KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > języki obce (880)

Angliści.pl - Angielski Profesjonalnie i z Pasją****

Na łamach strony znajdziesz materiały dotyczące nauki języka angielskiego, informacje o kursach, tłumaczeniach, zarobkach, a także artykuły, porady, radio, tv, galerie, konkursy, książki i newsy.

http://www.anglisci.pl/ - 19 Lut 2004

APOLONICA - tłumaczenia on-line****

Profesjonalne tłumaczenia dokumentów i witryn internetowych. Wycena tłumaczeń on-line. Międzynarodowe referencje.

http://www.apolonica.com.pl/ - 23 Paź 2003

ARB BIURO TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO tłumacz****

Śląska firma ARB Tłumaczenia wspomaga swoich klientów doskonałą języków niemieckiego, rosyjskiego i polskiego. Przekładać mogą w dowolnym kierunku w obrębie tych trzech języków i to zarówno papiery urzędowe, sądowe, prawnicze, handlowe jak i ogólne. Wspierają w przełożeniu dokumentacji technicznych, instrukcji obsługi maszyn i urządzeń. Każdy może zwrócić się donich także o przełożenie dokumentów samochodowych. To zlecenie wykonują zresztą niesłychanie skutecznie. Skończone tłumaczenie można odebrać tego samego lub kolejnego dnia. Solidność i wierność tłumaczeń poświadczyć mogą nie tylko kolejni zadowoleni klienci, ale także egzaminy - na tłumacza przysięgłego oraz te złożone przed Naczelną Organizacją Techniczną w Warszawie. ARB Tłumaczenia zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a szczegóły ich oferty odnaleźć można na stronie

http://arb-tlumaczenia.pl/ - 17 Sty 2013

ARCHIBALD****

Witryna warszawskiej szkoły języków obcych. Na stronach dowiemy się o kursach prowadzonych przez szkołę, metodach nauczania a także o możliwości zapisów. Znajdziemy tutaj także pełną ofertę wraz z cennikiem.

http://www.archibald.com.pl/ - 6 Mar 2000

ARCHIBALD - Szkoła języka angielskiego****

Kursy językowe dla różnych grup wiekowych i w różnym stopniu zaawansowania. Zajęcia ukierunkowane, egzaminacyjne, wyjazdowe i inne. Web Academy - nauka przez internet. Na stronach informacje o prowadzonych kursach i ich zakresie, zasady i formy działalności, sprawy organizacyjne, pełna oferta cennik, aktualności.

http://archibald.pl/ - 24 Kwi 2002

Archibald Szkoła Języka Angielskiego****

Strona firmy Archibald, Szkoły Języka Angielskiego. Informacje o zajęciach, prowadzonych przez lektorów polskich i native teacherów , cennik usług, kalendarium, zasady rekrutacji oraz opisy szkoleń indywidualnych i kompleksowych.

http://www.archibald.com.pl/kursy/ - 3 Paź 2001

Aspley****

Witryna Ośrodka Językowego powstałego "w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie specjalistycznego szkolenia języka angielskiego w firmach." Znajdziecie tutaj informacje o ośrodku i oferowanych przez niego usługach.

http://www.apsley.com.pl/ - 27 Kwi 2001

Au pair Mikroserwis-praca za granicą i nauka za granicą.Kraków****

Oficjalna strona www firmy Au pair Mikroserwis - nauka za granicą i praca za granicą. Na stronie informacje o programie au pair, terminach wyjazdów, zasadach wyjazdów, kosztach, formalnościach wyjazdów au pair.

http://www.aupair.com.pl/ - 23 Sty 2006

Autorska Szkoła Języków Obcych Step by Step****

Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkolenia językowe dla firm. Język angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, polski dla obcokrajowców.

http://stepbystep.org.pl/ - 9 Paź 2007

Awangarda.****

Witryna informacyjna biura tłumaczeń oferującego usługi w zakresietłumaczeń na wszystkie języki środkowoeuropejskie. Na stronie lista referencyjna, szczegóły oferty, cennik i dane kontaktowe.

http://www.tlumaczymyzadarmo.pl/ - 5 Mar 2003