KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (275)

Centrozłom PZZM Wrocław****

Przedsiębiorstwo zajmuje się wieloma dziedzinami życia gospodarczego: skupem złomu, sprzedażą wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych, handlem napojami, sokami, wodą i piwem, produkcją części i urządzeń do przerobu złomu. Na stronach można zapoznać się z ofertą firmą i jej oddziałami.

http://www.centrozlom.com.pl/ - 16 Mar 2000

Cynk-Mal Sp. z o.o.****

Serwis spółki będącej wiodącym producentem i eksporterem stalowych wyrobów czarnych i ocynkowanych. Strona zawiera m. in. informacje o firmie, katalog produktów, dane teleadresowe, i wiele innych. Witryna dostępna także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.cynkmal.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Danstal - wyroby hutnicze****

Serwis firmy zajmującej się kompletacją dostaw wyrobów hutniczych i armatury przemysłowej. Na stronie znajdziemy możliwość współpracy online w zakresie pośrednictwa stalą.

http://www.danstal.com.pl/ - 28 Sie 2001

DEFT Polska****

Witryna firmy oferującej sprzedaż wyrobów hutniczych i armatury przemysłowej (MSA). Na stronie prezentacja firmy, szczegóły oferty, posiadane certyfikaty oraz aktualności.

http://www.deft.com.pl/ - 29 Maj 2003

DROZAPOL - PROFIL****

DROZAPOL - PROFIL jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowo - produkcyjnym zajmujących się handlem wyrobami hutniczymi.

http://www.drozapol-profil.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Drozapol - wyroby hutnicze: blachy, pręty zbrojeniowe, profile stalowe, zamknięte****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez specjalistów z przedsiębiorstwa Drozapol. W asortymencie firmy znajdują się profesjonalne i praktyczne w zastosowaniu wyroby hutnicze. Proponujemy między innymi profile stalowe i zamknięte, a także różnego rodzaju blachy oraz pręty zbrojeniowe.

http://www.drozapol.pl/ - 13 Sie 2014

Edbit-Stal - Materiały hutnicze. Racibórz****

Edbit-Stal, Edbit, edbitstal, rury, blachy, kołnierze, kolana, hamburskie, zwężki, trójniki, dna, pręty, kute, odkuwki, kraty, pomostowe, maty, kotłowe, ożebrowane, żaroodporne, ocynkowane, 15Mo3, St45/I, St45/III, 13CrMo44, 10CrMo910, P265GH, A105N.

http://www.edbit-stal.pl/ - 18 Sty 2006

Eltom - Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Przemysłu Hutnictwa i Energetyki****

Hurtowa sprzedaż wyrobów przemysłu elektroenergetycznego, wyrobów hutniczych, oraz paliw stałych. Na stronach oferta asortymentowa, partnerzy i info o firmie.

http://www.eltom.com.pl/ - 3 Kwi 2002

ELZAMET - producent pieców i nagrzewnic indukcyjnych****

Projektujemy i produkujemy nagrzewnice indukcyjne, piece indukcyjne oraz konstrukcje stalowe pod zamówienie klienta krajowego oraz zagranicznego. Oferujemy generatory tyrystorowe, generatory IGBT. Projektujemy również układy automatyki przemysłowej.

http://elzamet.pl/ - 12 Gru 2012

Eurostal-poludnie.bochnia.pl****

Firma Eurostal Południe to jeden z liderów w branży hutniczej na polskim rynku. Już od prawie dwudziestu lat dostarcza swoim klientom najlepszej klasy blachy, pręty, rury, kształtowniki i różne inne wyroby hutnicze. Nasze usługi świadczymy z odpowiednim zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zatrudniamy jedynie najlepszych oraz doświadczonych w branży pracowników. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

http://eurostal-poludnie.bochnia.pl/ - 12 Wrz 2018