KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 545)

Agencja Multimedialna MediaSerwis.Net*****

Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz prezentacji multimedialnych. Udźwiękowienie tekstu, produkcja spotów reklamowych i usługi lektorskie. Tworzymy sklepy internetowe,systemy cms oraz serwisy www.

http://mediaserwis.net.pl/ - 17 Paź 2006

Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A.*****

Celem agencji jest podejmowanie działań wspierających szeroko rozumiany rozwój regionalny. Na stronach znajdują się informacje o działalności agencji (promocja, dostęp do internetu).

http://www.aro.pl/ - 8 Mar 2000

Allcom*****

Witryna dystrybutora komputerowych urządzeń dedykowanych DVD. W ofercie znajduje się bogaty wybór sprzętowych dekoderów, kart graficznych, oprogramowania do napędów DVD-RAM i DVD-R oraz programowych odtwarzaczy DVD-Video. Strony zawierają informacje o ofercie i cenach.

http://www.allcom.pl/ - 6 Mar 2000

AMD*****

AMD jest światowej skali dostawcą układów scalonych dla komputerów osobistych i sieciowych oraz dla rynków komunikacyjnych. Strony zawierają informacje o produktach, wydarzeniach, nowościach...

http://www.amd.pl/ - 6 Mar 2000

AMG.net*****

Interactive [ Strategy | Marketing | Technology ]

http://www.amg.net.pl/ - 17 Lip 2000

ANDRA*****

Serwis firmy zajmującej się kompleksową i profesjonalną obsługą klientów w zakresie teleinformatycznych systemów sieciowych. Firma rozwija usługi kompleksowego serwisu oraz projektowania i wykonania oprogramowania w oparciu o technologię ORACLE. Na stronach można znaleźć ofertę z zakresu oprogramowania, sprzętu, okablowania i usług. Strona dostępna również w języku angielskim.

http://www.andra.com.pl/ - 3 Mar 2000

Aplikacje integracje DGB IT firma programistyczna Zebra 2003*****

Firma programistyczna, integracje systemów, pisanie wdrażanie aplikacji, rozwiązania dla MBS Dynamics, programy na zamówienie, usługi informatyczne, konsulting, outsoursing, Zebra 2003 - System zarządzania serwisem i sklepem komputerowym.

http://www.dgbit.pl/ - 16 Paź 2006

APN Promise*****

Firma zajmuje się sprzedażą oprogramowania wiodących firm światowych takich jak Microsoft, Corel, Adobe, Symantec, Lotus czy Novell. W ofercie znajdują się komputery firmy Compaq, a także komputery i drukarki Hewlett-Packard.

http://www.promise.com.pl/ - 28 Sie 2002

Apple Polska*****

Na stronach znajdują się informacje o produktach firmy Apple, nowościach, serwisie i technice. Dostępny jest również sklep internetowy, w którym można dokonać zamówienia wybranych artykułów.

http://www.apple.com.pl/ - 27 Cze 2001

Arno Komputer*****

Firma jest partnerem handlowym polskich i światowych dystrybutorów podzespołów komputerowych. Produkuje komputery "NEFRYT" i "POWER", na które udziela 3-letniej gwarancji. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy oraz sklep internetowy.

http://www.arno.pl/ - 8 Sty 2001