KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hutnictwo (271)

P.H.U****

Firma Stal-ex to jedno z wiodących przedsiębiorstw na rynku wyrobów hutniczych. Swoją aktywność prowadzi już od 1990 roku, cały czas się rozwijając i poszerzając zakres propozycji. To właśnie niezwykła różnorodność asortymentu jest sekretem sukcesu tej firmy. Proponuje ona najwyższej jakości wyroby hutnicze, takie jak na przykład rury, druty oraz blachy, lecz także materiały budowlane, akcesoria wodno-kanalizacyjne, kształtowniki, pokrycia dachowe. Wszystkie te produkty łączy najwyższa jakość, solidność oraz funkcjonalność. W toku prac używana jest wysokiej klasy stal, pochodząca tylko z polskich hut. Stal-ex to miejsce, w którym liczyć mogą Państwo również na najwyższy poziom obsługi oraz indywidualne nastawienie do każdego klienta. Osoby zainteresowane dokładnymi wiadomościami na temat propozycji oraz firmy zapraszamy na stronę

http://stal-ex.pl/ - 4 Gru 2012

Płyty obornickie i warstwowe - Ruukki****

W ofercie naszej firmy znajdziecie materiały budowlane, wykorzystywane do wykonywania różnych etapów prac. Asortyment obejmuje płyty obornickie, warstwowe, a także blachy trapezowe, rury czy kształtowniki. Znajdziecie u nas rozmaite stalowe wyroby hutnicze.

http://www.ruukki.pl/ - 29 Kwi 2014

Polmet Ermaksan Prasa Krawędziowa****

Polmet profesjonalna sprzedaż i serwis maszyn do metalu wielu znanych firm. Bogata oferta

http://www.ermaksan.pl/ - 30 Lip 2008

Polskie Centrum Promocji Miedzi SA****

Witryna opisuje założenia i cele Centrum oraz prowadzoną działalność mającą na celu promowanie jak najszerszego zastosowania miedzi i jej stopów, a także zwiększenie świadomości społeczństwa na temat korzyści wynikających z zastsowania miedzi oraz jej pozytywnego wpływu na naturalne środowisko i zdrowie człowieka. Znajdziemy tu szereg publikacji zawierających aktualne informacje rynkowe, raporty techniczne oraz bibliotekę video. Ciekawym elementem witryny jest galeria zdjęć prac wykonanych z zastosowaniem miedzi.

http://www.miedz.org.pl/ - 17 Sty 2002

PPSiL Zygmunt Łotoszyński- siatki, blachy, obróbka****

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo siatki cięto ciągnione oraz profesjonalne usługi związane z obróbką blach w formacie XXL jak gięcie, cięcie, spawanie. Nasza oferta skierowana jest dla firm i klientów prywatnych. Zapraszamy!

http://lotoszynski.com/ - 20 Sie 2015

PRODRUT Sp. z o.o. - druty rdzeniowe****

Produkcja drutów rdzeniowych i urządzeń do pozapiecowej obróbki ciekłego metalu w kadzi (modyfikacja wtrąceń, usuwanie domieszek, wprowadzanie pierwiastków stopowych).

http://www.prodrut.pl/ - 9 Maj 2003

Producent aluminium, brąz, miedź, stal nierdzewna - Aluteam****

Producent aluminium rozszerza swoją ofertę, nie zapominając jednak o podstawie (aluminium, blachy aluminiowe, taśmy aluminiowe) swoich działań. Naszym partnerom proponujemy: blachy nierdzewne, brąz, miedź, mosiądz. W naszej ofercie jest także: stal nierdzewna.

http://www.aluteam.com.pl/ - 3 Lut 2009

PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. artykuły elektryczne kraków****

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu przedsiębiorstwo El12. Spółka zajmuje się dystrybucją i sprzedażą szerokiego zestawu towarów elektrotechnicznych i elektroinstalacyjnych. W ofercie znajdują się między innymi aparaty i osprzęt instalacyjny, rozdzielnice obudowy, oprawy oświetleniowe, a także szpicle i kable. Siedziny naszej firmy mieszczą się w wielu miastach Polski, w tym w: Opolu, Gliwicach, Katowicach, Łodzi i Częstochowie. Działamy na obszarze wielu województw: opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego i pomorskiego. Więcej informacji o zakresie oferowanych przez nas usług możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://el12.pl/ - 4 Gru 2013

Rafstal - stal kwasoodporna****

W ofercie firmy Rafstal znajdują się różne produkty ze stali kwasoodpornej oraz narzędziowej. Proponowana jest również armatura przemysłowa.

http://www.rafstal.pl/ - 22 Cze 2017

Restal Sp. zo.o.****

Restal Sp. zo.o. - wyroby hutnicze i usługi transportowe. Szeroki wybór stali, kontowników, pętów, teowników, dwuteowników, płaskowników, blach, profili, bednarek itp.

http://restal.pl/ - 14 Lut 2001