - spektrofotometr i tensjometr*****

Firma proponująca szeroki zakres produktów z zakresu aparatury kontrolno - pomiarowej. Dzięki Meranco Sp. z o.o. zakupicie takie urządzenia jak termocykler, tensjometr, wirówka laboratoryjna czy spektofotometr. Dostępne są również pipety automatyczne i inne akcesoria znanych marek, między innymi Eppendorf.

http://www.meranco.com.pl/ - 1 Sie 2015

METRO AG*****

Oficjalna witryna internetowa międzynarodowego koncernu handlowego, w skład którego wchodzą wielkie markety takich firm jak Makro, Real, Praktiker, Media Markt. Na stronach najnowsze informacje o firmie, spis placówek w Polsce, opis działalności społecznej METRO.

http://www.metro.pl/ - 3 Sie 2001

MICOM*****

Strona Zakładu Techniki Komputerowej MICOM. Programy komputerowe dla firm. Możliwość zakupu w sklepie internetowym.

http://www.micom.pl/ - 8 Paź 2001

Międzynarodowe Targi Gdańskie*****

Firma specjalizuje się w organizacji międzynarodowych imprez targowych dla wielu dziedzin gospodarki, jest założycielem Polskiej Korporacji Targowej. Ponadto organizuje imprezy branżowe, targowo-wystawiennicze, kongresy i konferencje, seminaria i szkolenia, zjazdy i zloty, pokazy lotnicze, jarmarki, imprezy plenerowe i masowe, wystawy gospodarcze poza granicami kraju i w regionach. Serwis prezentuje tereny targowe, przedstawia plan imprez, informacje prasowe oraz zawiera formularz zgłoszeniowy.

http://www.mtgsa.com.pl/ - 15 Lut 2005