KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 545)

ComArch S.A.*****

Strona poświęcona firmie ComArch S.A, będącej spółką akcyjną i spółką-matką w grupie kapitałowej ComArch. Firma działa na trzech podstawowych rynkach: telekomunikacyjnym, bankowo - finansowym, usługowo ? przemysłowym. Od 1991 roku dostarcza na rynki polskie i zagraniczne najwyższej klasy oprogramowanie i usługi integracyjne, wdrożeniowe, szkoleniowe, serwisowe oraz outsourcingowe. Prowadzi także sprzedaż oraz instalację sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych. Projektuje i wykonuje oprogramowanie na zamówienie, posiada także w swojej ofercie szereg gotowych rozwiązań standardowych.

http://www.comarch.pl/ - 19 Sie 2002

3Com Polska*****

Witryna polskiego oddziału firmy 3Com. Na stronach znajduje się informacje na temat produktów firmy, partnerów, serwisu, szkoleń, usług...

http://www.3com.pl/ - 25 Lut 2000

4pi Analyst*****

4pi Sp. z o.o.- polska, niezależna firma doradcza działająca w obszarze zastosowań technologii informacyjnych. w biznesie. W sferze działalności znajdują się: konsulting, audyt bezpieczeństwa systemów IT, analiza informacyjna organizacji, projekt informatyczny a organizacja i zarządzanie, szkolenia, budowa systemów e-biznes, proces biznesowy a system IT, wymagania systemów informacyjnych, przetarg w IT, informatyka w przedsiębiorstwie, itd. Strona zawiera informację o firmie, ofertę produktów z zakresu konsultingu, audytu i szkoleń, oraz odnośniki do źródeł wiedzy z dziedzin będących w sferze zainteresowań.

http://www.fourpi.com.pl/ - 21 Mar 2002

7Team*****

Firma komputerowa z Bydgoszczy oferuje sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie. Na stronie oprócz informacji ogólnych znajdziecie także ciekawostki ze świata komputerów.

http://www.7team.com.pl/ - 13 Mar 2000

AB S.A.*****

Witryna ta poświęcona jest wrocławskiej firmie AB s.a., działającej na rynku komputerów oraz podzespołów komputerowych od przeszło 9 lat. Na stronach firmy znajdują się informacje dotyczące historii działalności, obecnych przedsięwzięć, oferty handlowej, informacji dla dealerów (katalog produktów, cennik, dokumenty i formularze).

http://www.ab.com.pl/ - 25 Lut 2000

Abas S.A.*****

Działalność firmy obejmuje wszystko co jest związane z rynkiem komputerowym. Podstawowy zakres działania to sieci rozległe WAN oraz sieci lokalne LAN oraz integracja systemów informatycznych. Ponadto w ofercie znajdują się programy finansowo-księgowo-płacowe dla firm, przedsiębiorstw, hurtowni (pełna księgowość lub książka przychodów i rozchodów, magazyny, produkcja, rozliczanie VAT, fakturowanie, sprawozdania finansowe).

http://www.abas.pl/ - 25 Lut 2000

AB-Micro sp. z o.o. Automatyka Przemysłowa*****

Witryna poświęcona firmie AB-MICRO, działającej w branży automatyki przemysłowej od 1984 roku. Na stronie znajdują się informacje dotyczące działalności firmy, oferty handlowej, klientów korzystających z jej usług. Dostępna jest także pomoc techniczna. Firma prowadzi także szkolenia specjalistyczne.

http://www.abmicro.com.pl/ - 17 Lut 2004

ADAX - komputery, stacje robocze i serwery*****

ADAX - strona prezentuje komputery, stacje robocze i serwery Adax, dokładne parametry techniczne, ceny, aktualne promocje i adresy sklepów

http://www.adax.pl/ - 17 Paź 2001

Advis*****

Firma świadczy usługi związane z internetem (dostęp do sieci, projektowanie stron), organizuje szkolenia, administruje serwerami, dostarcza sprzęt komputerowy, wykonuje projekty związane z technologią Oracle.

http://www.advis.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja Interaktywna MultimediaLab*****

Agencja interaktywna Multimedia Lab oferuje projekty społecznościowe dla klientów biznesowych. Tworzymy i prowadzimy konta firmowe na facebooku, kanały firmowe na youtube oraz tworzymy blogi firmowe. W naszej ofercie także multimedia internetowe.

http://www.multimedialab.pl/ - 12 Lis 2010