KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kowalstwo (113)

KUŹNIA JĘDRZEJEWSKICH świeczniki***

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani firmą, która świadczy usługi w obszarze kowalstwa artystycznego, sprawdźcie propozycję Kuźni Jędrzejewskich z Osięciny w województwie kujawsko - pomorskim. Firma ta znamionuje się wieloletnim przeżyciem w tworzeniu przeróżnego typu wyrobów kowalstwa. Spod kowadeł Kuźni Jędrzejewskich wyszły już balustrady, kraty, zagrodzenia, umeblowanie, kwietniki, latarenki, wyroby sakralne i wiele innych. Kuźnia Jędrzejewskich to miejsce, w jakim każdy impuls może ujrzeć światło powszednie. Profesjonaliści czuwają nad tym, by wyroby były wykonane drobiazgowo i zaspokoiły Klientów. Umiejętności Kuźni Jędrzejewskich potwierdzają liczne uhonorowania i nagrody a także szerokie grono zadowolonych Klientów polskich i zagranicznych. Przyrządzone prace Kuźni można admirować nie tylko w kraju, ale też w Niemczech, Francji, Danii, Szwecji i innych krajach. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie.

http://kowalstwo.info/ - 17 Gru 2012

Kuźnia Pałysz - Bramy, ogrodzenia, balustrady, groty itp.***

Kuźnia Pałysz - Firma zajmuje się produkcją elementów kutych do takich rzeczy jak: bramy, groty, ogrodzenia, balustrady itp. Oferta firmy jest bardzo bogata, obejmuje ok. 200 pozycji. Należy jednak zaznaczyć, że ich ilość stale się powiększa o nowe oryginalne wzory.

http://www.palysz.pl/ - 5 Paź 2004

LAMO***

Witryna zakładu zajmującego się kowalstwem, zdobnictwem i ślusarstwem artystycznym. Na stronie prezentacja oferty, informacje o firmie, referencje i dane kontaktowe.

http://www.lamo.pl/ - 24 Kwi 2003

Ludwik Molcan - Usługowy Zakład Kowalski***

Oferta w zakresie wykonawstwa ogrodzeń, bram, furtek, schodów metalowych oraz balustrad. W ofercie również: świeczniki, meble kute, lampy zewnętrzne, ogrodowe, kraty.

http://www.molcan.com.pl/ - 17 Sty 2002

MARMET - kraty, bramy, kowalstwo, ogrodzenia***

Na stronach znajdziesz informacje o firmie i opisy produktów.

http://www.marmet.waw.pl/ - 23 Kwi 2002

Metaloplastyka***

Projektowanie i wykonawstwo elementów wystroju wnętrz, przedmioty i dekoracje związane z kultem religijnym, balustrady, kraty ozdobne, żyrandole, kinkiety, tablice pamiątkowe, medale okolicznościowe, rzeźby odlewane, repusowane i kute na gorąco. Naprawa i renowacja staroci.

http://www.metaloplastyka.wsx.pl/ - 3 Mar 2004

METALOPLASTYKA - RĘKODZIEŁA METALOPLASTYCZNE***

Ręcznie wykuwam płaskorzeźby w blasze mosiężnej, miedzianej, srebrnej i złotej. Są to głównie obrazy, szyldy reklamowe, ołtarze, okuwam meble ornamentami liści, kwiatów, winogron, wystrój wnętrz oraz bramy, balustrady z dodatkami mosiężnych płaskorzeźb itp. Wszelkie motywy i rozmiary nieograniczone.

http://www.art-metal.com.pl/ - 21 Lut 2005

Metaloplastyka - Zenon Bień***

Metaloplastyka - Zenon Bien - świeczniki, lampy, wazony, kwietniki ze stali. Jak również świeczki w różnych kształtach.

http://www.metal-bien.pl/ - 19 Lis 2003

Metaloplastyka, grawerstwo, kowalstwo artystyczne. Łódź***

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z metali kolorowych z zakresu metaloplastyki, kowalstwa artystycznego oraz wykonujemy usługi grawerskie.

http://www.metalo-plastyka.com.pl/ - 8 Lut 2006

Metalstar- kowalstwo artystyczne***

Firma specjalizuje się w kowalstwie artystycznym łącząc tradycyjne kowalstwo z nowoczesnym ślusarstwem. Na stronie prezentacja rozwiązań w zakresie wykonania elementów kutych: balustrad, ogrodzen, bram, krat, mebli i elementów wyposazenia wnętrz.

http://www.metalstar.pl/ - 5 Gru 2003