KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 544)

Bonair S.A.*****

Kompletne rozwiązania informatyczne w zakresie systemów ERP, B2B, automatyzacji procesów logistycznych, bezpieczeństwa przekazu danych. Niszowe aplikacje dla banków, funduszy emerytalnych i inwestycyjnych, specjalizowane bazy danych i internetowy dostęp do nich. Zarządzanie projektami informatycznymi.

http://www.bonair.pl/ - 27 Kwi 2000

Borland Support Center Polska*****

BSC Polska reprezentuje w Polsce firmę Inprise (dawniej Borland), czołowego dostawcę oprogramowania i usług upraszczających złożony proces tworzenia, wdrażania i zarządzania aplikacjami w przedsiębiorstwach.

http://www.bsc.com.pl/ - 4 Lut 2000

Bukmacher internetowy, typowanie meczy - Milenium*****

Milenium to profesjonalny, polski bukmacher internetowy, który na swojej stronie oferuje możliwość typowania meczy i innych zdarzeń sportowych. Strona www bukmachera prezentuje również statystyki sportowe na żywo.

http://www.milenium.pl/ - 25 Cze 2012

Bull Polska*****

Firma jest generalnym dystrybutorem sprzętu komputerowego firm Packard Bell NEC. Na stronach znajdują się informacje o oferowanych komputerach, serwerach i notebookach, a także sieci dystrybucyjnej i nowościach.

http://www.bull.com.pl/ - 7 Mar 2000

Business flexibility*****

T-Systems - jedna z największych firm teleinformatycznych świata - członek grupy Deutsche Telekom AG. Firma świadczy usługi w zakresie: systemów wspomagających zarządzanie, outsourcingu systemów teleinformatycznych oraz transmisji danych (MPLS).

http://www.t-systems.com.pl/ - 17 Maj 2005

CAD Creations*****

Vortal internetowy zespołu CAD Cretions powstał z myślą przybliżenia tematyki systemów komputerowego wspomagania projektowania, wytwarzania, obliczen inżynierskich oraz specjalistycznych technologii internetowych.

http://www.cadc.cad.pl/ - 21 Lip 2001

California Access*****

Firma Karen Notebook zamieściła na swojej stronie informacje o produkcji, dystrybucji, serwisie, certyfikatach, sterownikach, testach, nowościach, akcesoriach. Możliwość dokonania zakupów w wirtualnym sklepie.

http://www.ca.pl/ - 8 Mar 2000

CAS - Przemysłowe Systemy Komputerowe*****

Zakres działalności firmy to projektowanie, montaż, kompletacja i wdrażanie systemów komputerowych. Witryna zawiera informacje na temat usług, sprzedaży, projektów...

http://www.cas.com.pl/ - 10 Mar 2000

CASPER - USŁUGI INFORMATYCZNE PRZEZ INTERNET*****

Strona firmy ComArch Internet Ventures S.A., wprowadzając produkt o tajemniczej nazwie CASPER. Idea tego systemu, działającego w klasycznej formie ASP, polega na udostępnianiu przez Internet aplikacji biznesowych i biurowych na zasadzie opłaty abonamentowej za każdą usługę.

http://www.casper.pl/ - 14 Lip 2001

C&C Partners Telecom*****

Serwis firmy C&C Partners Telecom dostawcy produktów usług w telekomunikacji i teleinformatyce. W serwisie: obszerny i szczegółowy katalog produktów C&C Partners Telecom. Ponadto strona zawiera ofertę szkoleniową, dającą możliwość zgłoszenia udziału w wybranym szkoleniu.

http://www.ccpartners.pl/ - 4 Sie 2001