KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 545)

Assmann Electronic Component*****

Witryna zawiera informacje o działalności i ofercie firmy. Firma oferuje m.in. kable, osprzęt sieciowy,osprzęt TVK, przyrządy pomiarowe i telekomunikacyjne, osprzęt komputerowy.

http://www.assmann.pl/ - 17 Wrz 2003

BANPOL - automatyka, informatyka, telekomunikacja*****

Wchodząc na stronę firmy Banpol możecie wybrać dziedzinę, która Was interesuje (automatyka, informatyka lub telekomunikacja) i uzyskać informacje na temat: oferty handlowej, produkcji, systemów, serwisu, oddziałów i listy referencyjnej.

http://www.banpol.com.pl/ - 29 Wrz 2000

BENSON planowanie trasy*****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Benson Consulting. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie. Jako producent innowacyjnych systemów informatycznych naszym Klientom proponujemy rozwiązania wspierające oraz optymalizujące zarządzanie procesami operacyjnymi przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w standaryzowaniu i optymalizacji logistyki transportu. W ofercie posiadamy oprogramowanie planowania strategicznego oraz zarządzania transportem, handlowcami czy też serwisantami. Oferujemy również profesjonalny konsulting. Więcej informacji o ofercie znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://www.benson.pl/ - 5 Lis 2016

Bertelsmann Service Center Poland*****

Zintegrowane rozwiązania Bertelsmann Service Center Poland (BSC) pozwalają naszym klientom skoncentrować się na ich podstawowej działalności, pozostawiając resztę pod naszą opieką. Inwestycje BSC zapewniają współpracującym z nami firmom dostęp do najnowszych technologii zaczynając od urządzeń do selektywnego pakowania i drukarek o wysokiej wydajności do najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny internetu i przetwarzania danych.

http://www.bertelsmann.pl/ - 30 Maj 2001

BIELbit*****

Firma BIELbit tworzy oprogramowanie wspomagające takie dziedziny jak: księgowość, sprzedaż, kadry-płace, itp. W dziedzinie rozwiązań sieciowych jest partnerem firmy Novell, zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania takich firm jak Microsoft, Lotus i innych. BIELbit jest również providerem internetowym.

http://www.bielbit.com.pl/ - 25 Lut 2000

BiGVent*****

W ofercie firmy: dystrybucja sprzętu i oprogramowania Storage, sprzedaż sprzętu komputerowego, zarządzanie sieciami komputerowymi, oprogramowanie do zarządzania firmą DyNAMICS, okablowanie strukturalne.

http://www.bigvent.com.pl/ - 26 Lis 2001

BINAR systemy komputerowe*****

Firma zajmuje się integrowaniem systemów operacyjnych, instalowaniem i administracją sieciami, sprzedażą sprzętu komputerowego i sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem programów na zamówienie i usługami internetowymi. Na stronie cennik, wyszukiwarka, duża ilość linków do stron producentów, pliki do ściągnięcia i formularz do skompletowania i podliczenia ceny zestawu. Można składać zamówienia pocztą e-mail.

http://www.binar.com.pl/ - 25 Lut 2000

Biznet Poland Ltd*****

BIZNET istnieje od 1992 roku - początkowo jako firma konsultingowa, później rozszerzyła zakres działalności o wydawnictwo literatury komputerowej, a od 1995 o usługi związane z wykorzystaniem sieci Internet i technologii www. Strony zawierają informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.cobaltblue.com.pl/ - 25 Mar 2000

BLITZ.PL*****

E-biznes, prawo, technologie internetowe. B2B,B2C wszystko o biznesie w Internecie. E-commerce, business-to-business, projekty internetowe - artykuły, newsy, porady, encyklopedia terminów. Serwis zawiera wiele materiałów o zastosowaniach Internetu w biznesie.

http://www.blitz.pl/ - 20 Gru 2001

BOCAD Polska - nowoczesne systemy CAD/CAM*****

Bocad Polska - sprzedaż oprogramowania bocad-3d do projektowania konstrukcji stalowych, drewnianych, szklanych, aluminiowych.

http://www.bocad.pl/ - 15 Maj 2001