KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (860)

Automatyka chłodnicza i grzewcza, przyrządy pomiarowe. Warszawa****

Chłodnictwo i ogrzewanie. Oferujemy: regulatory temperatury, sterowniki chłodnicze, termostaty, termometry, przenośne mierniki temperatury, termo-higrometry, higrometry, rejestratory temperatury i wilgotności.

http://www.thermoplus.pl/ - 30 Sty 2006

Automatyka przemysłowa - Control Process****

Strona firmy zajmujacej się realizacją kompleksowych zadań z zakresu automatyki, elektryki, wentylacji, klimatyzacji i informatyki przemysłowej. Znajdziesz tu szzcegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.controlprocess.pl/ - 25 Wrz 2002

Barel****

Witryna Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego "BAREL". Na stronie informacje o firmie, produktach, cenniki, nowości. Na stronie tablica ogłoszeń branżowych.

http://www.barel.waw.pl/ - 4 Lip 2000

Bartoszwentylacja.com.pl****

Od 1990 roku zajmujemy się wszystkim co związane z systemami rekuperacji. Mamy możliwość instalacji systemów zarówno w domkach jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i budynkach użyteczności przemysłowej. Mamy w ofercie dwie podstawowe linie produktów VENA oraz VERNA. Najważniejszą rzeczą dla naszej firmy jest odpowiednie podejście do każdego klienta oraz jakość realizowanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy.

http://www.bartoszwentylacja.com.pl/ - 3 Wrz 2015

B.A.S. Polska - Ogrzewanie Nadmuchowe, Klimatyzacja, Chłodnictwo. Kraków****

Firma B.A.S. Polska - nasza specjalność to: klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja z odzyskiem ciepła, kurtyny powietrzne, chłodnictwo. Wystarczy zadzwonić, aby nasz nasz przedstawiciel odwiedził Cię i zrobił bezpłatną wycenę.

http://www.baspolska.pl/ - 27 Sty 2006

Bater-Akumulatory****

Dane i oferta firmy z Katowic zajmującej się montażem, uruchamianiem i serwisem baterii stacjonarnych, trakcyjnych oraz urządzeń zasilających, dostawą i montażem klimatyzacji, konserwacją instalacji elektrycznych i inne.

http://www.bater.katowice.pl/ - 9 Paź 2001

BEPIS S.A. - Producent zbiorników stalowych****

Przedsiębiorstwo BEPIS oferuje wysokiej jakości zbiorniki stalowe ciśnieniowe oraz grzejniki i urządzenia wentylacyjne. Szczegółowa oferta producenta dostępna na stronie internetowej.

http://bepis.pl/ - 9 Gru 2017

Betoniarki, Betoniarnie, Nagrzewnice, powertec****

Betoniarki, betoniarnie i nagrzewnice POWERTEC to nowoczesny sprzęt budowlany, solidna konstrukcja i wysoka wytrzymałość. Firma Bart Import Poland jest czołowym dostawcą maszyn do obróbki betonu oraz urządzeń ogrzewania przemysłowego.

http://www.powertec.com.pl/ - 10 Wrz 2012

Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin****

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacja, wentylacja oraz chłodnictwo. Nasza oferta obejmuje realizacje systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych w lokalach gastronomicznych, biurowych, handlowych oraz w obiektach mieszkalnych opierając się na urządzeniach wiodących producentów. Fuji Electric, LG, Samsung, Dospel, VTS, York, Hitachi, Danfoss, Systemair, Mitshubishi Electric, Dainkin, Midea, Carrier, Bitzer, Eco. Nasza miła kadra fachowo realizuje powierzone nam zadania. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, które stanowią dla naszych zleceniodawców gwarancję wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

http://biernat.szczecin.pl/ - 4 Lis 2013

Biogaz Technic Sp. z o.o.****

Witryna firmy oferującej wyposażenie sklepów i gastronomii w urządzenia chłodnicze i meble. Znajdziesz tu szczegółową prezentację oferty, dane kontaktowe oraz ofertę komisu.

http://www.biogaz.com.pl/ - 28 Sty 2003