KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 548)

Heuthes*****

Firma informatyczna zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla banków. Na stronie znajduje się katalog produktów, wersje demonstracyjne oraz dokumentacja ( w formacie PDF).

http://www.heuthes.com.pl/ - 15 Mar 2000

Hewlett-Packard Polska*****

Witryna zawiera informacje o HP Polska oraz prezentuje oferowane produkty i usługi (drukowanie i obróbka obrazu, komputery i serwery PC, rozwiązania dla przedsiębiorstw, konsulting, szkolenia, serwis). Ponadto na stronach znajdują się aktualności, newsroom oraz dane sieci sprzedaży (autoryzowani dystrybutorzy, dealerzy i resellerzy).

http://www.hp.com.pl/ - 27 Lip 2001

Holding KOLT S.A. Warszawa*****

Witryna holdingu KOLT S.A. W skład holdingu wchodzą firmy: KOLT Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe, KOLT Przedsiębiorstwo Kompletacji i Dostaw, KOLT Komputer i KOLT Metal. Dostępne jest omówienie dzizałalności i oferty spółek.

http://www.kolt.com.pl/ - 27 Sty 2006

http://www.impaq.com.pl/*****

Impaq to międzynarodowa firma z siedzibą główną w Zurychu, tworząca oprogramowanie i świadcząca usługi informatyczne dla bankowości, energetyki i sieci detalicznych w zakresie e-biznesu, systemów wspomagania decyzji oraz konsultingu informatycznego.

http://www.impaq.com.pl/ - 29 Mar 2000

IBM Polska*****

Polski serwis firmy IBM. Zawiera informacje o firmie oraz oferowanych przez nią produktach i usługach.

http://www.pl.ibm.com/ - 18 Sie 2001

Ideo SEM*****

Ideo SEM jest wydzieloną i wyspecjalizowaną w SEM (promocji w wyszukiwarkach) jednostką Ideo Sp. z o.o. Już ponad 300 klientów skorzystało z naszej wiedzy i doświadczenia.

http://www.sem.ideo.pl/ - 18 Lut 2008

IGE+XAO Polska*****

Największy w Polsce poducent i dystrybutor programów komputerowych dla elektryków i automatyków. Informacje o programach, serwisie, katalogach symboli, pokazach, promocjach. Programy w ofercie: SEE Electrical Expert, SEE Electrical, SEE 2000, SEE Calculation LT.

http://www.ige-xao.com.pl/ - 9 Lut 2007

IKKI*****

Strona firmy specjalizującej się w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych sprzętu komputerowego, instalacje sieci komputerowych, tworzenie oprogramowania rozliczającego i wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, świadczenie usług w zakresie Internetu oraz usługi w zakresie grafiki .

http://www.ikki.com.pl/ - 28 Mar 2000

Indigo - technologie internetowe*****

Firma Indigo działa na rynku usług internetowych od 1997 roku, specjalizuje się w tworzeniu serwisów i ich integracji z istniejącymi systemami informatycznymi w firmach. Na stronie znajdują się informacje o ofercie firmy, klientach firmy, projektach już zrealizowanych.

http://www.indigo.pl/ - 23 Mar 2000

Infomark*****

Witryna firmy informatycznej świadczącej usługi internetowe, systemowe i inne. Na stronie oprócz oferty i informacji ogólnych, umieszczono wyszukiwarkę, mirrory serwisów zagranicznych, powieść internetową oraz bramkę SMS i SSH.

http://www.infomark.com.pl/ - 30 Mar 2000