KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (860)

Arkton - klimatyzacja, chłodnictwo, sprężarki chłodnicze. Leszno, Kalisz, Poznań, Gdynia****

Arkton z Leszna działa w branży chłodnictwo i klimatyzacja. Oferta to produkcja i projektowanie - urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne. Specjalność to: odzysk ciepła, chłodnice powietrza, agregaty i sprężarki chłodnicze, oleje chłodnicze, klimatyzatory.

http://www.arkton.com.pl/ - 30 Sty 2006

Armatura24.pl - hurtownia materiałów instalacyjnych****

Firma zajmuje się handlem hurtowym wyrobami z branży instalacyjno-sanitarnej. W naszej bogatej ofercie znajdują się: ttechnika grzewcza, armatura sanitarna oraz instalacje sanitarne.

http://www.armatura24.pl/ - 4 Cze 2007

Artechnikizolacje.pl IZOLACJE BUDOWLANE****

Firma Artechnik już od lat działa w branży, zajmując się wykonywaniem instalacji budowlanych, izolacji termicznych, wentylacji i instalacji klimatyzacyjnych. Przez lata działania, przedsiębiorstwo zebrało wiele pozytywnych rekomendacji od klientów, które są dowodem na to, że firma zapewnia dobrej jakości usługi i angażuje się w swoją pracę. Dla firmy najważniejszy jest rozwój, dzięki któremu będzie mogla świadczyć klientom jeszcze lepsze usługi.

http://www.artechnikizolacje.pl/ - 2 Cze 2017

Arwent.pl****

Witryna zakładu zajmującego się projektowaniem i wykonawstwem instalacji wentylacyjno - klimatyzacyjnych. Znajdziesz tu prezentacje firmy, szczegły jej oferty, referencje oraz galerię.

http://arwent.pl/ - 22 Sty 2003

Ascoklima****

Ascoklima zajmuje się systemami klimatyzacji, montażem, serwisem oraz nadzorem urządzeń klimatyzacyjnych.

http://www.ascoklima.com.pl/ - 17 Mar 2008

ASK - klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe****

ASK oferuje obsługę w takich dziedzinach jak wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe, od doradztwa poprzez projekt, montaż oraz serwis. W ofercie klimatyzatory, centrale dachowe, nagrzewnice powietrza Revolution i Goodmann.

http://www.ask-polska.com.pl/ - 23 Lis 2004

ASK Ogrzewanie****

Witryna firmy, która importuje, projektuje, montuje oraz serwisuje nagrzewnice powietrza niekondensacyjne i nagrzewnice kondensacyjne, promienniki gazowe, promienniki ceramiczne Sunray i rurowe Omega, ogrzewanie nadmuchowe, hale i magazyny.

http://www.promienniki.krakow.pl/ - 17 Lip 2003

Aska Sykes - pumpex Polska****

W ofercie naszej firmy znajdziecie liczne urządzenia i sprzęty, stosowane w klimatyzacji, osuszaniu. Przygotowane przez nas zostały rozmaite nagrzewnice, pompy czy igłofiltry.

http://www.askasykes.pl/ - 29 Maj 2014

Astro Clima - wykonanie, konserwacja, serwis wentylacji i klimatyzacji****

Firma zajmuje się sprawdzaniem poprawnego działania klimatyzacji w budynkach. Świadczy usługi związane z wykonywaniem oraz konserwacją urządzeń. Oprócz tego prowadzi również serwis sprzętu wentylacyjnego.

http://astro-clima.pl/ - 27 Kwi 2017

ATOM SYSTEM Tomasz Chrzanowski - Systemy klimatyzacji i wentylacji****

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu po sprzedaż oraz montaż urządzenia kończąc na jego serwisowaniu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia zarówno do użytku domowego jak i systemy klimatyzacji, które sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych czy przemyśle. Bogaty typoszereg jednostek wewnętrznych (ścienne, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe) sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

http://www.atom-system.pl/ - 9 Cze 2014