KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > języki obce (878)

American Center - angielski dla każdego****

Jesteśmy pierwszą w Olsztynie prywatną szkołą języka angielskiego. Stosowana przez nas metoda Callana trzykrotnie redukuje czas nauki, obniżając tym samym jej koszty.

http://www.ac.strefa.pl/ - 20 Lis 2003

Amerykańskie Centrum Językowe****

Amerykańskie Centrum Językowe prowadzi kursy języka angielskiego od 1991. Oferujemy język angielski ogólny od poziomu początkującego do zaawansowanego. Przygotowujemy również do egzaminów TOEFL, FCE, CAE oraz matury. Dodatkowo prowadzimy zajęcia indywidualne oraz konwersacje.

http://www.acj.com.pl/ - 21 Lut 2001

Angielski. English House, Szkoła języka angielskiego dla firm, indywidualnie dla dzieci i dorosłych****

Witryna English House, na niej oferta: szkoła języka angielskiego prowadzi kursy dla firm oraz indywidualnie dla menadżerów, dla dzieci i dla dorosłych. Udostępniamy bogato wyposażoną bibliotekę w języku angielskim. Organizujemy konkursy językowe.

http://www.english-house.com.pl/ - 27 Lis 2001

Angielski nie tylko dla orłów!****

Język angielski, podstawy angielskiego, korepetycje, ściągi, wszystko o angielskim.

http://www.ang.w.interia.pl/ - 19 Lis 2001

Angielski online, nauka angielskiego w Internecie****

E-school to internetowa szkoła języka angielskiego w sieci (virtual English school, English online), w której nauka odbywa się w Internecie poprzez gry i zabawy, zajęcia indywidualne (one-to-one), słowniki online, flex class.

http://www.eschool.pl/ - 17 Cze 2002

Angielski przez internet - Internetowe Centrum Nauki****

Prowadzimy internetowe kursy językowe, kursy angielskiego, kursy psychologiczne, kursy rozwoju osobistego. Nauka on-line to nasza specjalność.

http://www.e-nauka.org/ - 29 Mar 2005

Angielski w Vancouver w Kanadzie****

Firma oferuje pełną gamę kursów języka angielskiego dla uczniów od 9 roku życia. Pobyt w domu rodziny kanadyjskiej (homestay), wycieczki do interesujących miejsc, uczestnictwo w różnych zajęciach sportowych, co daje możliwość nauki praktycznego języka angielskiego w różnych sytuacjach życiowych. Na stronie informacje o firmie oraz kursach.

http://www.vanenglishsports.com/ - 26 Mar 2002

Angielski z Demostenesem****

Strona Centrum Językowego Demostenes. Oferta firmy.

http://www.angielski.demostenes.com.pl/ - 6 Gru 2001

Angielski z dojazdem Warszawa****

Szkoła angielskiego Carolina w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Oferujemy korepetycje w szkole jak i zapewniamy dojazd do Klienta. Oferta skierowana do osób prywatnych oraz firm.

http://www.szkola-carolina.pl/ - 29 Sty 2015

Angielskie słówka z wymową native speakera i obrazkami.****

Edukacyjny serwis do nauki ponad 7.000 angielskich haseł ułożonych w zestawy tematyczne. Pozwala na indywidualną naukę angielskiego słownictwa online i offline oraz tworzenie własnych zestawów słówek zawierających obrazki i wymowę native speakera. Na stronach serwisu znajdują się również skojarzenia pomocne w zapamiętywaniu słówek.

http://lingmax.eu/ - 14 Maj 2013