KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kartografia (78)

Geodeta Staszów - Maciej Sochacki****

MERIDIAN jest firmą geodezyjną działającą na terenie powiatu staszowskiego. Wykonujemy cały asortyment usług geodezyjnych. Nasz zespół tworzy kadra wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Działamy na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zadanie.

http://meridianweb.pl/ - 2 Paź 2015

Geodezja Kraków****

Firma geodezyjna Geo.dezja.pl to profesjonalne usługi geodezyjne oraz geodeta działający na terenie miasta Kraków i całej Małopolski. Oferujemy pomiary kontrolne, obsługę inwestycji, wyznaczanie podziałów działek i nieruchomości. Profesjonalnie prowadzona geodezja tylko u nas, zapraszamy serdecznie.

http://geo.dezja.pl/ - 15 Lut 2011

Geodezja od A do Z****

Polski Internetowy Informator Geodezyjny gromadzi w domenach geodezja.pl, geodesy.pl, geodeta.pl oraz geomatics.pl wszelkie informacje niezbędne o geodezji oraz kartografii w Polsce.

http://www.katalog.geodezja.pl/ - 21 Lis 2000

GEODOR - Usługi Geodezyjne na Podkarpaciu****

Strona przedsiębiorstwa GEODOR działającego na terenie Podkarpacia świadczącego usługi z zakresu geodezji i kartografii.

http://www.geodor.pl/ - 29 Wrz 2004

GEO-PROJEKT Usługi Geodezyjne****

Przedsiębiorstwo geodezyjne GEO-PROJEKT świadczy kompleksowe usługi geodezyjne. Mapa do celów projektowych, podział nieruchomości, geodezyjna inwentaryzacja obiektów, tyczenie budynków oraz sieci uzbrojenia terenu to część naszej oferty, którą kierujemy przede wszystkim do mieszkańców powiatu szamotulskiego.

http://www.geo-projekt.com.pl/ - 25 Lip 2016

GEOTECH Sp. z oo.****

Przedsiębiorstwo Geotechniczno - Konsultingowe GEOTECH Sp. z oo. jest firmą powstałą w roku 1988 i świadczącą szeroko rozumiane usługi w zakresie geologii, geodezji, ochrony środowiska oraz projektowania a także nadzoru nad realizacją inwestycji i remontów. Zajmujemy się także wycenami nieruchomości i przedsiębiorstw oraz regulacją prawną stanu ich władania.

http://www.geotech.com.pl/ - 3 Lip 2002

GIS, Systemy Informacji Przestrzennej****

Firma MAPGEO zajmuje się systemami GIS, wykonywaniem i sprzedażą map wszelkich typów, sprzedażą oprogramowania GIS. Prowadzimy konsultacje i szkolenia w zakresie programów GIS: MapInfo, ArcInfo, ArcViev.

http://mapgeo.and.pl/ - 23 Wrz 2004

IMAGIS Sp. z o.o.****

Strona firmy zajmującej się produkcją map cyfrowych. Główny produkt to adresowe plany miast. Na stronie znajdziecie m.in. opis oferty firmy oraz cennik.

http://www.imagis.waw.pl/ - 23 Sty 2002

JÓZEF SOŁTYSIK usługi geodezyjne Żywiec****

Do Przedsiębiorstwa Geodezyjnego Józef Sołtysik zgłosić się można po pomoc w podziałach nieruchomości, wykonywaniu dokumentacji do celów prawnych, obsłudze inwestycji, wykonywaniu map do celów projektowych, wykonywaniu inwentaryzacji powykonawczej. Firma swoją siedzibę ma w Żywcu, lecz prowadzi aktywną działalność na terenie województwa małopolskiego. Do współpracy zaprasza zarówno klientów indywidualnych, instytucje publiczne, małe, średnie i duże firmy. Oferujemy im najwyższej jakości usługi geodezyjne - prace geodetów wspierane są przez nowoczesny sprzęt, a też specjalistyczne programy komputerowe. Szczegółowe informacje o propozycji można odnaleźć na stronie internetowej.

http://www.geodeta-zywiec.pl/ - 10 Lis 2015

Mapy- elektroniczne, ścienne, papierowe, atlasy na CD.****

Mapy, atlasy, atlasy samochodowe - to oferta, której szczegóły zamieszczono na stronie.

http://www.mapy.mmg.com.pl/ - 9 Cze 2003