KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > języki obce (878)

Bireta - tłumaczenia specjalistyczne dla przemysłu i biznesu*****

Strona internetowa biura tłumaczeń Bireta, specjalizującego się w przekładach technicznych dla wysokospecjalistycznych projektów w przemyśle i biznesie. Firma realizuje zlecenia na przekłady pisemne oraz ustne - symultaniczne i konsekutywne. W ofercie wiele języków, w tym angielski, niemiecki, włoski, chiński i inne. To skuteczne wsparcie podczas spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji. Szczegóły i kontakt na stronie.

http://www.bireta.pl/ - 23 Wrz 2017

Biuro Podróży P.E.S.- kursy językowe, wczasy, wycieczki, last minute, bilety lotnicze, TUI *****

Biuro Podróży P.E.S. - kursy językowe, wczasy, wycieczki, last minute, bilety lotnicze, TUI, Neckermann, wypoczynek, bilety, wakacje, urlop, obozy, kolonie, imprezy specjalistyczne - oto bogata oferta Biura Podróży P.E.S.

http://www.pes.com.pl/ - 18 Paź 2001

Biuro Tłumaczeń Poznań - TRANSLATORIS*****

TRANSLATORIS - Centrum tłumaczeń gwarantuje profesjonalne tłumaczenia na język angielski i niemiecki. Oferta biura tłumaczeń obejmuje tłumaczenia przysięgłe dokumentów, nad translacją których czuwa tłumacz przysięgły języka angielskiego, niemieckiego oraz wielu innych języków. Wszystkie tłumaczenia pisemne-techniczne wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

http://www.translatoris.pl/ - 21 Lip 2009

BIURO TŁUMACZEŃ: Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia przysięgłe - tłumacze*****

Biuro tłumaczeń NINEWEST - Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia przysięgłe. Ponadto oferujemy tłumaczenia konsekutywne i tłumaczenia symultaniczne. Profesjonalne tłumaczenia.

http://www.ninewest.pl/ - 6 Paź 2006

Centrum Językowe OXFORD*****

Jesteśmy liczącą się szkołą językową na Pomorzu. Wiodąca pozycja w rankingu tego typu placówek jest wynikiem 17 lat pracy zespołu 22 doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lektorów. Od stycznia 2005r. prowadzimy zajęcia w komfortowym budynku przy alei 3-go Maja 5 w Słupsku.

http://www.oxford.slupsk.pl/ - 19 Lip 2006

DD Komputery - język angielski i niemiecki*****

Strona wydawcy polskiej edycji multimedialnych kursów języka angielskiego i niemieckiego serii LANGMaster.

http://www.langmaster.pl/ - 10 Lis 2000

Elo Language School*****

Strona szczegółowo przedstawia szkołę jezykową - kursy, lektorzy, tłumaczenia, zapisy.

http://www.elo.edu.pl/ - 2 Sty 2004

Etłumaczenia - tłumaczenia i szkolenia językowe - Łódź, Warszawa, Gdynia, Kraków, Poznań*****

Naszą specjalnością są tłumaczenia oraz dydaktyka języka niemieckiego w oparciu o najnowsze techniki nauczania oraz standardy i normy Unii Europejskiej. Ponadto nasza oferta obejmuje doradztwo lingwistyczne, przygotowanie i realizację procesów rekrutacyjnych, ewaluację kompetencji językowych, dubbing i narrację niemieckich wersji językowych. Najlepszą jakość świadczonych usług gwarantuje nasze 10 letnie doświadczenie na rynku tłumaczeń specjalistycznych, jak również doświadczenie nabyte podczas pracy naukowo-dydaktycznej na Filologii Germańskiej oraz Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego. Nie jesteśmy biurem tłumaczy, lecz bezpośrednim wykonawcą powierzonych nam zleceń, przez co nie narażamy Państwa na koszty pośrednictwa.

http://www.etlumaczenia.com/ - 24 Lis 2006

GRADE A PLUS Szkoła Językowa*****

Multimedialna Szkoła Językowa oferuje naukę języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, i innych, dla wszystkich grup językowych. Na stronie znajdziecie szczegółowy opis oferty.

http://www.grade-a.limes.com.pl/ - 15 Sty 2001

INFINITY - Szkoła Języków Obcych - angielski Kraków*****

Uczymy w Krakowie języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego. Angielski w Krakowie Najbogatszą ofertą naszej szkoły jest zdecydowanie nauka języka angielskiego w Krakowie. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy organizację kursów i obozów wakacyjnych, a dla dzieci oferujemy wakacyjne półkolonie z językiem angielskim w Krakowie. Dla seniorów również mamy ciekawą ofertę. Specjalnie dla nich przygotowane kursy języka angielskiego w Krakowie pozwolą mimo podeszłego wieku opanować język angielski. Nauka języka obcego w Krakowie Nasze kursy językowe zorganizowane w Krakowie z języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego realizowane są na najwyższym poziomie, przez co nasi kursanci osiągają wysokie wyniki. Wszystko to nie wyjeżdżając z Krakowa!

http://www.infinity-krakow.pl/ - 14 Maj 2015