KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (275)

Kuźnia Glinik - odkuwki****

Jesteśmy jednym z najstarszych zakładów kuźniczych. Naszą specjalnością jest produkcja narzędzi, użytkowanych w górnictwie ropy naftowej. Rozbudowa działalności przyczyniła się także do zwiększenia asortymentu oferowanych wyrobów. Obecnie wytwarzamy również odkuwki matrycowe, swobodnie i półswobodnie kute. Pracujemy w oparciu o tradycję rzemiosła, wykorzystując nowoczesne technologie.

http://www.kuzniaglinik.pl/ - 14 Lut 2015

MARKO POLAND - wyroby hutnicze tel fax 012 351 10 46****

Marko Poland jest profesjonalną firmą zajmującą się ogólnopolską, hurtową dystrybucją wyrobów hutniczych opartą przede wszystkim na pełnym asortymencie ArcelorMitta oraz większości hut światowych.Specjalizujemy się głównie w blachach ocynkowanych ogniowo oraz powlekanych.Zapraszamy do współpracy również mniejsze firmy.

http://www.markopoland.com.pl/ - 25 Maj 2009

Matusewicz Budowa Maszyn. Gryfów Śląski****

Strona firmy oferującej usługi i produkcję w zakresie obróbki tworzyw sztucznych oraz stali szlachetnych. Znajdziesz tu szczególy oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.matusewicz.pl/ - 18 Sty 2006

Megarolex - metalurgia, metale nieżelazne, części zamienne, handel zagraniczny****

Firma specjalizuje się w branży metalurgicznej oraz części zamiennych do maszyn budowlanych, silników wysokoprężnych i innych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta, aktualności, dział kariera oraz współpraca.

http://www.megarolex.com/ - 3 Gru 2002

Mercator - opaski zaciskowe, prowadniki i korytka kablowe****

Zabezpieczenia proponowane przez firmę Mercator to profesjonalny sprzęt przeznaczony dla przemysłu maszynowego, hutniczego oraz energetycznego. W ofercie znajdują się przyssawki, osłony, opaski zaciskowe, prowadniki i korytka kablowe.

http://mercator-e.pl/ - 14 Lut 2017

METALE NIEŻELAZNE W POLSCE****

Serwis zawiera bazę danych największych polskich producentów oraz firm handlowych, podstawowe dane teleadresowe oraz informacje o rodzaju działalności.

http://www.ehutnictwo.com/ - 12 Gru 2001

Mostostal Kielce S.A.****

Na stronie znajduje się oferta współpracy, zakres działalności (konstrukcje stalowe, montaż urządzeń i instalacji), informacje o historii firmy, jej organizacji, zatrudnieniu, referencjach oraz certyfikatach.

http://www.mostostal-kielce.com.pl/ - 9 Mar 2000

NEUMO-POLSKA. Skierniewice****

Prezentacja firmy branży wyrobów hutniczych. Poza ofertą, na łamach strony znajdziesz informacje o dystrybucji i najbliższych dostawach.

http://www.neumo.pl/ - 18 Sty 2006

NOMA Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziecie oferty: Zakładu Wytwarzania Narzędzi, Zakładu Budowlanego, Zakładu Przerobu Złomu, Biura Obrotu Towarowego, Biura Handlu Wyrobami Hutniczymi.

http://www.noma.com.pl/ - 29 Mar 2000

Noton - konstrukcje stalowe****

Firma Noton zajmuje się prefabrykacją konstrukcji stalowych i ich montażem. Na stronie znajdziecie ofertę oraz rysunki techniczne wykonanych konstrukcji.

http://www.noton.com.pl/ - 21 Mar 2000