KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > hydraulika (404)

Emergency Plumber London****

Art Heating Plumbing offers 24/7 emergency services across all London areas.

http://www.arthp.co.uk/ - 17 Wrz 2012

Fabryka Automatyki i Hydrauliki Georyt S.A.****

Na stronie prezentacja firmy która rozwija produkcję w zakresie hydrauliki dla przemysłu wydobycia nafty i gazu oraz maszyn budowlanych, a także elementów dla przemysłu motoryzacyjnego. Jest producentem wysokociśnieniowych kurków kulowych do gazu, elementów przekładni samochodowych, zaworów sterujących układem napędowym maszyn budowlanych.

http://www.georyt.com.pl/ - 11 Lut 2002

Fasing Moj - urządzenia dla przemysłu energetycznego, maszynowego, górniczego****

Fasing Moj jeden z największych dostawców urządzeń przemysłowych, posiada w swojej ofercie sprzęgła, wiertarki, kotwiarki, przecinarki, agregaty hydrauliczne, klucze ręczne. Na stronie informacje o firmie, oferta oraz dane kontaktowe.

http://www.fasing-moj.pl/ - 31 Sty 2003

Firma Prokom - Stal nierdzewna i kwasoodporna****

Strona Firmy Prokom S-ka z.o.o . Firma jest wyłącznym dystrybutorem produktów firm Kieselmann i AWH. Zaprasza do zapoznania się z ofertą.

http://www.telefony.com.pl/~prokom/ - 22 Kwi 2004

Gabiga****

Na stronie prezentacja firmy której specjalizacją jest produkcja urządzeń hydraulicznych przeznaczonych dla przemysłu samochodowego. W ofercie znajdują się: dźwigniki hydrauliczne i diagnostyczne oraz hydrauliczny próbnik luzów przegubowych. Dane techniczne oferowanych produktów.

http://www.gabiga.pl/ - 11 Lut 2002

Gefa - Armatura przemysłowa****

Zajmujemy się od wielu lat w realizowaniu wysokiej jakości produktów związanych z instalacjami przemysłowymi. Oferujemy również rozwiązania związane z odnawialnymi źródłami ciepła. Posiadamy wiele lat doświadczeń na rynku, rozległą wiedzę praktyczną, co pozwala nam zapewnić innowacyjne oraz nowoczesne rozwiązania, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska naturalnego. Wszystkie produkty tworzone są zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001.

http://gefa.pl/ - 28 Lis 2014

Green Collection Szymon Burza - pogotowie i usługi hydrauliczne****

Zatkany odpływ? Uszkodzony zawór? Nagła awaria? Skorzystaj z usług Green Collection. Oferujemy usługi hydrauliczne 24h. Wykonujemy udrażnianie rur, naprawy instalacji wod-kan, czyszczenie kanalizacji, serwisowanie CO, przepychanie i przetykanie zatkanych odpływów.

http://www.pogotowie24h-wlkp.pl/ - 23 Sie 2016

Grega Design and Engineering****

Firma świadczy różne usługi projektowe ze szczególnym skupieniem się na dokumentacji wykonawczej, dostarczanej później bezpośrednio do firm produkcyjnych, wykonujących gotowe urządzenia. Wykonujemy również obliczenia wytrzymałościowe, projektowanie instalacji elektrycznych i hydrauliki siłowej. Współpracujemy z klientami krajowymi i zagranicznymi, głównie z krajów skandynawskich.

http://grega.com.pl/ - 21 Maj 2008

Grupa kapitałowa Zamet****

Na stronie prezentacja firmy do której w skład wchodzą firmy zajmujące - szczegółły na stronie. Ponadto szczegółowy opis każdej firmy, dokładna oferta oraz dane teleadresowe. Witryna także w językach ang., ros., niem.

http://www.zamet.com.pl/ - 11 Lut 2002

GUM-TECH wyroby gumowe****

Znajdujące się w Wolbromiu Gum-Tech to przedsiębiorstwo posiadające bogate doświadczenie w produkowaniu wyrobów z gumy. Produkujemy gumowe, silikonowe i gumowo-metalowe komponenty według projektów dostarczanych przez Klientów. W sprzedaży dostepne są węże przemysłowe, taśmy przenośnikowe, płyty gumowe, techniczne elementy uszczelniające, profile, sznury i krążniki do przenośników. W procesie wytwórczym wykorzystywane są tworzywa wysokiej jakości, co zapewnia oferowanie trwałych i odpornych produktów. Ofertę usług uzupełniają także prace montażowe zwykłych oraz pozostałych taśm łącznikowych, gumowanie krążników, zbiorników i bębnów, a także klejenie (na zimno oraz na gorąco) płyt gumowych, progów, falban, a także kompensatorów. Na każdym etapie współpracy służymy fachowym doradztwem oraz pomocą. Na stronie internetowej zostało umieszczone więcej szczegółowych informacji o ofercie.

http://www.gumtech.com.pl/ - 21 Lis 2013