KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 545)

CMS - Content Management System - strony internetowe*****

Oferujemy strony internetowe - CMS. Strony proste w obsłudze i zarządzaniu treścią. CMS to system zarządzania treścią, jest to skuteczne rozwiązanie umożliwiające łatwą i szybką aktualizację witryny internetowej z poziomu przeglądarki. Poznaj nasz CMS.

http://www.cms.slask.pl/ - 14 Sty 2005

Comar*****

Firma zajmuje się dystrybucją sprzętu komputerowego oraz świadczneniem usług związanych z udostępnianiem sieci internet.

http://www.comar.com.pl/ - 25 Mar 2000

COMARCH ECOD - ELEKTRONICZNE CENTRUM OBSŁUGI DOKUMENTÓW*****

Największa w Polsce platforma do wymiany elektronicznych dokumentów EDI. Wymiana elektronicznych faktur, zamówień i wielu innych dokumentów biznesowych z największymi sieciami handlowymi.

http://www.ecod.pl/ - 19 Lip 2004

Combidata*****

Combidata jest największą firmą oferującą szkolenia informatyczne. Strony zawierają omówienie działalności i oferty fimy.

http://www.combidata.com.pl/ - 27 Mar 2000

COMP S.A*****

Firma jest czołowym integratorem systemów informatycznych oraz jednym z największych w Polsce dostawców sprzętu Sun Microsystems i Bay Networks. Na stronach znajdują się informacje o firmie i ofercie.

http://www.comp.com.pl/ - 28 Mar 2000

compunet Polska agencja interaktywna*****

Specjalizujemy się w tworzeniu interaktywnych rozwizań w zakresie e-marketingu, promocji i aplikacjach dla e-biznesu. SEO, pozycjonowanie, optymalizacja stron.

http://www.compunet.pl/ - 15 Maj 2006

Computer Communications System SA*****

Witryna firmy zawiera informacje na temat oferty i sukcesów firmy, aktualności i bieżącej działalności. W ofercie znajdują się głównie usługi związane z technologiami sieciowymi.

http://www.ccs.com.pl/ - 13 Mar 2000

COMPUTER INTEGRATED SYSTEMS POLSKA*****

Misja firmy to: dostarczać naszym Klientom efektywne rozwiązania w dziedzinie integracji systemów informatycznych i teleinformatycznych, nawet najbardziej wyrafinowanych i nietypowych, a także oferować usługi konsultingowe oparte o amerykańskie i europejskie doświadczenia i know -how specjalistów w dziedzinie nowoczesnych metod organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem z zastosowaniem najnowszych technik informatycznych wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

http://www.cispolska.com.pl/ - 21 Mar 2000

ComputerLand S.A.*****

Grupa ComputerLand jest przodującym w Polsce integratorem systemów informacyjnych. Oferuje oprogramowanie, konsulting, integrację lokalnych i rozległych sieci komputerowych (LAN, WAN) oraz dostawy i instalację sprzętu najlepszych światowych producentów. Ponadto świadczy usługi serwisu oprogramowania, sieci i sprzętu, a także usługi szkoleniowe.

http://www.computerland.pl/ - 29 Sty 2000

Conspect s.c.*****

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową podzespołów komputerowych, sprzedażą detaliczną, dostarczaniem kompletnych systemów komputerowych dla przedsiębiorstw oraz usługami internetowymi. Strony zawierają aktualności, informacje o ofercie, cenach...

http://www.conspect.com.pl/ - 30 Mar 2000