KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kartografia (78)

Pryzmat biuro geodezyjne - geodezja, kartografia***

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych - Pryzmat. Usługi geodezyjne i kartograficzne świadczymy głównie na terenie woj. pomorskiego, mamy cztery filie: Władysławowo, Reda, Krokowa, Gdynia Kosakowo. Wykonujemy: mapy, pomiary, wyceny nieruchomości.

http://www.pryzmat.gdansk.pl/ - 8 Mar 2004

Strona Przedsiębiorstwa Usług Geodezyjnych i Kartograficznych***

W ramach posiadanych uprawnień zawodowych z zakresu: geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwentaryzacyjnych oraz rozgraniczania i podziałów nieruchomości (gruntów) oraz sporządzania dokumentacji do celów prawnych, nasza firma gotowa jest do wykonania kompleksowych usług geodezyjnych i kartograficznych.

http://www.geo-kart.pl/ - 5 Lis 2004

Usługi geodezyjne i kartograficzne***

Geohard Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych. Wykonuje: pomiary sytuacyjno-wysokościowe, mapy analogowe i numeryczne, osnowy pomiarowe i realizacyjne, badania pomieszczeń terenu i obiektów, obsługa budowy autostrad i dróg szybkiego ruchu. Obsługa budowy dużych obiektów handlowych, przemysłowych, stacji benzynowych, oczyszczalni ścieków, linii tramwajowych i kolejowych, jezdni podsuwnicowych itp.

http://www.geohard.pl/ - 12 Cze 2003

Usługi geodezyjne i wycena nieruchomości Olsztyn***

Firma geodezyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje pełen zakres usług. Geodeta w naszej firmie to wyspecjalizowany fachowiec, który wykona każdy pomiar oraz zrealizuje każde zlecenie. Wykonujemy także operaty szacunkowe oraz prowadzimy obrót nieruchomości.

http://www.geopunkt.info.pl/ - 15 Maj 2012

Usługi geodezyjno kartograficzne-JurAnt Poznań***

Rzetelne, terminowe usługi z zakresu geodezji i kartografii to podstawa działalności firmy JurAnt. W ramach geodezji i kartografii zajmuje się takimi usługami jak: pomiary geodezyjne, podziały działek, budowle-obsługa geodezyjna, jak również projektowanie mapy, opracowanie map tematycznych, map numerycznych oraz regulacje terenowo prawne.

http://www.jurant.cil.pl/ - 20 Sty 2009

Usługi geodezyjno-kartograficzne Ryszard Sporny***

Naszym atutem jest profesjonalizm, rzetelność, a także szybkość wykonywanych prac. Na stronie: pełna oferta, formularz zgłoszeniowy, mapka lokalizacyjna oraz dane kontaktowe.

http://geodeta.civ.pl/ - 16 Kwi 2004

Wspomaganie procesów planowania przestrzennego***

Na stronie znajdziecie ofertę projektowania, systemów GIS, kartografii cyfrowej.

http://www.geoplan.com.pl/ - 4 Wrz 2000

Wydawnictwo Eko'Kapio. Sopot***

Mapy wydawnictwa obejmują najbardziej atrakcyjne turystycznie obszary województwa pomorskiego - parki narodowe i krajobrazowe. Na stronach informacje o wydawnictwie, spis oferowanych map z informacjami i cenami. Cennik zbiorczy. Dane kontaktowe.

http://www.eko-kapio.pl/ - 28 Gru 2005

Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości***

Strona internetowa firmy z Białegostoku świadczącej usługi zarówno z zakresu geodezji jak również z zakresu wyceny nieruchomości. Firma świadczy swoje usługi od 1999 roku. Prowadzący firmę mgr inż. Zbigniew Piszczatowski to doświadczony geodeta uprawniony oraz rzeczoznawca majątkowy od 2002 roku pełniący funkcję biegłego sądowego z zakresu geodezji i szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku.

http://www.geodezja-wycena.cba.pl/ - 17 Sty 2013

Bigform - wydawnictwo kartograficzne**

Strona wydawnictwa kartograficznego Bigform, zawiera jego ofertę.

http://www.bigform.pl/ - 20 Sie 2001