KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (271)

Artex2 - Zaopatrzenie hutnictwa odlewnictwa hutnictwo odlewnictwo żelazostopy obrót wtórny metali****

Firma zajmuje się zaopatrzeniem surowcowym hutnictwa i odlewnictwa. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie oraz zapytanie ofertowe.

http://www.artex2.pl/ - 30 Sie 2005

ATS****

Witryna hurtowni stali ATS oferującej pełny asortyment wyrobów hutniczych zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych. Na stronie można zapoznać się z bogatą ofertą firmy.

http://www.ats.torun.com.pl/ - 28 Sie 2001

ATS Sp. z o.o. Toruń****

Oficjalna strona hurtownia stali z Torunia. Na stronie informacje o profilu działalności, sprzedaży stali, konstrukcjach stalowych, zrealizowanych obiektach i transporcie.

http://www.atstorun.com.pl/ - 18 Sty 2006

BAUSTAL - wyroby hutnicze****

Na stronie firmy Baustal znajdziecie ofertę (blachy, rury, wkręty, stal, profile zamknięte, druty stalowe), a w zakresie przetwórstwa - trapezowanie. Są tu także informacje o filiach w kraju oraz o zespole sportowym firmy Baustal.

http://www.baustal.com.pl/ - 4 Paź 2002

Bogner Komexim - stal narzędziowa, jakościowa****

Sprzedaż wyrobów hutniczych, głównie stali, aluminium i brązów. W ofercie szeroko zdefiniowana stal szlachetna: narzędziowa, konstrukcyjna, jakościowa, automatowa, ciągniona.

http://www.bogner-komexim.pl/ - 12 Kwi 2006

Bomis S.A.****

Na stronie znajdziesz prezentację przedsiębiorstwa obrotu środkami produkcji. Firma oferuje wyroby hutnicze, materiały izolacyjne oraz maszyny i urządzenia.

http://www.bomis.com.pl/ - 16 Kwi 2002

Bowim - blachy, pręty zbrojeniowe ****

W ofercie wyroby hutnicze: pręty, blachy, rury bez szwu i rury ze szwem, kształtowniki, pręty zbrojeniowe, profile zimnogięte i inne wyroby. Mamy oddziały na terenie całego kraju. Na stronie oferta, dane kontaktowe, opis firmy oraz propozycje pracy.

http://www.bowim.pl/ - 1 Gru 2005

CENTROSTAL WROCŁAW SA - wyroby hutnicze, płyty warstwowe, blachy****

Jeden z największych na Dolnym Śląsku dystrybutorów wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych. Tutaj zapoznasz się z ofertą oraz danymi teleadresowymi.

http://www.centrostal.com.pl - 26 Kwi 2004

Centrozłom PZZM Wrocław****

Przedsiębiorstwo zajmuje się wieloma dziedzinami życia gospodarczego: skupem złomu, sprzedażą wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych, handlem napojami, sokami, wodą i piwem, produkcją części i urządzeń do przerobu złomu. Na stronach można zapoznać się z ofertą firmą i jej oddziałami.

http://www.centrozlom.com.pl/ - 16 Mar 2000

Cynk-Mal Sp. z o.o.****

Serwis spółki będącej wiodącym producentem i eksporterem stalowych wyrobów czarnych i ocynkowanych. Strona zawiera m. in. informacje o firmie, katalog produktów, dane teleadresowe, i wiele innych. Witryna dostępna także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.cynkmal.com.pl/ - 7 Wrz 2001