KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hydraulika (406)

Instalacje wodne, gazowe, cieplne | Hydraulik | Klimatyzacja Kraśnik, Lublin, Świdnik****

Budowa lub remont domu – taką inwestycję dobrze połączyć z gruntowną modernizacją instalacji wodnych, cieplnych oraz gazowych. Od wielu lat zajmujemy się tego rodzaju usługami, oferując kompleksową pomoc osobom prywatnym oraz firmom. Hydraulik jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, wymagającej doświadczenia i umiejętności. W skład oferowanych przez nas usług wchodzą instalacje każdego rodzaju, a także systemy klimatyzacji i wentylacji.

http://neofirmy.net/hydraulika,instalacje-wodne-gazowe-cieplne-hydraulik-klimatyzacja-krasnik-lublin-swidnik,krasnik,lubelskie-622.html - 14 Cze 2016

Instalhurt - Pompy obiegowe****

W asortymencie hurtowni hydrauliczno-sanitarnej Instalhurt znajdują się różnorodne akcesoria do tworzenia profesjonalnych i funkcjonalnych instalacji. Prezentujemy zarówno kotły węglowe, pompy obiegowe, jak i różnego rodzaju grzejniki, zawory, czy wkłady filtrujące. Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny!

http://www.instalhurt.com.pl/ - 17 Maj 2014

Instal-max hydraulik Kraków.****

Witamy.Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkiego czym się zajmujemy,dość napisać,że paramy się tylko i wyłącznie hydrauliką,lubimy to co robimy i mamy już kilkunastoletnie doświadczenie w branży.A zatem-oferujemy kompleksowe oraz drobne usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.hydraulik-krakow.com.pl/ - 25 Lut 2015

Inst-Bud Hydraulik****

Inst Bud to firma hydrauliczna z ponad dwudziestoletnia tradycją. ofercie naszej znajda Państwo typowe usługi hydrauliczne, montaz szamb, igłofiltry, montaż centralnego ogrzewania, przyłącza wody i kanalizacji. Działamy głównie w Łodzi i województwie łódzkim. Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości to zapraszamy do kontaktu.

http://www.inst-bud-lodz.com.pl/ - 18 Gru 2013

Izolacje pionowe i poziome szczecin****

Firma Wawabud zajmuje się szeroko pojętymi robotami ogólnobudowlanymi oraz zakładaniem izolacji wodnokanalizacyjnych. Wejdź i sprawdź naszą ofertę.

http://www.wawa-bud.pl/ - 8 Sty 2013

Izolacje termiczne i usługi budowlane****

Zakład Remontowo-Budowlany Zbigniew Latawiec. Poleca nasze usługi w zakresie wykonywania izolacji termicznych oraz prac budowlanych.

http://izolacje-termiczne.fr.pl/ - 28 Sty 2004

Jotkawroclaw.pl | Pogotowie kanalizacyjne Wrocław****

JOT-KA to jedyna firma na terenie całego Wrocławia i okolic, która oferuje Państwu tak szeroki zakres kompleksowych usług. Służymy pomocą w branży hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i zajmujemy się również instalacją centralnego ogrzewania lub paneli solarnych. Zapewniamy całkowity montaż wszelkich urządzeń lub infrastruktury, które są wykonywane z materiałów własnej produkcji lub pochodzących ze sprawdzonych hurtowni. Wszelkie przeprowadzone prace podlegają 2-letniej gwarancji, dzięki czemu zyskują Państwo pewność i poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie usługi świadczone przez nasz zespół fachowców są precyzyjnie i starannie wykańczane w bardzo krótkim czasie, co świadczy jedynie o ich długoletnim doświadczeniu. JOT-KA działa z myślą o Państwa dobru, dlatego zawsze jest wobec nich w pełni uczciwa, co przyczyniło się do licznego grona zadowolonych klientów.

http://jotkawroclaw.pl/ - 12 Cze 2016

KanEkspert Pogotowie Kanalizacyjne 24h****

Całodobowo świadczymy usługi z zakresu czyszczenia, udrażniania i inspekcji instalacji kanalizacyjnych na terenie całego Województwa śląskiego oraz przyległych części Województw: opolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i małopolskiego - w promieniu około 100 km od Częstochowy. Dojazd jest wliczony w cenę usługi, która jest ustalana podczas rozmowy telefonicznej. Zgłoszenia awarii przyjmujemy pod numerem alarmowym 663-393-666 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt tj. zabudowę wysokociśnieniową (tzw. WUKO), kamerę inspekcyjną z wbudowanym nadajnikiem, sprężyny elektryczne oraz lokalizator współpracujący z kamerą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy ekspertami w udrażnianiu!

http://kanekspert.pl/ - 1 Kwi 2016

KANWOD - TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA****

Prezentacja oferty firmy KANWOD - importera i dystrybutora armatury sanitarnej, grzewczej i łazienkowej.

http://www.kanwod.com.pl/ - 16 Lis 2001

Lechar Sp. z o.o.****

Witryna firmy zajmującej się dystrybucją armatury. Znajdziesz tu szczegółową prezentację firmy, certyfikaty produktów, formularz umożliwiający zapytanie ofertowe oraz dane teleadresowe.

http://www.lechar.com.pl/ - 10 Wrz 2002