KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kowalstwo (115)

Kowalstwo artystyczne, bramy, balustrady kute - ALAB*****

ALAB to przedsiębiorstwo, którego działalność opiera się o kowalstwo artystyczne. Oferujemy wysokiej jakości wyroby, jak bramy kute, ogrodzenia, kraty. Proponujemy także balustrady kute - wewnętrzne i zewnętrzne - jak i schody metalowe. Każda brama, balustrada kuta wykonywana jest przed doświadczonych rzemieślników, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Zapraszamy!

http://www.alabkowalstwo.info/ - 12 Gru 2012

O.K - elementy kute, bramy, balustrady, akcesoria do bram*****

O.K Osiński Kazimierz - elementy kute, bramy, balustrady oraz wszystko co jest potrzebne do stworzenia własnego ogrodzenia.

http://www.elementykute.home.pl/ - 15 Paź 2004

ABC KOMPRESORY - sprężarki marki AEG****

ABC KOMPRESORY jest bezpośrednim importerem sprężarek tłokowych oraz sprężarek śrybowych od znanego producenta narzędzi AEG/Electrolux/. W naszej ofercie znajdują się; zbiorniki powietrza, osuszacze powietrza,armatuta pneumatyczna.

http://www.abc-kompresory.pl/ - 21 Sty 2016

Balustrady kute Łódź****

W ofercie naszej firmy, która zajmuje się kowalstwem artystycznym znajdziesz między innymi balustrady, ogrodzenia, bramy czy osprzęt do kominków. Naszymi klientami są osoby indywidualne, prywatne firmy oraz zakłady pracy. Cechuje nas ogromne doświadczenie, profesjonalizm oraz produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy zadowolenie i trwałość. Wykonujemy także produkty według projektów klienta. Zapraszamy!

http://www.artkow.eu/ - 16 Maj 2013

Bariery drogowe****

Przedsiębiorstwo produkcyjne Remtor od lat produkuje najwyższej klasy bariery drogowe, które zwiększają bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obróbki metalu nasze wyroby są znacznie bardziej odporne na korozję czy uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że przez długi czas spełniają doskonale swoją rolę. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz doradzą w doborze najlepszych rozwiązań technicznych.

http://www.remtor-sd.pl/ - 14 Lis 2012

BAUER POLSKA****

Orurowania ochronne samochodów, metaloplastyka, kowalstwo artystyczne, bramy, poręcze. Na stronie zamieszczono ofertę firmy, dane kontaktowe oraz sklep internetowy.

http://www.bauer-polska.strefa.pl/ - 8 Lut 2005

Borkowski - Kuźnia -kowalstwo artystyczne****

Tradycyjny zakład usług kowalstwa artystycznego. Wykonujemy pełną paletę ręcznie kutych wyrobów. Miedzy innymi: ogrodzenia, bramy, balustrady, furtki, meble. Więcej o nas...

http://www.stara-kuznia.com/pl_index.htm - 16 Lut 2005

Bramy i ogrodzenia Zblewski****

Specjalnością naszego zakładu ślusarskiego na Śląsku jest wykonywanie różnego rodzaju konstrukcji, takich jak balustrady, ogrodzenia kute, bramy garażowe i inne. Proponujemy także nowoczesne elementy automatyki.

http://www.bramy-ogrodzenia.com.pl/ - 28 Mar 2018

FPH Firma Bodex. Maszyny dla kowalstwa, urządzenia dla gastronomii.****

FPH Bodex producent maszyn do wyrobów kowalstwa artystycznego oraz urządzeń dla gastronomii. Zarówno w jedym jak i w drugim zakresie - oferty znaleźć można na stronie. Oprócz nich są także informacje o samej firmie.

http://www.firmabodex.com.pl/ - 23 Lip 2002

KORNETOWSKI-Kowalstwo Artystyczne Łążyn k. Torunia****

Kowalstwem i plastyką zajmuję się od wielu lat. Jest to wpisane w długą tradycję rodzinną. Zakres moich prac rozkłada się od rzeczy drobnych jak świeczniki, lampy, karnisze, lustra, obudowy kominków, skrzynki na listy, meble ... aż po duże konstrukcje, jak bramy, ogrodzenia, balustrady, kraty, lampy wolnostojące, rzeźbę...Współpracuję z konserwatorami, projektantami, architektami i odbiorcami indywidualnymi. Łączę metal z drewnem, szkłem i kamieniem. Realizacje poprzedzam projektami.

http://www.kornetowski-kowalstwo.pl/ - 19 Lut 2015