KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > klimatyzacja i wentylacja (860)

Ciepłownictwo, kotłownie gazowe oraz klimatyzacje Calvus Sp. z o.o. Poznań****

Technologie Grzewcze Calvus-kotłownie gazowe, klimatyzacje, a także kotłownie olejowe. Firma wykonuje instalacje sanitarne, węzły cieplne oraz sieci cieplne. Polecamy kotłownie gazowe i olejowe, a także wykonujemy instalacje grzewcze. Poznań

http://www.calvus.com.pl/ - 8 Lis 2005

CKW - Ciepło-Klima-Went - Bydgoszcz - klimatyzacja, wentylacja, klimatyzatory, wentylatory****

W witrynie zawarto informacje o firmie oraz oferowanych produktów - dane techniczne, opisy, zdjęcia.

http://www.ckw.pl/ - 26 Lut 2004

CLIMAG klimatyzacja bydgoszcz****

Firma Climag zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Działamy w branży klimatyzacyjnej od ponad dwudziestu lat a nasza siedziba znajduje się w Kruszynie w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy sie w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji klimatyzacyjnych, profesjonalnym doradztwie jak również naprawie, serwisie, konserwacji i przeglądach urządzeń. Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane współpracą czy też chcące dowiedzieć się więcej o pełnej ofercie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://climag.pl/ - 16 Lis 2016

Climapolska.com.pl****

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości oraz nowoczesnych urządzeń do klimatyzowania. W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku klimatyzowania, na którym działamy już od 1996 roku, urządzenia pochodzące od markowych oraz renomowanych producentów z rynku światowego, co znów pozwala nam zapewnić najlepsze urządzenia na rynku. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom również dostawę, montaż oraz serwisowanie urządzeń.

http://www.climapolska.com.pl/ - 26 Maj 2016

Climazone P. Janas, J. Michałowski - Klimatyzacja i wentylacja****

Strona internetowa firmy Climazone, której właścicielami są P. Janas i J. Michałowski. Jej specjalnością jest nowoczesna klimatyzacja i wentylacja obiektów, a także montaż i konserwacja poszczególnych instalacji.

http://www.climazonekrakow.pl/ - 7 Wrz 2015

COLD SYSTEM instalacje przeciwpożarowe****

Posiadające swoją siedzibę w Gdańsku przedsiębiorstwo Cold System Sp. z o.o. specjalizuje się w branży klimatyzacji. Czołowymi markami urządzeń rozprowadzanymi i montowanymi przez przedsiębiorstwo w systemach klimatyzacyjnych i chłodniczych są od już od wielu lat firmy CARRIER i TOSHIBA i od roku 2012 firma SPX, czołowy producent i kontrahent wież chłodniczych. Sukces Cold System Sp. z o.o. na rynku oraz zadowolenie klientów jest wynikiem doświadczeń zebranych w ciągu całego istnienia przedsiębiorstwa. Proponujemy Państwu wszechstronne rozwiązania - od etapu planowania, poprzez dostawę urządzeń i montaż wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, fachowe doradztwo techniczne oraz zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych nam zadań. Pełna propozycja przedsiębiorstwa dostępna jest na stronie internetowej.

http://www.cold-system.pl/ - 5 Lut 2013

ColdTeam - skraplacze powietrzne, dry coolery i systemy chłodzenia****

Jesteśmy doradcą i dystrybutorem systemów chłodniczych. Oferujemy profesjonalne urządzenia przemysłowe i komercyjne, proponujemy także systemy klimatyzacji. Oferujemy między innymi skraplacze powietrza, dry coolery, itp. Pomagamy w doborze odpowiedniego rozwiązania do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

http://www.wynajemurzadzenchlodniczych.pl/ - 5 Sie 2014

Conbest****

Firma inżyniersko-handlowa oferująca: sprzęt laboratoryjny systemy klimatyzacyjne, elementy instalacji przemysłowych takie jak: pompy, armatura, kable grzewcze. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.conbest.com.pl/ - 24 Sty 2002

Cool - producent i dystrybutor urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Chotomów****

Oficjalna strona firmy Cool. Na stronie znajdują się informacje o firmie, jej produktach uraz aktualności.

http://www.cool.pl/ - 27 Sty 2006

D R A B P O L****

Firma jest generalnym przedstawicielem niemieckiej firmy Siemens VDO , zajmującej się systemami bezpieczeństwa i kontroli w pojazdach, a od roku 1993 innej, również niemieckiej firmy Konvekta - producenta klimatyzacji i chłodni do pojazdów. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, oddziałach, prasie, partnerach, produktach, laboratoriach.

http://drabpol.pl/ - 18 Wrz 2003