KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hydraulika (404)

Aquakan24.pl - Hydraulik****

Usługi naszej firmy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak też firm, instytucji, administracji budynków. Od wielu lat specjalizujemy się w realizowaniu usług hydraulicznych oraz wodno-kanalizacyjnych. Zajmujemy się realizowaniem zarówno drobnych napraw i usterek oferując między innymi usługi pogotowia hydraulicznego, które działa przez 7 dni w tygodniu na terenie Poznania, ale także świadczeniem stałych usług dla firm i instytucji.

http://aquakan24.pl/ - 18 Lis 2014

Aqua-Kret - hydraulik, usuwanie awarii kanalizacji, udrażnianie****

Firma zatrudnia doświadczonych hydraulików, którzy usuną awarie kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także udrożnią rury. Usługi świadczone są na terenie Wrocławia.

http://www.kanalizacjawroclaw.com/ - 20 Maj 2014

Armet****

Hurtownia armatury - ceny fabryczne dostępne na stronie.

http://www.armet-armatura.pl/ - 6 Paź 2004

Art-Com Sklep internetowy (KOTŁY GAZOWE (vaillant, junkers, saunier duval) RADSON, PURMO, KERMI)****

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i sklep w którym możesz dokonać zakupów.(kotły, grzejniki, ceramika sanitarna i inne)

http://kotly.com.pl/ - 15 Mar 2005

AWOKAN - Pogotowie wodno-kanalizacyjne****

Nasza firma świadczy usługi z zakresu pogotowia wodno-kanalizacyjnego. Posiadamy szeroką ofertę, wśród której znajduje się usuwanie ścieków, układanie rur kanalizacyjnych i wodnych, wymiana uszkodzonych instalacji centralnego ogrzewania, bojlerów, ogrzewaczy oraz naczyń zbiorczych, usługi hydrauliczne i kanalizacyjne, wymiana wężyków oraz naprawa spłuczek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajduje się pełną oferta firmy.

http://pogotowieawokan.pl/ - 24 Paź 2013

Behrendt - hurtownia materiałów grzewczych i sanitarnych, salon łazienek.****

Brodnica, firma zrzeszona w SBS. Hurtownia - materiały grzewcze i sanitarne. Salon łazienek - armatura sanitarna, ceramika łazienkowa , kompleksowe wyposażenie łazienek. Usługi - centralne ogrzewanie, centralne odkurzanie, instalacje sanitarne, solary(Viessmann), wypożyczalnia narzędzi(hilti).

http://www.behrendt.com.pl/ - 4 Mar 2002

BEMIX - przewody i węże hydrauliczne****

Zajmujemy się produkcja i sprzedażą wyrobów hydraulicznych. Polecamy dobre gatunkowo przewody i węże hydrauliczne, rury, szybkozłącza, podkładki i wiele innych praktycznych rozwiązań. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Gwarantujemy wysoki standard obsługi naszym Klientom.

http://www.bemix.eu/ - 29 Lis 2014

BIURO INŻYNIERYJNO TECHNICZNE****

Witryna biura inżynieryjno technicznego, wyłącznego przedstawiciela w Polsce firmy Denilson Hydraulics - producenta elementów i systemów hydrauliki siłowej. Na stronach znajdują sie informacje o firmie oraz o świadczonych usługach.

http://www.martet.com.pl/ - 11 Kwi 2000

BTH Hydrotechnik****

Firma BTH Hydrotechnik zajmuje się dystrybucją komponentów w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki i filtracji przemysłowej. Dostawcami BTH Hydrotechnik są renomowane marki. Oferta firmy to także pełna obsługa w zakresie projektowania, montażu i wykonania komponentów oraz urządzeń.

http://hydrotechnik.pl/ - 24 Gru 2013

Bumar-Hydroma S A****

Strona szczecińskiej firmy zajmującej się wytwarzaniem elementów hydrauliki siłowej. W serwisie zamieszczono szczegółową ofertę, co nieco na temat historii firmy oraz dane adresowe.

http://www.hydroma.szczecin.pl/ - 7 Paź 2001