KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (271)

Mercator - opaski zaciskowe, prowadniki i korytka kablowe****

Zabezpieczenia proponowane przez firmę Mercator to profesjonalny sprzęt przeznaczony dla przemysłu maszynowego, hutniczego oraz energetycznego. W ofercie znajdują się przyssawki, osłony, opaski zaciskowe, prowadniki i korytka kablowe.

http://mercator-e.pl/ - 14 Lut 2017

METALE NIEŻELAZNE W POLSCE****

Serwis zawiera bazę danych największych polskich producentów oraz firm handlowych, podstawowe dane teleadresowe oraz informacje o rodzaju działalności.

http://www.ehutnictwo.com/ - 12 Gru 2001

Mostostal Kielce S.A.****

Na stronie znajduje się oferta współpracy, zakres działalności (konstrukcje stalowe, montaż urządzeń i instalacji), informacje o historii firmy, jej organizacji, zatrudnieniu, referencjach oraz certyfikatach.

http://www.mostostal-kielce.com.pl/ - 9 Mar 2000

NEUMO-POLSKA. Skierniewice****

Prezentacja firmy branży wyrobów hutniczych. Poza ofertą, na łamach strony znajdziesz informacje o dystrybucji i najbliższych dostawach.

http://www.neumo.pl/ - 18 Sty 2006

NOMA Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziecie oferty: Zakładu Wytwarzania Narzędzi, Zakładu Budowlanego, Zakładu Przerobu Złomu, Biura Obrotu Towarowego, Biura Handlu Wyrobami Hutniczymi.

http://www.noma.com.pl/ - 29 Mar 2000

Noton - konstrukcje stalowe****

Firma Noton zajmuje się prefabrykacją konstrukcji stalowych i ich montażem. Na stronie znajdziecie ofertę oraz rysunki techniczne wykonanych konstrukcji.

http://www.noton.com.pl/ - 21 Mar 2000

Obróbka cieplna - HEATMASTERS Sp. z o.o.****

Podstawową działalnością firmy jest wykonywanie obróbki cieplnej metali (wyżarzanie odprężające, normalizacja) w elektrycznych piecach stałych oraz za pomocą przewoźnych urządzeń do obróbki miejscowej. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, usługach, systemie jakości, referencje.

http://www.heatmasters.pl/ - 27 Lis 2002

Odlewnia żeliwa - producent ruszt piecowych****

Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA wykonuje trwałe i wytrzymałe ruszty do pieców i kotłów. Produkujemy żeliwne deflektory piecowe oraz inne części do kotłów, np. palniki paleniska do pieców na biomasę. Odlewamy także dobrze obrabialne wałki i pręty z żeliwa szarego, korpusy maszyn oraz elementy ozdobne i ogrodowe. Odlewnia CABAN-ODLEWNIA działa na polskim rynku od 1988r.

http://caban-odlewnia.pl/ - 11 Sty 2018

OPTIMAX Sp. z o.o. Łódź****

Sprzedaż wyrobów hutniczych. Partner handlowy przedsiębiorstw prywatnych i państwowych działających w branży budowlanej i konstrukcyjnej. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.optimax.pl/ - 17 Sty 2006

Parowniki (odparowywacze) formy KOSANGAS LPG****

Oferujemy odparowywacze, parowniki, KOSANGAS, projekty instalacji, serwis parowników, odparowywacze LPG, parowniki LPG, projekty stacji autogazu, projekty rozlewni gazu płynnego.

http://www.artidexim.pl/ - 4 Kwi 2006