KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (866)

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT Marek Kobosko****

Firma zajmuje się dystrybucją kanałów, przewodów i kratek wentylacyjnych, kurtyn powietrznych, a także nagrzewnic elektrycznych. Drogą internetową można również zamówić anemostaty oraz wentylatory łazienkowe, osiowe, kanałowe i promieniowe.

http://www.sklep-wentylacyjny.pl/ - 3 Paź 2014

CENTRUM ZAOPATRZENIA CHŁODNICTWA sterowniki elektroniczne****

Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa zaprasza do korzystania ze swoich usług. Od 1993 roku specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i akcesoriów chłodniczych. Jesteśmy czołowym dystrybutorem urządzeń firm: Tecumseh, Embraco, Tecnologic, Carly. Wykonujemy komory chłodnicze zbudowane z płyt warstwowych: również chłodnie, jak i mroźnie. Przewodzimy montaż urządzeń do komór i mebli chłodniczych oraz zajmujemy się montażem klimatyzacji. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.czch.com.pl/ - 17 Paź 2013

Chłodnictwo****

Gdy potrzebujesz klimatyzatora lub w firmie niezbędne są komory chłodnicze, zajmiemy się ich dostarczeniem i montażem. Także przeprowadzamy prace serwisowe.

http://kmp.net.pl/ - 28 Lis 2012

Chłodnictwo i klimatyzacja w transporcie****

Usługi w zakresie serwisu, montażu oraz sprzedaży samochodowych agregatów chłodniczych.

http://www.servocool.pl/ - 13 Lip 2005

Chłodnictwo przemysłowe, urządzenia chłodnicze i wentylatory przemysłowe****

Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z przedstawioną ofertą na chłodnictwo przemysłowe. Posiadamy agregaty chłodnicze, centrale, kanały i kształtki wentylacyjne oraz wentylatory przemysłowe. Od wielu lat sprzedajemy instalacje wentylacyjne więc możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo również chillery i rooftopy. Zapraszamy.

http://www.ozzone.pl/ - 3 Sty 2013

Ciepłownictwo, kotłownie gazowe oraz klimatyzacje Calvus Sp. z o.o. Poznań****

Technologie Grzewcze Calvus-kotłownie gazowe, klimatyzacje, a także kotłownie olejowe. Firma wykonuje instalacje sanitarne, węzły cieplne oraz sieci cieplne. Polecamy kotłownie gazowe i olejowe, a także wykonujemy instalacje grzewcze. Poznań

http://www.calvus.com.pl/ - 8 Lis 2005

CKW - Ciepło-Klima-Went - Bydgoszcz - klimatyzacja, wentylacja, klimatyzatory, wentylatory****

W witrynie zawarto informacje o firmie oraz oferowanych produktów - dane techniczne, opisy, zdjęcia.

http://www.ckw.pl/ - 26 Lut 2004

CLIMAG klimatyzacja bydgoszcz****

Firma Climag zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Działamy w branży klimatyzacyjnej od ponad dwudziestu lat a nasza siedziba znajduje się w Kruszynie w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy sie w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji klimatyzacyjnych, profesjonalnym doradztwie jak również naprawie, serwisie, konserwacji i przeglądach urządzeń. Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane współpracą czy też chcące dowiedzieć się więcej o pełnej ofercie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://climag.pl/ - 16 Lis 2016

Climapolska.com.pl****

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości oraz nowoczesnych urządzeń do klimatyzowania. W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku klimatyzowania, na którym działamy już od 1996 roku, urządzenia pochodzące od markowych oraz renomowanych producentów z rynku światowego, co znów pozwala nam zapewnić najlepsze urządzenia na rynku. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom również dostawę, montaż oraz serwisowanie urządzeń.

http://www.climapolska.com.pl/ - 26 Maj 2016

Climazone P. Janas, J. Michałowski - Klimatyzacja i wentylacja****

Strona internetowa firmy Climazone, której właścicielami są P. Janas i J. Michałowski. Jej specjalnością jest nowoczesna klimatyzacja i wentylacja obiektów, a także montaż i konserwacja poszczególnych instalacji.

http://www.climazonekrakow.pl/ - 7 Wrz 2015