KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hydraulika (411)

Anibud - Ekologiczne szaba betonowe i zbiornik na deszczówkę****

Strona internetowa producenta ekologicznych szamb betonowych, jak i specjalnych zbiorników na deszczówkę. Firma Anibud zapewnia także montaż oraz transport swoich produktów na terenie całego kraju.

http://www.szambawodoszczelne.radom.pl/ - 9 Cze 2015

Aquakan24.pl - Hydraulik****

Usługi naszej firmy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak też firm, instytucji, administracji budynków. Od wielu lat specjalizujemy się w realizowaniu usług hydraulicznych oraz wodno-kanalizacyjnych. Zajmujemy się realizowaniem zarówno drobnych napraw i usterek oferując między innymi usługi pogotowia hydraulicznego, które działa przez 7 dni w tygodniu na terenie Poznania, ale także świadczeniem stałych usług dla firm i instytucji.

http://aquakan24.pl/ - 18 Lis 2014

Aqua-Kret - hydraulik, usuwanie awarii kanalizacji, udrażnianie****

Firma zatrudnia doświadczonych hydraulików, którzy usuną awarie kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także udrożnią rury. Usługi świadczone są na terenie Wrocławia.

http://www.kanalizacjawroclaw.com/ - 20 Maj 2014

Arma-SAN****

Przedsiębiorstwo Arma-SAN zajmuje się dystrybucją materiałów z zakresu instalacji sanitarno-grzewczych. Jako hurtownia hydrauliczna oferujemy m.in. kotły, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, ale także odkurzacze centralne oraz wyposażenie łazienek. Nasz salon mieści się w Łomiankach k. Warszawy.

http://armasan.pl/ - 27 Lip 2018

Armet****

Hurtownia armatury - ceny fabryczne dostępne na stronie.

http://www.armet-armatura.pl/ - 6 Paź 2004

Art-Com Sklep internetowy (KOTŁY GAZOWE (vaillant, junkers, saunier duval) RADSON, PURMO, KERMI)****

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i sklep w którym możesz dokonać zakupów.(kotły, grzejniki, ceramika sanitarna i inne)

http://kotly.com.pl/ - 15 Mar 2005

AWOKAN - Pogotowie wodno-kanalizacyjne****

Nasza firma świadczy usługi z zakresu pogotowia wodno-kanalizacyjnego. Posiadamy szeroką ofertę, wśród której znajduje się usuwanie ścieków, układanie rur kanalizacyjnych i wodnych, wymiana uszkodzonych instalacji centralnego ogrzewania, bojlerów, ogrzewaczy oraz naczyń zbiorczych, usługi hydrauliczne i kanalizacyjne, wymiana wężyków oraz naprawa spłuczek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajduje się pełną oferta firmy.

http://pogotowieawokan.pl/ - 24 Paź 2013

Behrendt - hurtownia materiałów grzewczych i sanitarnych, salon łazienek.****

Brodnica, firma zrzeszona w SBS. Hurtownia - materiały grzewcze i sanitarne. Salon łazienek - armatura sanitarna, ceramika łazienkowa , kompleksowe wyposażenie łazienek. Usługi - centralne ogrzewanie, centralne odkurzanie, instalacje sanitarne, solary(Viessmann), wypożyczalnia narzędzi(hilti).

http://www.behrendt.com.pl/ - 4 Mar 2002

BEMIX - przewody i węże hydrauliczne****

Zajmujemy się produkcja i sprzedażą wyrobów hydraulicznych. Polecamy dobre gatunkowo przewody i węże hydrauliczne, rury, szybkozłącza, podkładki i wiele innych praktycznych rozwiązań. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Gwarantujemy wysoki standard obsługi naszym Klientom.

http://www.bemix.eu/ - 29 Lis 2014

BIURO INŻYNIERYJNO TECHNICZNE****

Witryna biura inżynieryjno technicznego, wyłącznego przedstawiciela w Polsce firmy Denilson Hydraulics - producenta elementów i systemów hydrauliki siłowej. Na stronach znajdują sie informacje o firmie oraz o świadczonych usługach.

http://www.martet.com.pl/ - 11 Kwi 2000