KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > języki obce (880)

Tłumacz INTERIA.PL*****

Ponad 180 tys. haseł w słowniku polsko-angielskim, angielsko-polskim oraz podobna liczba haseł w przypadku języka niemieckiego i francuskiego.

http://www.tlumacz.interia.pl/ - 29 Sie 2005

Mova - szkoła językowa w Krakowie (dzielnica Ruczaj) : angielski, niemiecki, hiszpański**

Mova to nowoczesna szkoła językowa w Krakowie, na osiedlu Ruczaj, która uczy mówienia, ale też szkoła, w której dzieci solidnie uczą się słownictwa, gramatyki i doskonale się przy tym bawią! Centrum specjalizuje się w trzech językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim .

http://www.mova.pl/ - 8 Wrz 2006

[ Biuro Podróży P.E.S. ] kursy językowe, obozy językowe, kursy Londyn, nauka języka, kursy*****

Biuro Podróży P.E.S. - kursy językowe, obozy językowe, kursy Londyn, nauka języka, kursy, szkoły USA, rok w USA, Londyn, nauka języków, kursy Anglia, KURSY JĘZYKOWE, kursy USA, język angielski - oto bogata oferta Biura Podróży P.E.S.

http://kursy-jezykowe.pes.pl/ - 27 Lis 2001

Angielski*****

Wortal dla uczących się języka angielskiego. Trzy serwisy codzienne aktualizowane - nauka słów, częste błędy, idiomy. Ponadto cotygodniowe: gramatyka, piosenki, artykuły, business, testy, wiersze, matura, wypracowania i humor. Dodatkowo zbiór słowników, download, katalogi szkół, agencji tłumaczeń, korepetycji, tłumaczy. Recenzje książek i programów.

http://www.angielski.edu.pl/ - 2 Sie 2002

Angielski - Target. Angielski dla Firm*****

Witryna WWW oferty językowej firmy TARGET z Warszawy zajmującej się specjlistycznymi kursami dla firm. Informacje o działalności firmy, referencje, prowadzący.

http://www.target.it.pl/ - 4 Lis 2002

Anglomaniacy*****

Zabawa i nauka. Serwis dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z angielskim. Na stronie zamieszczono testy, zabawy oraz tekstu ułatwiające naukę języka.

http://www.republika.pl/anglomaniacy/ - 2 Kwi 2001

Au pair - Agencja Aupair Prowork Gawo*****

Strona agencji Au Pair Agency Gawo, oferującej programy dla młodzieży - legalna praca i nauka za granicą - wyjazdy w charakterze aupair, kursy językowe. Poza wyjazdami aupair na stronie informacje o innych programach umożliwiających legalną pracę zagranicą.

http://prowork.com.pl/ - 18 Kwi 2003

Au Pair, opiekunka za granicą, au pair USA - Happy AuPair*****

Happy Au Pair to biuro specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz USA. Działamy zgodnie z Międzynarodowym Programem Au Pair, zapewniając naszym klientkom bezpieczeństwo zarówno w trakcie aplikowania, jak i podczas pobytu u rodziny goszczącej.

http://www.happyaupair.pl/ - 12 Paź 2010

Awangarda*****

Tłumaczenia na wszystkie języki europejskie. Lokalizacja oprogramowania i serwisów www. Certyfikat ISO 9001:2000.

http://www.awangarda.pl/ - 28 Kwi 2005

Berlitz - szkoły języków obcych*****

Szkoły i kursy językowe Berlitz - szkolenia językowe dla firm: język angielski, język niemiecki i język hiszpański. Na stronie prezentacja oferty szkoły obejmującej również: angielski i niemiecki dla dzieci oraz naukę angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

http://www.berlitz.pl/ - 30 Lip 2003