KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (853)

CENTROWENT Instalacje klimatyzacyjne****

Istotą firmy Centrowent jest zapewnienie klientom najwyższej jakości urządzeń, elementów instalacji, oraz systemów wentylacyjnych, grzewczych, oraz klimatyzacyjnych. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie w połączeniu ze stałym monitorowaniem zmian na rynku oraz nowych technologii, pozwoliło na stworzenie oferty, która zaspokoi najbardziej wymagające osoby. Kompleksowa propozycja dzięki swojej różnorodności i atrakcyjnym cenom dociera do szerokiego grona klientów. Jej adresatami zostają zarówno wykonawcy instalacji, firmy działające w branży, jak też inwestorzy. Znajdą w niej Państwo sprzęt pochodzący od znanych i cenionych producentów, takich jak Toshiba, Samsung, Panasonic, Fujitsu, czy też Karpol. Firma Centrowent świadczy też profesjonalne usługi i fachowe doradztwo. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.centrowent.pl/ - 28 Lis 2012

Centrum Filtrowentylacji i Klimatyzacji KLIMA****

Instalacja i systemy wentylacji, klimatyzacji, odpylania i nagrzewnictwa powietrzem. Kompleksowa obsługa w zakresie projektowania, kompletacji, montażu oraz serwisowania profesjonalnych systemów.

http://www.cfik-klima.com.pl/ - 11 Gru 2003

Centrum Techniki Grzewczej i Klimatyzacji. Mikołów****

Strona zawiera ofertę dotyczącą techniki grzewczej, a także informacje na temat usług instalacyjnych i serwisowych. Stanowi także poradnik doboru urządzeń grzewczych w formie pytań i odpowiedzi.

http://www.ogrzewanie.net.pl/ - 3 Sty 2006

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT Marek Kobosko****

Firma zajmuje się dystrybucją kanałów, przewodów i kratek wentylacyjnych, kurtyn powietrznych, a także nagrzewnic elektrycznych. Drogą internetową można również zamówić anemostaty oraz wentylatory łazienkowe, osiowe, kanałowe i promieniowe.

http://www.sklep-wentylacyjny.pl/ - 3 Paź 2014

CENTRUM ZAOPATRZENIA CHŁODNICTWA sterowniki elektroniczne****

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa zaprasza do korzystania ze swoich usług. Od 1993 roku specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i akcesoriów chłodniczych. Jesteśmy czołowym dystrybutorem urządzeń firm: Tecumseh, Embraco, Tecnologic, Carly. Wykonujemy komory chłodnicze zbudowane z płyt warstwowych: również chłodnie, jak i mroźnie. Przewodzimy montaż urządzeń do komór i mebli chłodniczych oraz zajmujemy się montażem klimatyzacji. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.czch.com.pl/ - 17 Paź 2013

Chłodnictwo****

Gdy potrzebujesz klimatyzatora lub w firmie niezbędne są komory chłodnicze, zajmiemy się ich dostarczeniem i montażem. Także przeprowadzamy prace serwisowe.

http://kmp.net.pl/ - 28 Lis 2012

Chłodnictwo i klimatyzacja w transporcie****

Usługi w zakresie serwisu, montażu oraz sprzedaży samochodowych agregatów chłodniczych.

http://www.servocool.pl/ - 13 Lip 2005

Chłodnictwo przemysłowe, urządzenia chłodnicze i wentylatory przemysłowe****

Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z przedstawioną ofertą na chłodnictwo przemysłowe. Posiadamy agregaty chłodnicze, centrale, kanały i kształtki wentylacyjne oraz wentylatory przemysłowe. Od wielu lat sprzedajemy instalacje wentylacyjne więc możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo również chillery i rooftopy. Zapraszamy.

http://www.ozzone.pl/ - 3 Sty 2013

Ciepłownictwo, kotłownie gazowe oraz klimatyzacje Calvus Sp. z o.o. Poznań****

Technologie Grzewcze Calvus-kotłownie gazowe, klimatyzacje, a także kotłownie olejowe. Firma wykonuje instalacje sanitarne, węzły cieplne oraz sieci cieplne. Polecamy kotłownie gazowe i olejowe, a także wykonujemy instalacje grzewcze. Poznań

http://www.calvus.com.pl/ - 8 Lis 2005

CKW - Ciepło-Klima-Went - Bydgoszcz - klimatyzacja, wentylacja, klimatyzatory, wentylatory****

W witrynie zawarto informacje o firmie oraz oferowanych produktów - dane techniczne, opisy, zdjęcia.

http://www.ckw.pl/ - 26 Lut 2004