KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (275)

Alstom*****

Prezentacja polskiej filii międzynarodowego koncernu, który specjalizuje się w dziedzinie infrastruktury energetycznej i transportowej. Na stronach prezentacja firmy, jej produktów i usług, lista referencyjna i dane kontaktowe.

http://www.alstom.pl/ - 15 Lip 2002

Aluminium, Aluminiowe blachy, profile. Blachy nierdzewne, stal nierdzewna - Producent.*****

Jesteśmy firmą (producent) dostarczającą aluminium. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z aluminium: blachy aluminiowe, nierdzewne ze stali, kształtowniki i profile aluminiowe. W sprzedaży także taśma aluminiowa. Dostarczamy surowce: brąz, miedź, mosiądz, stal nierdzewna.

http://www.aluteam-alumeco.com.pl/ - 26 Paź 2010

DAN-MET. Wrocław*****

W zakres działalności firmy wchodzi toczenie, frezowanie, szlifowanie, obróbka cieplna, wykonywanie konstrukcji spawanych oraz wykonywanie obróbki stopów żelaza, metali kolorowych i tworzyw sztucznych.

http://www.dan-met.com.pl/ - 16 Sty 2006

Huta Aluminium "Konin" S.A. Konin*****

Huta Aluminium "Konin" SA jest jedynym w Polsce producentem aluminium pierwotnego i największym producentem blach i taśm z aluminium i jego stopów. Na stronie znajdziemy ofertę handlową, zagadnienia związane z ochroną środowiska oraz podstawowe dane finansowe.

http://www.aluminium-konin.com.pl/ - 16 Sty 2006

Huta CEDLER S.A.*****

Na stronie znajdziecie wiele informacji na temat huty: informacje ogólne, status, dane dotyczące produkcji i ofertę a w niej produkcja: walcówki, siatek zbrojeniowych, prętów, kręgów, drutów spawalniczych, taśmy zimnowalcowanej, kształtowników zimnogiętych.

http://www.cedler.com.pl/ - 23 Maj 2001

Huta "Katowice". Kraków, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Sosnowiec*****

Na stronie umieszczono informacje o firmie, schemacie organizacyjnym, programie produkcji, wynikach i nowościach.

http://www.hutakatowice.com.pl/ - 16 Sty 2006

Huta "Oława"*****

Na stronie umieszczono informacje o hucie, produktach, historii przedsiębiorstwa, systemach zarządzania.

http://www.huta-olawa.com.pl/ - 23 Mar 2000

Huta "Pokój". Ruda Śląska*****

Witryna obejmuje prezentację firmy, ofertę handlową, nowe produkty, informacje o pensjonacie "Florianka" oraz klubie sportowym "Pogoń" Ruda Śląska.

http://www.hutapokoj.com.pl/ - 16 Sty 2006

Huta Szkła Beata*****

Prrezentacja wyrobów Huty Szkła Beata. Na stronie można zapoznać się z asortymentem oraz skontaktować się z producentem.

http://www.huta.com.pl/ - 25 Lip 2001

Huta Szkła "Jarosław"*****

Internetowy serwis Huty Szkła JAROSŁAW S.A., jednego z największych polskich producentów opakowań szklanych. Znajdziecie tu potrzebne informacje działalności oraz katalog wyrobów.

http://www.hsj.com.pl/ - 22 Mar 2000