KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > języki obce (878)

Bakałarz****

Wirtualny serwis Studium Języków Obcych "Bakałarz".

http://www.bakalarz.com.pl/ - 28 Sie 2000

Bell****

Szkoły języka angielskiego z główną siedzibą w Cambridge prowadzące naukę języka na wszystkich poziomach; dla dzieci, młodzieży, dorosłych, firm. Informacje o kursach, wykaz polskich przedstawicielstw (Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Szczecin i Warszawa), warunki uczestnictwa, ceny.

http://www.bellenglish.pl/ - 12 Wrz 2001

BELLbydgoszcz Szkoła Języków Obcych Katarzyna Kilińska-Gacka****

Prowadzimy w Bydgoszczy szkołę języków obcych, która prowadzi kursy angielskiego, niemieckiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Proponujemy specjalistyczne kursy z określonej dziedziny języka (np. biznesowe). Oferujemy także szkolenia dokształcające, pomagające w przygotowaniach do matury lub egzaminu. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz native speakerów.

http://www.bellbydgoszcz.pl/ - 10 Wrz 2014

Bester Start - szkoła językowa w Tarnowskich Górach****

Bester Start to szkoła języków obcych oferująca naukę niemieckiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych kursach.

http://www.besterstart.edu.pl/ - 15 Gru 2016

Biuro Tłumaczeń****

Biuro Tłumaczeń „AWERS” powstało z myślą o Państwa potrzebach związanych z tłumaczeniami i jest odpowiedzią na dzisiejsze zapotrzebowanie rynku. Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Tłumaczymy w kilkudziesięciu językach, a nasz zespół tworzą tłumacze - profesjonaliści, dla których tłumaczenie jest sztuką i pasją. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi, jak i specjalistycznymi z różnych dziedzin nauki i techniki.

http://www.tlumaczeniaawers.pl/ - 15 Sty 2014

Biuro Tłumaczeń****

Na stronie oferta tłumaczeń tekstów przysięgłych, technicznych, naukowych, prawniczych, ekonomicznych oraz tłumaczeniami ustnymi (wszystko w zakresie różnych języków). Redakcja tekstów, oraz konsultacje językowe.

http://www.skopos.poznan.pl/ - 26 Lis 2001

Biuro Tłumaczeń - Kaczka Studio****

Biuro Tłumaczeń - Kaczka Studio - www.JezykAngielski.com.pl Firma świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych (język angielski): standardowych (zwykłych) oraz uwierzytelnionych (przysięgłych).

http://www.jezykangielski.com.pl/ - 16 Sie 2005

Biuro Tłumaczeń Artis****

Strona biura tłumaczeń oferującego kompleksowe usługi tłumaczeń na język angielski, niemiecki, francuski i hiszpański. Zawiera referencje firmy oraz ofertę.

http://www.bta.com.pl/ - 11 Lut 2002

Biuro tłumaczeń językowych - Open Translation 24 Białystok****

Witamy na stronie wyjątkowego Biura Tłumaczeń, gdzie multilingwistyczne doświadczenia stykają się z profesjonalizmem i szybkością działania. Zapraszamy do skorzystania z bogatej palety oferowanych przez nas usług. Zaplecze merytoryczne stanowią tłumacze z długoletnim stażem, których kwalifikacje potwierdzają stosowne dyplomy i wykształcenie. Atuty, które wyróżniają nas na rynku to terminowość, rzetelność i wysoki poziom wykonywanego tłumaczenia. Długoletnie funkcjonowanie w branży językowej sprawia, że obsługujemy w chwili obecnej wielu stałych klientów i wciąż poszerzamy to szacowne grono, nawiązując kolejne biznesowe relacje. Jesteśmy w stanie zagwarantować tłumaczenie każdego zleconego tekstu a nasza niezawodność jest szczególnie doceniana w formie licznych rekomendacji.

http://www.opentranslation24.pl/ - 7 Lip 2016

Biuro Tłumaczeń KMK - tłumaczenia TECHNICZNE i MEDYCZNE****

Biuro Tłumaczeń KMK oferuje pisemne tłumaczenia medyczne, techniczne (INSTRUKCJE), specjalistyczne, przysięgłe tel. (22) 435-51-37. Zapraszamy również do KSIĘGARNI LINGWISTYCZNEJ - SŁOWNIKI 1400 TYTUŁÓW- ekonomiczne, techniczne, prawnicze, medyczne, multimedialne.

http://www.tlumaczenia-kmk.pl/ - 20 Kwi 2005