KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kartografia (81)

SAGRA*****

Strona firmy Sagra. Firma zajmuje się wdrażaniem dużych systemów informacyjnych na platformach MAPInfo.

http://www.sagra.com.pl/ - 5 Lip 2001

Wydawnictwo Turystyczne Carta Blanca*****

Strona wydawnictwa turystycznego Carta Blanca. Na stronie prezentowane jest oferta firmy: mapy, przewodniki, albumy, atlasy i inne. Na stronie dostepna jest również księgarnia internetowa, w której w każdej chwili można zamówić interesującą czytelnika pozycje.

http://www.cartablanca.com.pl/ - 28 Wrz 2007

APEKS****

Strukturę organizacyjną firmy tworzą zespoły specjalizujące się w następujących dziedzinach: geodezja i kartografia, wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw, obrót nieruchomościami, doradztwo nieruchomościowe, tworzenie map numerycznych oraz Systemów Informacji o Terenie (SIT, ang.: GIS), kompleksowa obsługa procesów porządkowania gospodarki gruntami, analizy prawne i ekonomiczne, w tym związane z procedura zaciągania kredytów. Na stronach dostępna oferta usług a także propozycje współpracy.

http://www.apeks.com.pl/ - 6 Mar 2000

ART-GEO SKLEP - Profesjonalne szkicowniki geodezyjne.****

Firma Art-Geo PPHU jest producentem szkicowników geodezyjnych, która powstała w styczniu 2005 roku. Nasze szkicowniki charakteryzują się bardzo solidnym wyukonaniem, m.in. jako pierwsi zastosowaliśmy duży solidny zawias przykręcany śrubkami, a nie przybijany gwoźdźmi jak u konkurencji oraz najniższą cenę w Polsce! Jesteśmy elastyczni na Państwa prośby i uwagi dzięki czemu wykonujemy szkicowniki na specjalne zamówienia.

http://www.sklep.art-geo.pl/ - 29 Lip 2008

Cartall****

Firma jest wydawcą produktów multimedialnych . Zajmuje się przede wszystkim wydawnictwem map, encyklopedii oraz programów o charakterze edukacyjnym. Strony zawierają informacje o produktach i działalności firmy.

http://www.cartall.com.pl/ - 6 Lip 2005

Compass - Wydawnictwo kartograficzne. Kraków****

Strona wydawnictwa kartograficznego. Można na niej zamówić mapę z bogatego katalogu firmy.

http://www.compass.krakow.pl/ - 28 Gru 2005

Creative GIS Solutions - Kreatywny GIS****

Firma tworząca zaawansowane oprogramowanie klasy Dektop GIS. Modelowanie, analizowanie i symulowanie zjawisk przestrzennych za pomocą technologi GIS.

http://www.cgis.pl/ - 10 Maj 2004

Dobry geodeta żywiec****

Usługi Geodezyjne mgr inż. Łukasz Konstanty to firma geodezyjna działająca głównie na terenie powiatu żywieckiego i bielskiego . Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie:

http://www.geodeta.zywiec.pl/ - 25 Kwi 2018

ExpressMap****

Strona wydawictwa Kartograficznego ExpressMap Polska. Na niej charakterystyka oferty, prezentacja map, za znalezienie w nich błędów przewidziane nagrody.

http://www.e-map.pl/ - 12 Paź 2001

Geodet****

Strona przedsiębiorstwa geodezyjnego oferującego zróżnicowane usługi w zakresie pomiarów GPS, sytuacyjno-wysokościowych i opracowywania map numerycznych. Na stronie znajdziesz więcej informacji o firmie, pełną ofertę usług oraz listę referencyjną.

http://www.geodet.com.pl/ - 28 Sty 2002