KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (860)

Agregaty wody lodowej AirBlue, BlueBox, Alfaco****

Witryna internetowa dystrybutora agregatów wody lodowej [chillerów] włoskich producentów AirBlue, BlueBox firmy Alfaco Sp. z o.o.

http://www.chiller.pl/ - 14 Kwi 2004

Agropian - materiały izolacyjne, poliuretan, hale bezkonstrukcyjne****

Firma Agropian oferuje: usługi izolacyjne - materiały izolacyjne, izolacje termiczne (poliuretan, pianka poliuretanowa); produkty: żaluzje na wenylatory, wloty powietrza, zawory wentylacyjne. Agropian wykonuje także hale bezkonstrukcyjne.

http://www.agropian.pl/ - 16 Sty 2004

Airtrader.pl - hurtownia wentylacyjno - klimatyzacyjna****

Serwis Polskiej Grupy Energetycznej z branży wentylacji i klimatyzacji. Wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo. Olbrzymi asortyment, fachowa obsługa.

http://www.airtrader.pl/ - 21 Lut 2008

AKSZER - aparaty grzewczo-wentylacyjne****

Wrocławska firma Akszer zaprasza Klientów do skorzystania z oferty na aparaty grzewczo-wentylacyjne. Polecamy agregaty wody lodowej, dry-coolery i roof-topy. Dostępne są również klimakonwektory, pompy ciepła, rekuperatory, skraplacze, jak i szafy klimatyzacji precyzyjnej.

http://akszer.eu/ - 11 Lip 2016

Alpat****

Firma prowadzi działalność w zakresie: ciepłownictwa, klimatyzacji, wentylacji, zarządzania obiektami. Na stronie oferta produkcji kompaktowych węzłów cieplnych, szaf elektrycznych i sterujących.

http://www.alpat.com.pl/ - 27 Lis 2001

AMPOL INTERNATIONAL. Poznań****

Strona polsko - szwedzkiej spółki z branży budowlanej i chłodniczej. Znajdziemy tutaj ofertę fasad, drzwi oraz urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

http://www.ampol.com.pl/ - 27 Sty 2006

AND KLIMA klimatyzacje****

Jeśli szukasz zaufanej firmy zajmującej się montażem klimatyzacji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AND KLIMA z Warszawy. Istniejemy w branży od 1999 roku i bezustannie poszerzamy naszą aktywność. Oferujemy całą gamę prac z obszaru klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa. Kompleksowość naszych usług polega na planowaniu, montażu, serwisie i naprawach oferowanych urządzeń. Nasi fachowcy doradzą, jakie z urządzeń będzie najlepsze do Twojej firmy, domu, bądź mieszkania. Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę montażystów, którzy podejmą się wszelkiego zadania. Nasze prace realizujemy rzetelnie oraz we właściwym czasie. Jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.

http://andklima.pl/ - 4 Kwi 2013

ANG wentylacja****

Witryna firmy sprzedającej i montującej urządzenia do klimatyzacji i wentylacji. Znajdziemy tutaj ofertę wraz z cennikiem oraz informacje o promocjach i kilka linków.

http://www.ang.com.pl/ - 25 Cze 2004

ARCTIC KLIMAT wentylacja Łódź****

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Arctic Klimat, której siedziba znajduje się w Łodzi. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się montażem oraz konserwacją systemów klimatyzacji, rekuperacji, aromatyzacji oraz pomp ciepła. Nasze rozwiązania używane są w biurach, serwerowniach, mieszkaniach i domach prywatnych a także obiektach handlowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny, fachową obsługę i działanie w zgodnie z trendami proekologicznymi. Aby dowiedzieć się więcej o działalności przedsiębiorstwa albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

http://arctic-klimat.pl/ - 25 Lis 2016

AREA TRADERS. Nowa Wieś, Poznań****

Strony firmy zajmującej się kompleksowym zaopatrzeniem niewielkich firm instalacyjnych oraz dużych supermarketów w kompletne maszynownie chłodnicze oraz producentów branży chłodniczej w niezbędne komponenty do chłodnictwa i klimatyzacji. Znajdziemy tutaj informacje o firmie oraz ofertę maszyn i komponentów.

http://www.area.com.pl/ - 27 Sty 2006