KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > informatyka (1 545)

Converse sp. z.o.o.*****

Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów z zakresu zastosowań informatyki dla usprawnienia zarządzania organizacjami w obszarach: teleinformatyki, zarządzania projektami, organizacji technicznego przygotowania produkcji. Strony zawierają informacje o działalności firmy.

http://www.converse.com.pl/ - 30 Mar 2000

CONVERT Laboratories s.c.*****

Firma specjalizuje się w dostarczaniu podzespołów do komputeryzacji przemysłu na bazie komputerów klasy IBM PC, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień energetycznych. Strony zawierają informacje o ofercie firmy.

http://www.convert.com.pl/ - 30 Mar 2000

CSO Integracja*****

Podstawowa domeną działalności firmy jest dostawa technologii informatycznej do przedsiębiorstw i osób prywatnych. CSO prowadzi również serwis sprzedanego sprzętu. Specyfika firmy opiera się na instalacjach informatycznych sieci strukturalnych oraz prowadzeniu usług internetowych. Własny serwer WWW, e-mail, usługi dostępowe dial-up oraz na liniach dzierżawionych, sklep internetowy - to główne zastosowania oferty.

http://www.cso.com.pl/ - 4 Kwi 2000

Daewoo Dacom Communication*****

Daewoo Dacom Communications (DDC) jest zagraniczną firmą założoną w celu świadczenia szerokich usług z zakresu Technologii Informatycznej adresowanych do polskich klientów. Działalność DDC dzieli się na dwie główne grupy: rozwój/utrzymanie systemów informatycznych, oraz usługi sieciowe związane z telekomunikacją.

http://www.ddc.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Data Group*****

Data Group jest dostawcą raportów i opracowań rynkowych oraz serwisów informacyjnych i baz danych wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem. Zadaniem Data Group jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych menedżerów, specjalistów marketingu, reklamy oraz mediów.

http://www.datagroup.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Datcom*****

Firma prowadzi działalność na wielu płaszczyznach, począwszy od projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych powszechnego użytku, poprzez elementy elektroniki przemysłowej i satelitarnej opartej o własne projekty, a skończywszy na daleko zaawansowanych pracach z wykorzystaniem mikroprocesorów.

http://www.datcom.com.pl/ - 10 Kwi 2000

DCW - oprogramowanie dla Twojej firmy.*****

Działalność firmy polega na usługach związanych z dostawą i wdrożeniem zintegrowanego systemu informatycznego, wspomagajacego codzienną pracę przedsiębiorstwa. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.dcw.com.pl/ - 2 Lip 2002

Decsoft*****

DECSOFT oferuje kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw, projektuje specjalistyczne oprogramowanie dla firm, projektuje i instaluje sieci komputerowe. Na stronach znajdują się informacje na temat firmy, produktów, oferty.

http://www.decsoft.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Delphi w Pytaniach i Odpowiedziach*****

Serwis poświęcony jest programowaniu przy użyciu pakietu Delphi firmy Borland (Inprise). Znajdziesz tu odpowiedzi na najbardziej dręczące pytania dotyczące tworzenia aplikacji oraz szereg sztuczek i sposobów programowania w Windows.

http://www.delphiqa.org.pl/ - 17 Maj 2000

Deltex*****

Firma jest dystrybutorem atramentów i kartridży do wszystkich typów drukarek atramentowych. Strony zawierają cennik, a także sklep online.

http://www.deltex.com.pl/ - 12 Kwi 2000