KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hydraulika (406)

Bumar-Hydroma S A****

Strona szczecińskiej firmy zajmującej się wytwarzaniem elementów hydrauliki siłowej. W serwisie zamieszczono szczegółową ofertę, co nieco na temat historii firmy oraz dane adresowe.

http://www.hydroma.szczecin.pl/ - 7 Paź 2001

Cewok.pl****

CEWOK to firma, która działalność w sektorze wodociągów oraz kanalizacji prowadzi już od 1972 roku. Obecnie struktura naszego przedsiębiorstwa składa się z dwóch osobnych działów projektowego i handlowego. Zajmujemy się projektowaniem sieci ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowniczych oraz instalacji w budynkach. Prowadzimy również sprzedaż elementów do instalacji. W ofercie posiadamy zawory kulowe dla ciepłownictwa, zawory bezpieczeństwa, wymienniki JAD, liczniki ciepła, wodomierze i inne produkty.

http://www.cewok.pl/ - 31 Mar 2015

Cowgak. Systemy kanalizacyjne****

Producent, dostawca i wykonawca przepompowni ścieków i wód opadowych, studzienek kanalizacyjnych, neutralizatorów, zbiorników i osadników z tworzyw sztucznych, instalacji kanalizacyjnych, drenażowych i wodociągowych. Informacje o firmie, szczegóły oferty.

http://www.cowgak.com.pl/ - 27 Lis 2001

Cowik s.c. BUDERUS Technika Grzewcza****

Firma jest dalerem głównym BUDERUS TG, sprzedaje i montuje kotłownie. W ofercie również BUDERUS KP na drewno zgazowane tzw. holzgas, grzejniki i instalacje centralnego ogrzewania. Prowadzi serwis KOTŁÓW BUDERUS.

http://www.cowik.t-g.pl/ - 5 Lut 2004

Czyszczenie kanalizacji - Pogotowie kanalizacyjne MAREK RZYMAN Wrocław****

Firma Marka Rzymana oferuje czyszczenie separatorów oraz instalacji hydrotechnicznych przy pomocy profesjonalnego sprzętu WUKO. Pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Wrocławia.

http://www.czyszczenie-separatorow.pl/ - 26 Wrz 2014

Czyszczenie wysokociśnieniowe****

Czyszczenie hydrodynamiczne stanowi główny przedmiot działalności przedsiębiorstwa Ewerest. Firma zajmuje się pracą na wysokościach, gwarantując w pełni profesjonalne i dokładne usługi czyszczenia hydrodynamicznego. Ponadto firma jest też autoryzowanym dealerem urządzeń Karcher oraz zajmuje się dystrybucją agregatów wysokociśnieniowych Den Jet. Dopełnieniem oferty firmy są usługi w zakresie wynajmu podestów ruchomych.

http://www.ewerest.pl/ - 21 Mar 2015

DAN-INSTAL Daniel Rozynek****

Jesteśmy firmą, która działa na rynku realizowania instalacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie profesjonalnych oraz dopasowanych do oczekiwań naszych klientów usług. Jednocześnie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy mogą zapewnić zarówno montaż instalacji a także serwisowanie oraz modernizowanie. Zapewniamy również wykonanie usług fachowego doradztwa.

http://dan-instal.pl/ - 22 Wrz 2017

DESEN. Chrzanów****

Firma produkująca elementy łączące, zestawy śrubowe oraz elementy rurociągów. Na stronie znajdziemy bogaty ilustowany katalog produktów.

http://www.desenpd.com.pl/ - 17 Sty 2006

Ekoglob Sp. z o.o.****

Oferta firmy Ekoglob zajmującej się szkoleniami dla osób indywidualnych i firm oraz sprzedażą części zamiennych do pomp górniczych i maszyn przemysłowych. Poza tym strona zawiera referencje, certyfikaty, mapkę lokalizacyjną oraz dane kontaktowe.

http://ekoglob.net.pl/ - 5 Kwi 2004

EKO-TECH - usługi hydrauliczne w Warszawie****

Firma EKO-TECH proponuje specjalistyczne prace hydrauliczne wewnątrz całego woj. mazowieckiego. Na rynku funkcjonuje od prawie 2 dekad. Kadrę tej firmy tworzy wyspecjalizowana ekipa pracowników, którzy wszelakie usługi świadczą sumiennie i w wytyczonych wcześniej terminach, funkcjonując na materiałach własnych lub powierzonych. Na zrealizowane prace zleceniodawca otrzymuje pięcioletnią gwarancję oraz rękojmie. Dodatkowo zapewniane są ogromnie przyciągające ceny. Firma uzyskała również polisę odpowiedzialności cywilnej do wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych.

http://hydraulik-warszawa.pl/ - 22 Lut 2014