KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > języki obce (878)

Pałac w Krześlicach*****

Bardzo ładnie wykonana witryna Pałacu w Krześlicach. Na stronie opis Pałacu i okolic, mapka z lokalizacją, cennik hotelowy. Firma oferuje także kurs nauki języka polskiego i centrum biznesu dla odwiedzających.

http://www.palace.com.pl/ - 9 Mar 2000

Policealna Szkoła: języki obce, kursy, szkolenia*****

Szkoły Policealne, języki obce, kursy, szkolenia. Prezentacja kierunków nauczania w Centrum Kształcenia Kadr "Profesja".

http://www.profesja.edu.pl/ - 20 Maj 2005

Sita - kursy językowe*****

Nauka języków - system SITA to metoda uczenia się języków obcych w stanie relaksu. Kurs językowy - w SITA stosuje się stan relaksu, który efektywnie wspomaga zapamiętywanie informacji. Kursy językowe, szkoła językowa - język angielski, język włoski i inne języki.

http://www.sita.pl/ - 16 Lis 2006

SITA - rok nauki w tydzień*****

Niniejsze strony prezentują metodę szybkiego uczenia się dzięki wykorzystaniu urządzenia SITA Relax Master. Znajdziesz tu opis produktu, informacje dotyczące jego zastosowania, FAQ, porady, wyjaśnienia, opinie i inne.

http://www.sita.com.pl/ - 4 Sty 2001

Supermemo.net - Ucz się szybko i zapomnij o zapominaniu*****

System Supermemo.net jest uniwersalnym narzędziem umożliwiającym wydajną naukę w Internecie. Wykorzystuje zaawansowane mechanizmy komputerowego wspomagania przekazu wiedzy, wśród których zwrócić szczególną uwagę należy na uznaną na rynku metodę SuperMemo. Dzięki metodzie SuperMemo możliwe jest niezwykle szybkie, pamięciowe opanowanie wiedzy zawartej w udostępnionych kursach. Poświęcenie na naukę pół godziny dziennie pozwoli poznać podstawowy zasób słów języka obcego (3000 wyrazów, związków frazeologicznych i form gramatycznych) w czasie nie dłuższym niż jeden miesiąc. Możliwość korzystania z systemy po zarejestrowaniu.

http://supermemo.vm.pl/ - 4 Cze 2002

TFLS - Szkoła Języków Obcych - Angielski, FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI, Business English.*****

TFLS - Szkoły Językowe. Kursy językowe - FCE - First Cerificate, CAE-Advanced, CPE, TOEFL - język angielski, EFB - Business English, LCCI, GMAT, kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego. Centrum Egzaminacyjne LCCI. Angielski-testy.

http://www.tfls.com.pl/ - 1 Kwi 2004

Tłumaczenia*****

Biuro-tlumaczenia.pl oferuje usługi tłumaczeniowe w 12 językach. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych, ustnych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych. Działamy na rynku już od ponad dwóch lat.

http://www.biuro-tlumaczenia.pl - 4 Lut 2015

Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej TPP-F*****

"Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej - w Krakowie od 1973 roku zajmujemy się współpracą kulturalną, naukową i ekonomiczną pomiędzy Francją a Polską. Prowadzimy kursy języka francuskiego, organizujemy wykłady, odczyty, konkursy, wakacyjne wymiany rodzin i wiele innych imprez polsko-francuskich".

http://www.tppf.krakow.pl/ - 2 Maj 2000

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych*****

Witryna WSZMiJO w Katowicach. Serwis zawiera informacje dotyczące uczelni, mapkę, sylwetki wykładowców, galerię zdjęć uczelni oraz informacje o kierunkach i zapisach dla nowych studentów.

http://www.gallus.pl/ - 24 Sie 2001

3Pd International Study - Nauka Angielskiego w Australii****

Na stronach tylko wybrane oferty z informacjami o uczelniach i o tematyce prowadzonych kursów. W witrynie wiele praktycznych informacji o Australii, jej kulturze, życiu codziennym, atrakcjach, edukacji, pracy, cenach, komunikacji. Dodatkowo praktyczne rady o przygotowaniu się do wyjazdu, formalności, koszty wyjazdu, opłaty, bilety lotnicze i wiele innych. Można też zobaczyć zdjęcia prosto z Australii.

http://www.3pd.com.pl/ - 8 Kwi 2002