KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 545)

CDN - Compact Disc Novelty*****

CDN Compact Disc Novelty S.A. od roku 1990 roku jest producentem oprogramowania dla zarządzania i księgowości. Strony zawierają informacje na temat firmy, produktów, cen, szkoleń, sieci sprzedaży, wydarzeń...

http://www.cdn.pl/ - 29 Cze 2001

CDN - Compact Disc Novelty*****

CDN Compact Disc Novelty S.A. od roku 1990 roku jest producentem oprogramowania dla zarządzania i księgowości. Strony zawierają informacje na temat firmy, produktów, cen, szkoleń, sieci sprzedaży, wydarzeń...

http://www.cdn.com.pl/ - 29 Cze 2001

CEI*****

Na stronie: komputery, serwis komputerowy, cennik, hurtownia, części komputerowe, akcesoria: SONY, Hitachi, NEC, CTX, ASUS, WACOM, oprogramowania.

http://www.cei.com.pl/ - 6 Mar 2000

Centrum Komputerowe ZETO SA*****

Firma świadczy wszelakie usługi związane z dostawą i instalowaniem sprzętu komputerowego oraz sieci komputerowych.

http://www.ckzeto.com.pl/ - 21 Mar 2000

Centrum Przemysłowo-Usługowe ZETO sp. z o.o.*****

Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest świadczenie szeroko pojętych usług informatycznych, realizowanych w Zakładach Obliczeniowych w Jeleniej Górze i w Legnicy. Na stronach można zapoznać się produktami i usługami świadczonymi przez firmę.

http://www.cpu-zeto.com.pl/ - 3 Kwi 2000

Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A. w Kielcach*****

Strona największej firmy informatycznej w regionie świętokrzyskim. Dostawca komputerów, urządzeń fiskalnych, produktów z dziedziny fotografii cyfrowej. Producent oprogramowania - Saturn-HR (Kadry i płace), Partnerzy w Interesach (CRM), Maxus. Outsourcing.

http://www.zeto-kielce.com.pl/ - 7 Lip 2002

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Komputerowych DC Edukacja*****

Strona ośrodka szkoleniowego DC Edukacja. Bogata oferta szkoleniowa, terminy, zapisy, informacje.

http://www.edukacja.com/ - 10 Lip 2001

Chandney - program do fakturowania, książka podatkowa*****

Usługi informatyczne i opieka informatyczna dla przedsiębiorstw. Programy Symfonia, książka przychodów i rozchodów, system kosztorysowania Winbud, program do wystawiania faktur, pakiet wspomagający zarządzanie Sage Symfonia. Zapraszamy - Partner Symfonia.

http://www.chandney.com.pl/ - 21 Lis 2007

Clan*****

Witryna bardzo prężnie działającego zakładu elektroniki świadczącego usługi w zakresie internetu, oprogramowanie i sprzętu komputerowego, poligrafii. Na łamach oprócz bardzo szczegółowych informacji dotyczących oferty znajduję się także dział poświęcony osobom niepełnosprawnym.

http://www.clan.pl/ - 9 Mar 2000

ClickAd*****

Firma zajmuje się kompleksową obsługą kampanii reklamowych w Internecie. Strony zawierają informacje m.in. o stosowanej technologii.

http://www.clickad.com.pl/ - 3 Lip 2001