KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hydraulika (419)

BMS Bogdan Sikora****

Firma BMS Sikora specjalizuje się w wykonywaniu instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, a także solarnych. Usługi świadczymy na terenie Bielsko-Białej, Cieszyna, Żywca, Pszczyny, ale nie tylko.

http://www.bmsinstalator.com.pl/ - 22 Cze 2018

BTH Hydrotechnik****

Firma BTH Hydrotechnik zajmuje się dystrybucją komponentów w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki i filtracji przemysłowej. Dostawcami BTH Hydrotechnik są renomowane marki. Oferta firmy to także pełna obsługa w zakresie projektowania, montażu i wykonania komponentów oraz urządzeń.

http://hydrotechnik.pl/ - 24 Gru 2013

Bumar-Hydroma S A****

Strona szczecińskiej firmy zajmującej się wytwarzaniem elementów hydrauliki siłowej. W serwisie zamieszczono szczegółową ofertę, co nieco na temat historii firmy oraz dane adresowe.

http://www.hydroma.szczecin.pl/ - 7 Paź 2001

Cewok.pl****

CEWOK to firma, która działalność w sektorze wodociągów oraz kanalizacji prowadzi już od 1972 roku. Obecnie struktura naszego przedsiębiorstwa składa się z dwóch osobnych działów projektowego i handlowego. Zajmujemy się projektowaniem sieci ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowniczych oraz instalacji w budynkach. Prowadzimy również sprzedaż elementów do instalacji. W ofercie posiadamy zawory kulowe dla ciepłownictwa, zawory bezpieczeństwa, wymienniki JAD, liczniki ciepła, wodomierze i inne produkty.

http://www.cewok.pl/ - 31 Mar 2015

Cowgak. Systemy kanalizacyjne****

Producent, dostawca i wykonawca przepompowni ścieków i wód opadowych, studzienek kanalizacyjnych, neutralizatorów, zbiorników i osadników z tworzyw sztucznych, instalacji kanalizacyjnych, drenażowych i wodociągowych. Informacje o firmie, szczegóły oferty.

http://www.cowgak.com.pl/ - 27 Lis 2001

Cowik s.c. BUDERUS Technika Grzewcza****

Firma jest dalerem głównym BUDERUS TG, sprzedaje i montuje kotłownie. W ofercie również BUDERUS KP na drewno zgazowane tzw. holzgas, grzejniki i instalacje centralnego ogrzewania. Prowadzi serwis KOTŁÓW BUDERUS.

http://www.cowik.t-g.pl/ - 5 Lut 2004

Czyszczenie kanalizacji - Pogotowie kanalizacyjne MAREK RZYMAN Wrocław****

Firma Marka Rzymana oferuje czyszczenie separatorów oraz instalacji hydrotechnicznych przy pomocy profesjonalnego sprzętu WUKO. Pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Wrocławia.

http://www.czyszczenie-separatorow.pl/ - 26 Wrz 2014

Czyszczenie wysokociśnieniowe****

Czyszczenie hydrodynamiczne stanowi główny przedmiot działalności przedsiębiorstwa Ewerest. Firma zajmuje się pracą na wysokościach, gwarantując w pełni profesjonalne i dokładne usługi czyszczenia hydrodynamicznego. Ponadto firma jest też autoryzowanym dealerem urządzeń Karcher oraz zajmuje się dystrybucją agregatów wysokociśnieniowych Den Jet. Dopełnieniem oferty firmy są usługi w zakresie wynajmu podestów ruchomych.

http://www.ewerest.pl/ - 21 Mar 2015

DAN-INSTAL Daniel Rozynek****

Jesteśmy firmą, która działa na rynku realizowania instalacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie profesjonalnych oraz dopasowanych do oczekiwań naszych klientów usług. Jednocześnie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy mogą zapewnić zarówno montaż instalacji a także serwisowanie oraz modernizowanie. Zapewniamy również wykonanie usług fachowego doradztwa.

http://dan-instal.pl/ - 22 Wrz 2017

DESEN. Chrzanów****

Firma produkująca elementy łączące, zestawy śrubowe oraz elementy rurociągów. Na stronie znajdziemy bogaty ilustowany katalog produktów.

http://www.desenpd.com.pl/ - 17 Sty 2006