KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (275)

Obróbka cieplna - HEATMASTERS Sp. z o.o.****

Podstawową działalnością firmy jest wykonywanie obróbki cieplnej metali (wyżarzanie odprężające, normalizacja) w elektrycznych piecach stałych oraz za pomocą przewoźnych urządzeń do obróbki miejscowej. Na stronie zamieszczono: informacje o firmie, usługach, systemie jakości, referencje.

http://www.heatmasters.pl/ - 27 Lis 2002

Odlewnia żeliwa - producent ruszt piecowych****

Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA wykonuje trwałe i wytrzymałe ruszty do pieców i kotłów. Produkujemy żeliwne deflektory piecowe oraz inne części do kotłów, np. palniki paleniska do pieców na biomasę. Odlewamy także dobrze obrabialne wałki i pręty z żeliwa szarego, korpusy maszyn oraz elementy ozdobne i ogrodowe. Odlewnia CABAN-ODLEWNIA działa na polskim rynku od 1988r.

http://caban-odlewnia.pl/ - 11 Sty 2018

OPTIMAX Sp. z o.o. Łódź****

Sprzedaż wyrobów hutniczych. Partner handlowy przedsiębiorstw prywatnych i państwowych działających w branży budowlanej i konstrukcyjnej. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.optimax.pl/ - 17 Sty 2006

Parowniki (odparowywacze) formy KOSANGAS LPG****

Oferujemy odparowywacze, parowniki, KOSANGAS, projekty instalacji, serwis parowników, odparowywacze LPG, parowniki LPG, projekty stacji autogazu, projekty rozlewni gazu płynnego.

http://www.artidexim.pl/ - 4 Kwi 2006

P.H.U****

Firma Stal-ex to jedno z wiodących przedsiębiorstw na rynku wyrobów hutniczych. Swoją aktywność prowadzi już od 1990 roku, cały czas się rozwijając i poszerzając zakres propozycji. To właśnie niezwykła różnorodność asortymentu jest sekretem sukcesu tej firmy. Proponuje ona najwyższej jakości wyroby hutnicze, takie jak na przykład rury, druty oraz blachy, lecz także materiały budowlane, akcesoria wodno-kanalizacyjne, kształtowniki, pokrycia dachowe. Wszystkie te produkty łączy najwyższa jakość, solidność oraz funkcjonalność. W toku prac używana jest wysokiej klasy stal, pochodząca tylko z polskich hut. Stal-ex to miejsce, w którym liczyć mogą Państwo również na najwyższy poziom obsługi oraz indywidualne nastawienie do każdego klienta. Osoby zainteresowane dokładnymi wiadomościami na temat propozycji oraz firmy zapraszamy na stronę

http://stal-ex.pl/ - 4 Gru 2012

Płyty obornickie i warstwowe - Ruukki****

W ofercie naszej firmy znajdziecie materiały budowlane, wykorzystywane do wykonywania różnych etapów prac. Asortyment obejmuje płyty obornickie, warstwowe, a także blachy trapezowe, rury czy kształtowniki. Znajdziecie u nas rozmaite stalowe wyroby hutnicze.

http://www.ruukki.pl/ - 29 Kwi 2014

Polmet Ermaksan Prasa Krawędziowa****

Polmet profesjonalna sprzedaż i serwis maszyn do metalu wielu znanych firm. Bogata oferta

http://www.ermaksan.pl/ - 30 Lip 2008

Polskie Centrum Promocji Miedzi SA****

Witryna opisuje założenia i cele Centrum oraz prowadzoną działalność mającą na celu promowanie jak najszerszego zastosowania miedzi i jej stopów, a także zwiększenie świadomości społeczństwa na temat korzyści wynikających z zastsowania miedzi oraz jej pozytywnego wpływu na naturalne środowisko i zdrowie człowieka. Znajdziemy tu szereg publikacji zawierających aktualne informacje rynkowe, raporty techniczne oraz bibliotekę video. Ciekawym elementem witryny jest galeria zdjęć prac wykonanych z zastosowaniem miedzi.

http://www.miedz.org.pl/ - 17 Sty 2002

PPSiL Zygmunt Łotoszyński- siatki, blachy, obróbka****

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo siatki cięto ciągnione oraz profesjonalne usługi związane z obróbką blach w formacie XXL jak gięcie, cięcie, spawanie. Nasza oferta skierowana jest dla firm i klientów prywatnych. Zapraszamy!

http://lotoszynski.com/ - 20 Sie 2015

PRODRUT Sp. z o.o. - druty rdzeniowe****

Produkcja drutów rdzeniowych i urządzeń do pozapiecowej obróbki ciekłego metalu w kadzi (modyfikacja wtrąceń, usuwanie domieszek, wprowadzanie pierwiastków stopowych).

http://www.prodrut.pl/ - 9 Maj 2003