KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (275)

Fabryka Wyrobów Metalowych "Przysucha"****

Firma jest producentem m in. pieców węglowych i ogrodowych, opiekaczy turystycznych (grille), mebli ogrodowych itp. Na łamach stron można zapoznać się z informacjami o działalności i ofercie firmy.

http://www.przysucha.com.pl/ - 19 Maj 2000

Ferrex - firma o stalowym charakterze****

Handel stala i wyrobami hutniczymi: blachy, rury, kształtowniki, konstrukcje Wynajem powierzchni składowej pod wyroby hutnicze i budowlane.

http://www.ferrex.com.pl/ - 20 Sie 2004

Filmar - Twój Partner w Aluminium****

Filmar Metal Recycling - Przedsiębiorstwo przerobu złomu metali kolorowych. Skup złomu.

http://www.filmar-recycling.pl/ - 16 Mar 2005

Firma Handlowa MarStal****

Strony firmy zajmującej się kompletacją dostaw wyrobów hutniczych. Znajdują się tutaj informacje o firmie oraz oferta.

http://www.marstal.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Florian****

Witryna firmy związanej kapitałowo z Hutą Florian S.A. FP zajmuje się promocją produktów polskiego hutnictwa na Pomorzu. W ofercie FP znajdują się blachy stalowe ocynkowane, ocynkowane i powlekane, taśmy, pokrycia dachowe, blachodachówki, pręty, konstrukcje stalowe, rury i inne.

http://www.florianpomorze.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Grupa Chemnet****

W skład grupy wchodzą następujące firmy: Zakłady Chemiczne "Organika-Zachem", Biuro Projektów "Biprochem", Biuro Handlu Zagranicznego "Zanochem", Zakłady Mechaniczno - Antykorozyjne "Metalko", Przedsiębiorstwo - Usługowo Produkcyjne REGULA, Innowacyjno Wdrożeniowa sp. z o.o. SOPUR, NATURAL CHEMICAL PRODUCTS. Strony dostarczają informacje o działalności i ofercie firm.

http://www.chemnet.com.pl/ - 21 Mar 2000

Hurtownia Stali Euromixstal****

Hurtownia stali Euromixstal dostarcza wysokiej jakości wyroby hutnicze i stalowe. W naszej ofercie znajduje się stal czarna, zbrojenia budowlane, metale nieżelazne, w tym stal nierdzewna, aluminium i wiele innych elementów. Nasza ofertę kierujemy zarówno do małych i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych i budowlanych jak również do osób indywidualnych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.euromixstal.pl/ - 14 Cze 2014

Hurtownia warzyw i owoców Wrocław****

Nasza firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie handlu, transportu, zaopatrzenia sklepów, restauracji, hoteli oraz punktów handlowych i gastronomicznych w warzywa i owoce w pełnym asortymencie bezpośrednio od producentów oraz importerów. Pracujemy na terenie Wrocławia i okolic od dziesięciu lat specjalizując się w dostawach pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną. dbając jednocześnie aby terminowo dostarczone produkty były zawsze najwyższej jakości.

http://www.mimar-hurt.pl/ - 7 Lut 2014

Huta Bankowa Sp. z o.o.****

Na stronie umieszczono informacje o firmie i ofercie, jakości i ekologii.

http://www.hutabankowa.com.pl/ - 7 Kwi 2004

Huta Batory****

HUTA BATORY Sp. z o.o. wytwarza wyroby o wysokiej jakości z wszystkich rodzajów stali. Zastosowane urządzenie VAD do pozapiecowej rafinacji oraz pieco-kadź gwarantują otrzymanie stali o wysokiej jakości i czystości metalurgicznej. Jesteśmy producentem znanym nie tylko w kraju, ale i za granicą. Eksportujemy nasze wyroby na wszystkie kontynenty świata.

http://www.hutabatory.com.pl/ - 17 Maj 2006