KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (866)

Rury ze stali nierdzewnej, wkłady kondensacyjne, owalne*****

Ekomin - kominy i wkłady kominowe. Wszystko dla instalatorów i użytkowników. Opisujemy instalacje takich elementów jak rury ze stali nierdzewnej czy rury preizolowane. Serwis zawiera sklep internetowy. Zapraszamy - kominy stalowe, kwasoodporne i ceramiczne

http://www.ekomin.pl/ - 2 Lis 2007

SORTIS - nawiewniki powietrza - montaż; sprzedaż*****

SORTIS - sprzedaż i profesjonalny montaż nawiewników powietrza w oknach, rolety międzyszybowe, sklep z nawiewnikami powietrza, nawietrzaki do okien, nawiewniki okienne. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem nawiewników okiennych różnych typów. Świadczone przez nasz zespół usługi gwarantują profesjonalny montaż obejmujący dostawę, frezowanie precyzyjnych otworów w przylgach ościeżnicy i skrzydła okiennego zgodnie z zaleceniami producenta, oraz Instytutu Techniki Budowlanej, montaż nawiewnika oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

http://www.sortis.net.pl/ - 24 Sie 2010

SWEGON*****

Swegon Sp. z o.o. to polska część powstałego w 2004r. na terenie Szwecji koncernu Swegon. Nowa organizacja, która przyjęła od 1 stycznia 2005r. taką nazwę, powstała z połączenia znanych i cenionych od ponad 50 lat na rynkach skandynawskich i europejskich zakładów produkujących urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne: PM-LUFT i STIFAB FAREX.

http://www.swegon.pl/ - 11 Sty 2005

TERMOPOL 2 ogrzewanie i klimatyzacja*****

Ogrzewanie i klimatyzacja to specjalność firmy Termopol 2 Kraków. Instalacje sanitarne, armatura grzewcza, grzejniki wiodących producentów krajowych i zagranicznych stanowi ofertę firmy Termopol 2.

http://www.termopol.krakow.pl/ - 22 Sty 2004

Wentylacja i klimatyzacja*****

Wentylacja.com.pl - Internetowy Serwis Branżowy www.wentylacja.com.pl zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Treść portalu www.wentylacja.com.pl skierowana jest do osób zawodowo związanych z branżą, jak i wszystkich poszukujących informacji z zakresu techniki powietrza. Na łamach serwisu znajduje się wiele interesujących wiadomości z życia branży, kierunków jej rozwoju oraz linki do firm, wydawnictw prasowych, instytucji, szkół, recenzje, opisy, porady dla projektantów, komputerowe programy doboru urządzeń, baza danych firm i produktów. Można tu również zamieścić ogłoszenie (giełdy: pracy, sprzętu, usług), wyrazić swoje zdanie na FORUM dyskusyjnym, dodać opinię lub umieścić prezentację firmy w Ogólnopolskim Katalogu Firm. Witryna stanowi platformę spotkań branżystów, miejsce wymiany poglądów oraz informacji.

http://wentylacja.com.pl/ - 10 Mar 2003

Wentylacja klimatyzacja ogrzewanie komfort odkurzanie*****

Firmy współpracujące ze sobą w grupie Alfred Moll gwarantują najwyższy poziom produktu i usług w zakresie wentylacji, klimatyzacji i szeroko pojętego komfortu związanego z powietrzem w domu, mieszkaniu, biurze, zakładzie pracy. Specjaliści HVAC do Twojej dyspozycji! Odwiedź nas i zasięgnij porady.

http://www.alfredmoll.pl/ - 4 Paź 2006

WOMAS-WENTYLATORY PRZEMYSŁOWE*****

Wiodący producent wentylatorów osiowych, promieniowych, dachowych. Na stronie zawarto informacje o firmie i usługach.

http://www.wentylatoryprzemyslowe.pl/ - 3 Lut 2004

ACR Polska - Chłodnictwo i klimatyzacja. Kraków****

ACR Polska Sp. z o.o. - wyłączny przedstawiciel firmy Climaveneta na terenie Polski, producenta wysokiej klasy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Strona przedstawia urządzenia oraz ofertę usług.

http://www.acr-polska.pl/ - 30 Sty 2006

Acs-klimatyzacja.pl****

Nowoczesne klimatyzatory, estetyczne, ekonomiczne oraz funkcjonalne dostarcza firma ACS BOGDAN PAZERA z Pszczółek. Proponujemy Państwu urządzenia najnowszej generacji w atrakcyjnych cenach, a jeśli macie wątpliwości, oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Poza tym tego w naszej ofercie znajdziecie profesjonalne systemy chłodnicze oraz wentylacyjne, które montujemy i naprawiamy dla firm oraz klientów indywidualnych. Usługi realizujemy szybko, efektywnie i w korzystnych cenach, a nasze usługi dobierane są w zależności od Państwa potrzeb. Więcej szczegółów na naszej stronie.

http://www.acs-klimatyzacja.pl/ - 18 Paź 2018

ACVABUD pompy ciepła kolektory słoneczne klimatyzatory****

ACVABUD oferuje pompy ciepła kolektory słoneczne klimatyzatory oczyszczalnie przydomowe . Firma specjalizuje się w : energooszczędnych instalacjach C.O. (pompy ciepła kolektor słoneczny), klimatyzatory.

http://www.acvabud.pl/ - 31 Maj 2005