KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (861)

ATOM SYSTEM Tomasz Chrzanowski - Systemy klimatyzacji i wentylacji****

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu po sprzedaż oraz montaż urządzenia kończąc na jego serwisowaniu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia zarówno do użytku domowego jak i systemy klimatyzacji, które sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych czy przemyśle. Bogaty typoszereg jednostek wewnętrznych (ścienne, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe) sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

http://www.atom-system.pl/ - 9 Cze 2014

Auto-marka - serwis samochodowy****

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem elektryki samochodowej. Nasz warsztat w Szczecinie oferuje usługi związane z elektryką samochodową, w tym zakładanie autoalarmów a także klimatyzacji. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną firmy Auto-marka.

http://automarka.com.pl/ - 1 Paź 2018

Automatyka chłodnicza i grzewcza, przyrządy pomiarowe. Warszawa****

Chłodnictwo i ogrzewanie. Oferujemy: regulatory temperatury, sterowniki chłodnicze, termostaty, termometry, przenośne mierniki temperatury, termo-higrometry, higrometry, rejestratory temperatury i wilgotności.

http://www.thermoplus.pl/ - 30 Sty 2006

Automatyka przemysłowa - Control Process****

Strona firmy zajmujacej się realizacją kompleksowych zadań z zakresu automatyki, elektryki, wentylacji, klimatyzacji i informatyki przemysłowej. Znajdziesz tu szzcegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.controlprocess.pl/ - 25 Wrz 2002

Barel****

Witryna Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego "BAREL". Na stronie informacje o firmie, produktach, cenniki, nowości. Na stronie tablica ogłoszeń branżowych.

http://www.barel.waw.pl/ - 4 Lip 2000

Bartoszwentylacja.com.pl****

Od 1990 roku zajmujemy się wszystkim co związane z systemami rekuperacji. Mamy możliwość instalacji systemów zarówno w domkach jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i budynkach użyteczności przemysłowej. Mamy w ofercie dwie podstawowe linie produktów VENA oraz VERNA. Najważniejszą rzeczą dla naszej firmy jest odpowiednie podejście do każdego klienta oraz jakość realizowanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy.

http://www.bartoszwentylacja.com.pl/ - 3 Wrz 2015

B.A.S. Polska - Ogrzewanie Nadmuchowe, Klimatyzacja, Chłodnictwo. Kraków****

Firma B.A.S. Polska - nasza specjalność to: klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja z odzyskiem ciepła, kurtyny powietrzne, chłodnictwo. Wystarczy zadzwonić, aby nasz nasz przedstawiciel odwiedził Cię i zrobił bezpłatną wycenę.

http://www.baspolska.pl/ - 27 Sty 2006

Bater-Akumulatory****

Dane i oferta firmy z Katowic zajmującej się montażem, uruchamianiem i serwisem baterii stacjonarnych, trakcyjnych oraz urządzeń zasilających, dostawą i montażem klimatyzacji, konserwacją instalacji elektrycznych i inne.

http://www.bater.katowice.pl/ - 9 Paź 2001

BEPIS S.A. - Producent zbiorników stalowych****

Przedsiębiorstwo BEPIS oferuje wysokiej jakości zbiorniki stalowe ciśnieniowe oraz grzejniki i urządzenia wentylacyjne. Szczegółowa oferta producenta dostępna na stronie internetowej.

http://bepis.pl/ - 9 Gru 2017

Betoniarki, Betoniarnie, Nagrzewnice, powertec****

Betoniarki, betoniarnie i nagrzewnice POWERTEC to nowoczesny sprzęt budowlany, solidna konstrukcja i wysoka wytrzymałość. Firma Bart Import Poland jest czołowym dostawcą maszyn do obróbki betonu oraz urządzeń ogrzewania przemysłowego.

http://www.powertec.com.pl/ - 10 Wrz 2012