KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (853)

DOMEL s.c.****

Oferta spółki obejmuje systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne, grzewcze, systemy alarmowe, telewizyjne, telekomunikacyjne, domofonowe. W zakres usług wchodzi projektowanie, wykonawstwo i obsługa serwisowa.

http://www.domel.com.pl/ - 29 Mar 2000

Domfach. Zgierz, Piotrków Trybunalski, Włocławek****

Strona firmy Domfach ze Zgierza oferującej sprzedaż i serwis sprzętu agd czołowych firm światowych. Oprócz sprzętu agd, firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji pomieszczeń oraz kolektorów słonecznych. Firma należy do sieci serwisowej - Serwis Polska.

http://www.domfach.go3.pl/ - 3 Sty 2006

Ebm-papst Polska Sp. z o.o.****

Firma oferuje pełen asortyment wentylatorów osiowych oraz promieniowych, różnego rodzaju dmuchaw i silników napędowych. Jest oficjalnym przedstawicielstwem koncernu ebm-papst na rynkach Polski, Litwy i Łotwy.

http://www.ebmpapst.pl/ - 7 Maj 2004

EcoComfort****

Dzięki Eco Comfort oszczędzasz czas i pieniądze podczas montażu wentylacji z odzyskiem ciepła. Czas, ponieważ nie musisz szukać rozwiązań pośród wielu producentów,l ponieważ w ECO Comfort możesz wybierać spośród wielu gotowych pomysłów, a pieniądze - bo nasze rozwiązania są nie tylko podporządkowane potrzebom naszych klientów, ale są także ekonomiczne już na etapie inwestycji i w późniejszym użytkowaniu. Zapraszamy do współpracy !

http://www.ecocomfort.pl/ - 5 Lis 2013

Ecofrio****

Dobra klimatyzacja jest na wagę złota w dzisiejszych czasach. Przydaje się ona o każdej porze roku i wielu ludzi ją montuje dla własnych celów. Firma Ecofrio to jedna z najlepszych firm w tej branży. Oferuje serwis klimatyzacji w zakresie gwarancyjnym, jak i pozagwarancyjnym. Firma szczyci się pracownikami, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego zlecenia i rzetelnie się do niego przykładają. Można zaufać ich doświadczeniu i wiedzy i liczyć na skrupulatne wykonanie zlecenia, związanego z montażem klimatyzacji.

http://www.klimatyzacja-wroclaw.com/ - 24 Kwi 2014

Eco-Technika - rekuperacja i pompy ciepła****

W asortymencie firmy Eco-Technika z Krakowa dostępne są ekologiczne rozwiązania, takie jak pompy cieplne, ogniwa fotowoltaiczne i panele słoneczne. Oferowane są systemy, jakie wykorzystuje się w rekuperacji, wentylacji i klimatyzacji.

http://www.eco-technika.com.pl/ - 1 Lut 2017

Eko-Sanit - Pompy ciepła i instalacje c.o.****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach z zakresu centralnego ogrzewania. Bydgoski Eko-Sanit oferuje ekologiczną fotowoltaikę, pompy ciepła, instalacje co, wentylację, a także systemy rekuperacji.

http://ekosanit.eu/ - 28 Lip 2015

Electro Clim****

Firma Electro Clim zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji, systemów wentylacji (również z rekuperacją, czyli wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła), chłodzenia, a także szeroko rozumianymi usługami z zakresu inteligentnych domów, czy też instalacji elektrycznych.

http://www.electro-clim.pl/ - 31 Sie 2013

Elektro-Gama****

Profesjonalny serwis i konserwacja urządzeń gastronomicznych i pralniczych, klimatyzacji, wentylacji. Uzdatnianie wody.

http://www.elektro-gama.pl/ - 27 Paź 2005

ELEKTROKLIM naprawa klimatyzacji Zawiercie****

W Myszkowie znajduje się siedziba firmy ELEKTROKLIM. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym a także sezonowymi przeglądami urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Montujemy systemy w budynkach mieszkalnych, instytucjach, szkołach, sklepach, aptekach, hotelach oraz kwiaciarniach. Zajmujemy się klimatyzatorami ściennymi, podłogowymi, przenośnymi, kasetami, kanałowymi bądź systemami VRF. Zapewniamy fachową obsługę, krótkie terminy realizacji zlecenia i atrakcyjne ceny. W celu uzyskania szczegółów, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

http://elektroklim.com.pl/ - 22 Lis 2016