KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (866)

Bursa - wentylacja, ogrzewanie, systemy grzewcze i wentylacyjne****

Strona prezentuje ofertę firmy z Gdyni: systemy grzewcze i systemy wentylacyjne. Sprzedaż przez internet: ogrzewanie elektryczne, urządzenia grzewcze, grzejniki Noirot, grzejniki Campa, konwektory, promienniki, termostaty do grzejników, programatory, wentylacja, systemy i urządzenia wentylacyjne.

http://www.bursa.pl/ - 21 Sie 2003

C & K System Chłodnictwo i klimatyzacja. Poznań****

Oferta firmy C&K SYSTEM: kompleksowa realizacja obiektów i instalacji chłodnictwa przemysłowego, komercyjnego oraz klimatyzacji-wentylacji. Wyposażenie placówek handlowych oraz zakładów przemysłu spożywczego.

http://www.ck-system.com.pl/ - 30 Sty 2006

CAM-SAT - alarmy, monitoring, automatyka przemysłowa****

Zajmujemy się wdrażaniem systemów monitoringu, alarmów i innych zabezpieczeń. CAM-SAT specjalizuje się również w automatyce przemysłowej.

http://www.cam-sat.pl/ - 19 Cze 2018

Centralklim - ogrzewania postojowe****

Sprzedaż ogrzewaczy postojowych i naprawa dogrzewaczy silnika. Oferta dla firm i klientów indywidualnych poszukujących pełnej obsługi pojazdów w zakresie klimatyzacji samochodowej oraz ogrzewaczy postojowych. Poznaj przedsiębiorstwo Centralklim - sprzedaż i naprawa klimatyzacji samochodowej. Na stronie internetowej umieszczono opis, cennik oraz informacje o poszczególnych etapach realizacji poszczególnych usług.

http://centralklim.com/ - 17 Lis 2016

Centralny odkurzacz****

Przedsiębiorstwo Omega-Bud zajmuje się hurtową i detaliczną dystrybucją kabli i mat grzewczych, centralnych odkurzaczy, a także pieców akumulacyjnych i rekuperatorów. Firma świadczy również usługi montażowe.

http://www.omega-bud.pl/ - 7 Paź 2014

Centrowent - falowniki****

Producent systemów sterowania oraz automatyki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. W ofercie regulatory elektroniczne, jednofazowe i tórjfazowe falowniki Lenze i LG, a także nagrzewnice kanałowe. Dostępne są ponadto czujniki przepływu powietrza oraz temperatury PT100.

http://www.ventmatika.pl/ - 8 Sty 2015

CENTROWENT Instalacje klimatyzacyjne****

Istotą firmy Centrowent jest zapewnienie klientom najwyższej jakości urządzeń, elementów instalacji, oraz systemów wentylacyjnych, grzewczych, oraz klimatyzacyjnych. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie w połączeniu ze stałym monitorowaniem zmian na rynku oraz nowych technologii, pozwoliło na stworzenie oferty, która zaspokoi najbardziej wymagające osoby. Kompleksowa propozycja dzięki swojej różnorodności i atrakcyjnym cenom dociera do szerokiego grona klientów. Jej adresatami zostają zarówno wykonawcy instalacji, firmy działające w branży, jak też inwestorzy. Znajdą w niej Państwo sprzęt pochodzący od znanych i cenionych producentów, takich jak Toshiba, Samsung, Panasonic, Fujitsu, czy też Karpol. Firma Centrowent świadczy też profesjonalne usługi i fachowe doradztwo. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.centrowent.pl/ - 28 Lis 2012

Centrum Filtrowentylacji i Klimatyzacji KLIMA****

Instalacja i systemy wentylacji, klimatyzacji, odpylania i nagrzewnictwa powietrzem. Kompleksowa obsługa w zakresie projektowania, kompletacji, montażu oraz serwisowania profesjonalnych systemów.

http://www.cfik-klima.com.pl/ - 11 Gru 2003

Centrum klimatyzacji i wentylacji****

Firma świadczy usługi w zakresie montażu klimatyzacji i wentylacji. Nasze centrum oferuje także instalację systemów grzewczych, wraz z ich serwisem oraz ewentualną naprawą. Zapraszamy na stronę.

http://www.centrum-klimatyzacja.pl/ - 29 Mar 2018

Centrum Techniki Grzewczej i Klimatyzacji. Mikołów****

Strona zawiera ofertę dotyczącą techniki grzewczej, a także informacje na temat usług instalacyjnych i serwisowych. Stanowi także poradnik doboru urządzeń grzewczych w formie pytań i odpowiedzi.

http://www.ogrzewanie.net.pl/ - 3 Sty 2006