KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (866)

BEPIS S.A. - Producent zbiorników stalowych****

Przedsiębiorstwo BEPIS oferuje wysokiej jakości zbiorniki stalowe ciśnieniowe oraz grzejniki i urządzenia wentylacyjne. Szczegółowa oferta producenta dostępna na stronie internetowej.

http://bepis.pl/ - 9 Gru 2017

Betoniarki, Betoniarnie, Nagrzewnice, powertec****

Betoniarki, betoniarnie i nagrzewnice POWERTEC to nowoczesny sprzęt budowlany, solidna konstrukcja i wysoka wytrzymałość. Firma Bart Import Poland jest czołowym dostawcą maszyn do obróbki betonu oraz urządzeń ogrzewania przemysłowego.

http://www.powertec.com.pl/ - 10 Wrz 2012

Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin****

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacja, wentylacja oraz chłodnictwo. Nasza oferta obejmuje realizacje systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych w lokalach gastronomicznych, biurowych, handlowych oraz w obiektach mieszkalnych opierając się na urządzeniach wiodących producentów. Fuji Electric, LG, Samsung, Dospel, VTS, York, Hitachi, Danfoss, Systemair, Mitshubishi Electric, Dainkin, Midea, Carrier, Bitzer, Eco. Nasza miła kadra fachowo realizuje powierzone nam zadania. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, które stanowią dla naszych zleceniodawców gwarancję wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

http://biernat.szczecin.pl/ - 4 Lis 2013

Biogaz Technic Sp. z o.o.****

Witryna firmy oferującej wyposażenie sklepów i gastronomii w urządzenia chłodnicze i meble. Znajdziesz tu szczegółową prezentację oferty, dane kontaktowe oraz ofertę komisu.

http://www.biogaz.com.pl/ - 28 Sty 2003

Biuro techniczno-handlowe.****

Witryna biura techniczno - handlowego specjalizującego się w technice sprężonego powietrza i osuszania powietrza w klimatyzacji. Firma oferuje doradztwo techniczne i dostawę kompletowanych stosownie do potrzeb użytkownika urządzeń i układów. Na stronach znajdują się informacje o firmie a także oferta.

http://www.malecki.com.pl/ - 4 Kwi 2000

BlueVent - Chłodnie oraz wentylatory przemysłowe i oddymiające do odpylania****

Firma dostarczająca Klientom urządzenia do odpylania, a także chłodnie oraz wentylatory przemysłowe, promieniowe, przeciwwybuchowe, chemoodporne i oddymiające.

http://www.bluevent.com.pl/ - 23 Paź 2014

Bojlery, elektryczne maty grzewcze - Inproel****

Asortyment sklepu internetowego Inproel stanowią wysokiej klasy systemy grzewczy, w tym między innymi bojlery, elektryczne maty grzewcze, czy nagrzewnice. W ofercie znajdują się również systemy klimatyzacyjne. Serdecznie polecamy!

http://www.grzejemy.pl/ - 17 Paź 2013

Bomba Technics - Klimatyzacja | Monitoring****

KLIMATYZACJA - Systemy wentylacyjne oraz rozwiązania z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa. MONITORING - Kompletne systemy monitoringu i zabezpieczeń dla firm, domów i mieszkań.

http://www.bomba.tech/ - 27 Lis 2018

Brookvent - producent systemów wentylacyjnych****

Przedsiębiorstwo Brookvent jest producentem nowoczesnych systemów wentylacyjnych. W ofercie posiada m.in. rekuperatory, nawiewniki naramowe, szybowe i ścienne, a także nasady hybrydowe.

http://www.brookvent.pl/ - 4 Mar 2017

BSPL Sp. z o.o. - producent chłodnic do maszyn****

Firma BSPL to polski producent chłodnic, który jest oficjalnym przedstawicielem firmy Behr. Historia naszej firmy sięga 1989 roku, od tego czasu przeszliśmy jednak wiele przekształceń. Projektujemy, produkujemy, montujemy i regenerujemy systemy chłodzenia, ogrzewania oraz klimatyzacji. Podstawą naszej oferty są chłodnice przemysłowe. Produkujemy m.in. chłodnice wody, chłodnice powietrza oraz chłodnice olejowe. Wykonujemy także układy chłodzenia, klimatyzacji i ogrzewania na potrzeby pojazdów ciężarowych, militarnych, szynowych, maszyn budowlanych i rolniczych, autobusów.

http://bspl.pl/ - 8 Wrz 2015