KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (860)

Biuro techniczno-handlowe.****

Witryna biura techniczno - handlowego specjalizującego się w technice sprężonego powietrza i osuszania powietrza w klimatyzacji. Firma oferuje doradztwo techniczne i dostawę kompletowanych stosownie do potrzeb użytkownika urządzeń i układów. Na stronach znajdują się informacje o firmie a także oferta.

http://www.malecki.com.pl/ - 4 Kwi 2000

BlueVent - Chłodnie oraz wentylatory przemysłowe i oddymiające do odpylania****

Firma dostarczająca Klientom urządzenia do odpylania, a także chłodnie oraz wentylatory przemysłowe, promieniowe, przeciwwybuchowe, chemoodporne i oddymiające.

http://www.bluevent.com.pl/ - 23 Paź 2014

Bojlery, elektryczne maty grzewcze - Inproel****

Asortyment sklepu internetowego Inproel stanowią wysokiej klasy systemy grzewczy, w tym między innymi bojlery, elektryczne maty grzewcze, czy nagrzewnice. W ofercie znajdują się również systemy klimatyzacyjne. Serdecznie polecamy!

http://www.grzejemy.pl/ - 17 Paź 2013

Brookvent - producent systemów wentylacyjnych****

Przedsiębiorstwo Brookvent jest producentem nowoczesnych systemów wentylacyjnych. W ofercie posiada m.in. rekuperatory, nawiewniki naramowe, szybowe i ścienne, a także nasady hybrydowe.

http://www.brookvent.pl/ - 4 Mar 2017

BSPL Sp. z o.o. - producent chłodnic do maszyn****

Firma BSPL to polski producent chłodnic, który jest oficjalnym przedstawicielem firmy Behr. Historia naszej firmy sięga 1989 roku, od tego czasu przeszliśmy jednak wiele przekształceń. Projektujemy, produkujemy, montujemy i regenerujemy systemy chłodzenia, ogrzewania oraz klimatyzacji. Podstawą naszej oferty są chłodnice przemysłowe. Produkujemy m.in. chłodnice wody, chłodnice powietrza oraz chłodnice olejowe. Wykonujemy także układy chłodzenia, klimatyzacji i ogrzewania na potrzeby pojazdów ciężarowych, militarnych, szynowych, maszyn budowlanych i rolniczych, autobusów.

http://bspl.pl/ - 8 Wrz 2015

Bursa - wentylacja, ogrzewanie, systemy grzewcze i wentylacyjne****

Strona prezentuje ofertę firmy z Gdyni: systemy grzewcze i systemy wentylacyjne. Sprzedaż przez internet: ogrzewanie elektryczne, urządzenia grzewcze, grzejniki Noirot, grzejniki Campa, konwektory, promienniki, termostaty do grzejników, programatory, wentylacja, systemy i urządzenia wentylacyjne.

http://www.bursa.pl/ - 21 Sie 2003

C & K System Chłodnictwo i klimatyzacja. Poznań****

Oferta firmy C&K SYSTEM: kompleksowa realizacja obiektów i instalacji chłodnictwa przemysłowego, komercyjnego oraz klimatyzacji-wentylacji. Wyposażenie placówek handlowych oraz zakładów przemysłu spożywczego.

http://www.ck-system.com.pl/ - 30 Sty 2006

CAM-SAT - alarmy, monitoring, automatyka przemysłowa****

Zajmujemy się wdrażaniem systemów monitoringu, alarmów i innych zabezpieczeń. CAM-SAT specjalizuje się również w automatyce przemysłowej.

http://www.cam-sat.pl/ - 19 Cze 2018

Centralklim - ogrzewania postojowe****

Sprzedaż ogrzewaczy postojowych i naprawa dogrzewaczy silnika. Oferta dla firm i klientów indywidualnych poszukujących pełnej obsługi pojazdów w zakresie klimatyzacji samochodowej oraz ogrzewaczy postojowych. Poznaj przedsiębiorstwo Centralklim - sprzedaż i naprawa klimatyzacji samochodowej. Na stronie internetowej umieszczono opis, cennik oraz informacje o poszczególnych etapach realizacji poszczególnych usług.

http://centralklim.com/ - 17 Lis 2016

Centralny odkurzacz****

Przedsiębiorstwo Omega-Bud zajmuje się hurtową i detaliczną dystrybucją kabli i mat grzewczych, centralnych odkurzaczy, a także pieców akumulacyjnych i rekuperatorów. Firma świadczy również usługi montażowe.

http://www.omega-bud.pl/ - 7 Paź 2014