KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > języki obce (878)

A.A.U. Largo - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych****

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych LARGO zostało założone w marcu 1995 r. Na stronie znajdziecie informacje o zleceniach, tłumaczeniach, wycenę tłumaczeń.

http://www.largo.net.pl/ - 12 Lip 2001

Agencja Tłumaczeń Profesjonalnych Jazz Translation****

Strona firmowa biura tłumaczeń. Świadczy usługi w zakresie tłumaczeń symultanicznych, konsekutywnych, przysięgłych, technicznych, specjalistycznych. Języki podstawowe; angielski, niemiecki, francuski, rosyjski.

http://itstudio.com.pl/jazztranslation/ - 6 Kwi 2004

Akademia Języków Obcych Olymp****

Zależy Ci na sprawnej i skutecznej nauce języka angielskiego? Akademia Olymp z Wrocławia to miejsce, które oferuje kursy na każdym poziomie zaawansowania! Tutaj zarówno nauczysz się języka od podstaw, jak i zdobędziesz odpowiednią wiedzę do uzyskania certyfikatu.

http://www.olymp-wroclaw.pl/ - 27 Lis 2017

Akademicki Instytut Naukowy****

Ośrodek wychodzący naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w zakresie profesjonalnego przygotowania do egzaminów wstępnych na studia i egzaminów maturalnych. Powstał dziesięć lat temu i do tej pory przygotował do egzaminów ponad 100 tysięcy maturzystów. Organizuje kursy przygotowacze do matury, kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych oraz kursy językowe. Szczegóły znaleźć można na stronie.

http://www.ain.edu.pl/ - 15 Wrz 2004

Akademie Kształcenia Zawodowego****

Serwis informuje o działalności i ofercie czterech akademii kształcenia zawodowego: pomorskiej (oddział w Szczecinie i Słupsku), gdańskiej oraz warmińsko-mazurskiej. Programy obejmują: kursy zawodowe, seminaria i konferencje, szkolenia BHP i ppoż, naukę języków obcych, kursy komputerowe, ekonomiczne, pracownicze i inne.

http://www.akademie.com.pl/ - 21 Sty 2000

ALBION****

Strona internetowa Centrum Usług Językowych. Znajdziesz tu opisy prowadzonych kursów z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, informacje o rekrutacji, kursach specjalistycznych i egzaminach.

http://www.albioncuj.com.pl/ - 3 Paź 2001

Albion House - kursy językowe za granicą, staże, nauka i praca w Australii****

Strona firmy organizującej wyjazdy do Australii, Kanady, USA w ramach programu Work and Travel. Albion House oferuje wakacyjne kursy i obozy językowe, a także pomoc w załatwianiu formalności w ambasadzie w związku z emigracją i ubieganiem się o wizę. Firma pomaga też w znalezieniu stażu bądź pracy oraz w organizacji całej podróży.

http://albionhouse.com.pl/ - 4 Maj 2015

Aleksandra Lasicz - Tłumaczenia przysięgłe języka włoskiego w Gliwicach****

Jako tłumacz przysięgły języka włoskiego, Aleksandra Lasicz zapewnia kompleksowe usługi, w tym także kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, z których mogą skorzystać Klienci z Gliwic oraz Zabrza. Biuro Aleksandry Lasicz realizuje także specjalistyczne tłumaczenia (m.in. medyczne).

http://lasicz.5v.pl/ - 18 Sie 2016

Amber Route Group****

Na stronie informacje o usługach biznesowych i językowych dla firm greckich w Polsce i polskich w Grecji. Tłumaczenia - język grecki i polski. Biznes - eksport, import.

http://www.grecja.com/ - 9 Lis 2001

Amber Route Group****

Rumunia.com - usługi biznesowe i językowe dla firm rumuńskich w Polsce i polskich w Rumuni. Tłumaczenia - język rumuński i polski. Biznes - eksport, import.

http://www.rumunia.com/ - 14 Lis 2001