KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > kowalstwo (115)

Krak Plast - kowalstwo artystyczne i metaloplastyka, parapety, schody z granitu.***

Oferujemy wyroby ze stali takie jak: przęsła kute, bramy przesuwne, furtki, ogrodzenia, balustrady (zewnętrzne i wewnętrzne), kraty, świeczniki. Wyroby te charakteryzują się wysoką starannością wykonania, co gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można pełen wachlarz wyrobów z kamienia. Zajmujemy się okładaniem kominków (marmur, aglomarmur ), wykończeniem schodów z granitu oraz produkcją z kamienia: parapety wewnętrzne, blaty kuchenne, posadzki. Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można solidną automatykę w dobrej cenie do bram. Bezawaryjność gwarantuje stosowanie przez nas pewnych i sprawdzonych mechanizmów renomowanych firm. Oferowana automatyka m. in. bramy przesuwne, bramy skrzydłowe. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z naszą ofertą i przykładowymi realizacjami.

http://www.krak-plast.pl/ - 10 Paź 2011

Kuźnia***

Oferta dotyczy usług w zakresie: hartowania, ulepszania nawęglania, wyżarzania zmiękczającego i odprężającego, obróbkę plastyczną, kowalstwo artystyczne.

http://kuznia_ns.w.interia.pl/ - 21 Kwi 2006

KUŹNIA JĘDRZEJEWSKICH świeczniki***

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani firmą, która świadczy usługi w obszarze kowalstwa artystycznego, sprawdźcie propozycję Kuźni Jędrzejewskich z Osięciny w województwie kujawsko - pomorskim. Firma ta znamionuje się wieloletnim przeżyciem w tworzeniu przeróżnego typu wyrobów kowalstwa. Spod kowadeł Kuźni Jędrzejewskich wyszły już balustrady, kraty, zagrodzenia, umeblowanie, kwietniki, latarenki, wyroby sakralne i wiele innych. Kuźnia Jędrzejewskich to miejsce, w jakim każdy impuls może ujrzeć światło powszednie. Profesjonaliści czuwają nad tym, by wyroby były wykonane drobiazgowo i zaspokoiły Klientów. Umiejętności Kuźni Jędrzejewskich potwierdzają liczne uhonorowania i nagrody a także szerokie grono zadowolonych Klientów polskich i zagranicznych. Przyrządzone prace Kuźni można admirować nie tylko w kraju, ale też w Niemczech, Francji, Danii, Szwecji i innych krajach. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie.

http://kowalstwo.info/ - 17 Gru 2012

Kuźnia Pałysz - Bramy, ogrodzenia, balustrady, groty itp.***

Kuźnia Pałysz - Firma zajmuje się produkcją elementów kutych do takich rzeczy jak: bramy, groty, ogrodzenia, balustrady itp. Oferta firmy jest bardzo bogata, obejmuje ok. 200 pozycji. Należy jednak zaznaczyć, że ich ilość stale się powiększa o nowe oryginalne wzory.

http://www.palysz.pl/ - 5 Paź 2004

LAMO***

Witryna zakładu zajmującego się kowalstwem, zdobnictwem i ślusarstwem artystycznym. Na stronie prezentacja oferty, informacje o firmie, referencje i dane kontaktowe.

http://www.lamo.pl/ - 24 Kwi 2003

Ludwik Molcan - Usługowy Zakład Kowalski***

Oferta w zakresie wykonawstwa ogrodzeń, bram, furtek, schodów metalowych oraz balustrad. W ofercie również: świeczniki, meble kute, lampy zewnętrzne, ogrodowe, kraty.

http://www.molcan.com.pl/ - 17 Sty 2002

MARMET - kraty, bramy, kowalstwo, ogrodzenia***

Na stronach znajdziesz informacje o firmie i opisy produktów.

http://www.marmet.waw.pl/ - 23 Kwi 2002

Metaloplastyka***

Projektowanie i wykonawstwo elementów wystroju wnętrz, przedmioty i dekoracje związane z kultem religijnym, balustrady, kraty ozdobne, żyrandole, kinkiety, tablice pamiątkowe, medale okolicznościowe, rzeźby odlewane, repusowane i kute na gorąco. Naprawa i renowacja staroci.

http://www.metaloplastyka.wsx.pl/ - 3 Mar 2004

METALOPLASTYKA - RĘKODZIEŁA METALOPLASTYCZNE***

Ręcznie wykuwam płaskorzeźby w blasze mosiężnej, miedzianej, srebrnej i złotej. Są to głównie obrazy, szyldy reklamowe, ołtarze, okuwam meble ornamentami liści, kwiatów, winogron, wystrój wnętrz oraz bramy, balustrady z dodatkami mosiężnych płaskorzeźb itp. Wszelkie motywy i rozmiary nieograniczone.

http://www.art-metal.com.pl/ - 21 Lut 2005

Metaloplastyka - Zenon Bień***

Metaloplastyka - Zenon Bien - świeczniki, lampy, wazony, kwietniki ze stali. Jak również świeczki w różnych kształtach.

http://www.metal-bien.pl/ - 19 Lis 2003