KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (271)

Danstal - wyroby hutnicze****

Serwis firmy zajmującej się kompletacją dostaw wyrobów hutniczych i armatury przemysłowej. Na stronie znajdziemy możliwość współpracy online w zakresie pośrednictwa stalą.

http://www.danstal.com.pl/ - 28 Sie 2001

DEFT Polska****

Witryna firmy oferującej sprzedaż wyrobów hutniczych i armatury przemysłowej (MSA). Na stronie prezentacja firmy, szczegóły oferty, posiadane certyfikaty oraz aktualności.

http://www.deft.com.pl/ - 29 Maj 2003

DROZAPOL - PROFIL****

DROZAPOL - PROFIL jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowo - produkcyjnym zajmujących się handlem wyrobami hutniczymi.

http://www.drozapol-profil.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Drozapol - wyroby hutnicze: blachy, pręty zbrojeniowe, profile stalowe, zamknięte****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez specjalistów z przedsiębiorstwa Drozapol. W asortymencie firmy znajdują się profesjonalne i praktyczne w zastosowaniu wyroby hutnicze. Proponujemy między innymi profile stalowe i zamknięte, a także różnego rodzaju blachy oraz pręty zbrojeniowe.

http://www.drozapol.pl/ - 13 Sie 2014

Edbit-Stal - Materiały hutnicze. Racibórz****

Edbit-Stal, Edbit, edbitstal, rury, blachy, kołnierze, kolana, hamburskie, zwężki, trójniki, dna, pręty, kute, odkuwki, kraty, pomostowe, maty, kotłowe, ożebrowane, żaroodporne, ocynkowane, 15Mo3, St45/I, St45/III, 13CrMo44, 10CrMo910, P265GH, A105N.

http://www.edbit-stal.pl/ - 18 Sty 2006

Eltom - Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Przemysłu Hutnictwa i Energetyki****

Hurtowa sprzedaż wyrobów przemysłu elektroenergetycznego, wyrobów hutniczych, oraz paliw stałych. Na stronach oferta asortymentowa, partnerzy i info o firmie.

http://www.eltom.com.pl/ - 3 Kwi 2002

ELZAMET - producent pieców i nagrzewnic indukcyjnych****

Projektujemy i produkujemy nagrzewnice indukcyjne, piece indukcyjne oraz konstrukcje stalowe pod zamówienie klienta krajowego oraz zagranicznego. Oferujemy generatory tyrystorowe, generatory IGBT. Projektujemy również układy automatyki przemysłowej.

http://elzamet.pl/ - 12 Gru 2012

Fabryka Wyrobów Metalowych "Przysucha"****

Firma jest producentem m in. pieców węglowych i ogrodowych, opiekaczy turystycznych (grille), mebli ogrodowych itp. Na łamach stron można zapoznać się z informacjami o działalności i ofercie firmy.

http://www.przysucha.com.pl/ - 19 Maj 2000

Ferrex - firma o stalowym charakterze****

Handel stala i wyrobami hutniczymi: blachy, rury, kształtowniki, konstrukcje Wynajem powierzchni składowej pod wyroby hutnicze i budowlane.

http://www.ferrex.com.pl/ - 20 Sie 2004

Filmar - Twój Partner w Aluminium****

Filmar Metal Recycling - Przedsiębiorstwo przerobu złomu metali kolorowych. Skup złomu.

http://www.filmar-recycling.pl/ - 16 Mar 2005