KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kartografia (82)

Polkart Wydawnictwo Kartograficzne. Warszawa***

Produkcja map i atlasów przez Wydawnictwo Kartograficzne Polkart, w szczególności map Tatr polskich i słowackich, Podhala i Pienin oraz atlasów szkolnych. Na stronie zapoznać się można z ofertą.

http://www.polkart.com.pl/ - 28 Gru 2005

Polska Niekomercyjna Strona GPS***

Strona zawierająca interesujące wiadomości oraz uwagi autora na temat GPS.

http://gpspl.w.interia.pl/ - 27 Wrz 2001

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tucholi***

Na stronie oferta firmy świadczącej usługi w zakresie: przygotowywania materiałów dla geodetów, uzgadnianie dokumentacji projektowej, sporządzanie dokumentów do celów prawnych, sporządzanie wypisów, kopii map.

http://www.podgik.tuchola.pl/ - 23 Maj 2002

Profesjonalne usługi geodezyjne, geodezja w Warszawie i okolicach***

Jesteśmy nowym przedsiębiorstwem na rynku geodezyjnym. Świadczymy usługi geodezyjne min. mapy projektowe, tyczenie, podział nieruchomości, uzgodnienia ZUD. Obsługujemy osoby, fizyczne, firmy i instytucje na terenie Warszawy i okolic woj. mazowieckiego.

http://www.uslugi-geodezyjne24.pl/ - 4 Sty 2012

Pryzmat biuro geodezyjne - geodezja, kartografia***

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych - Pryzmat. Usługi geodezyjne i kartograficzne świadczymy głównie na terenie woj. pomorskiego, mamy cztery filie: Władysławowo, Reda, Krokowa, Gdynia Kosakowo. Wykonujemy: mapy, pomiary, wyceny nieruchomości.

http://www.pryzmat.gdansk.pl/ - 8 Mar 2004

Strona Przedsiębiorstwa Usług Geodezyjnych i Kartograficznych***

W ramach posiadanych uprawnień zawodowych z zakresu: geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwentaryzacyjnych oraz rozgraniczania i podziałów nieruchomości (gruntów) oraz sporządzania dokumentacji do celów prawnych, nasza firma gotowa jest do wykonania kompleksowych usług geodezyjnych i kartograficznych.

http://www.geo-kart.pl/ - 5 Lis 2004

Usługi geodezyjne i kartograficzne***

Geohard Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych. Wykonuje: pomiary sytuacyjno-wysokościowe, mapy analogowe i numeryczne, osnowy pomiarowe i realizacyjne, badania pomieszczeń terenu i obiektów, obsługa budowy autostrad i dróg szybkiego ruchu. Obsługa budowy dużych obiektów handlowych, przemysłowych, stacji benzynowych, oczyszczalni ścieków, linii tramwajowych i kolejowych, jezdni podsuwnicowych itp.

http://www.geohard.pl/ - 12 Cze 2003

Usługi geodezyjne i wycena nieruchomości Olsztyn***

Firma geodezyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje pełen zakres usług. Geodeta w naszej firmie to wyspecjalizowany fachowiec, który wykona każdy pomiar oraz zrealizuje każde zlecenie. Wykonujemy także operaty szacunkowe oraz prowadzimy obrót nieruchomości.

http://www.geopunkt.info.pl/ - 15 Maj 2012

Usługi geodezyjno kartograficzne-JurAnt Poznań***

Rzetelne, terminowe usługi z zakresu geodezji i kartografii to podstawa działalności firmy JurAnt. W ramach geodezji i kartografii zajmuje się takimi usługami jak: pomiary geodezyjne, podziały działek, budowle-obsługa geodezyjna, jak również projektowanie mapy, opracowanie map tematycznych, map numerycznych oraz regulacje terenowo prawne.

http://www.jurant.cil.pl/ - 20 Sty 2009

Usługi geodezyjno-kartograficzne Ryszard Sporny***

Naszym atutem jest profesjonalizm, rzetelność, a także szybkość wykonywanych prac. Na stronie: pełna oferta, formularz zgłoszeniowy, mapka lokalizacyjna oraz dane kontaktowe.

http://geodeta.civ.pl/ - 16 Kwi 2004

Informacje dodatkowe